Дайте идея за тема на нарисувана стена в детската

  • 5 689
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 668
Ако можех да рисувам, бих направила колаж от най-истинския (за мен поне) български автор - Ангел Каралийчев. Като се почне от "Майчина сълза"...

# 16
  • Варна
  • Мнения: 567
Здравейте! Скоро ще ставам майка и много бих искала и аз да направя така детската стая. Може ли някоя майка от Варна да ми даде съвет от къде мога да си купя такива тапети или шаблони и аз не знам,  newsm78 не вярвам тук някой да ги рисува директно на стената. Ще съм ви много благодарна за всякакви съвети и мнения.

# 17
  • Мнения: 1 128
Lolii,в от4етните"родени октомври 2006" има едно моми4е,Kali Ma,което каза 4е прави такива нещица.
Моми4ета много благодаря за вси4ките идей  bouquet Hug

# 18
  • Мнения: 364
Мотиви от "Мечо Пух" - стахотни са!!! Hug
Или "Малката русалка"

# 19
  • Мнения: 8 999
Героите от дядовата ръкавичка!  redecoration

Ами... тогава аз се сещам за героите от "Дядо тегли ряпа"

тази приказка е българска, нали не бъркам?!.



Ох, извинявай, ама и тя е руска! Laughing

# 20
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Здравейте! Скоро ще ставам майка и много бих искала и аз да направя така детската стая. Може ли някоя майка от Варна да ми даде съвет от къде мога да си купя такива тапети или шаблони и аз не знам,  newsm78 не вярвам тук някой да ги рисува директно на стената. Ще съм ви много благодарна за всякакви съвети и мнения.

Ами аз мога да ти помогна, но покрай бебо не ми остава много време, но може да пробваме нещо, ако искаш пиши на лични

# 21
  • Мнения: 1 403
Леле страхотно рисува това моми4е  smile3501 От България ли е?

# 22
  • Мнения: 113
и аз съм за "дядо вади ряпа" там има и куче,котка,мишка за да може да се показва на детето ,а пък и илюстрациите са супер направо си представих вече на стената как е нарисувано геройте да дърпат ряпата.

# 23
  • Мнения: 5 877
Илюстрациите на Тоня Горанова от "Страната на хилядите желания". Страхотни са. Книгата не е българска, но художничката е.
Илюстрациите от "Бяла приказка" на Валери Петров - художник Димитър Райков, старо издание голям формат. Изключително красиви.
Или, разбира се, "Ние, врабчетата".

# 24
  • На небето
  • Мнения: 5 530
     


Това е нашата детска
Не е много българско , но все пак е идея  Peace


Художник ли наехте да ви го нарисува? Дали има фирма която да се занимава точно с такива неща?  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 2 161
Не ти препоръчвам фирма Naughty. Аз се обаждах първо на такава и като попитах за цена ми казаха : 1кв.м.  =  100лв.  Стената ми е 3 x 3 . Смятай , излиза 900 лв. Направо откачих #Crazy. Тогава се сетих за един мой приятел който, рисува графити, завършил е Художествената и отделно прави комикси. Та, той ми я направо за 1 ден и ми взе 200лв.  Party

# 26
  • Мнения: 28
friki, аз се занимавам точно с такива неща /художник съм/ и мисля, че за твоя случай е най-подходящо, да направиш голяма карта на България-стои добре, като форма, образователна е , не е нещо етно,което, да стои откъснато или претенциозно, а се връзва с един съвременен детски дизаин.

# 27
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Не ти препоръчвам фирма Naughty. Аз се обаждах първо на такава и като попитах за цена ми казаха : 1кв.м.  =  100лв.  Стената ми е 3 x 3 . Смятай , излиза 900 лв. Направо откачих #Crazy. Тогава се сетих за един мой приятел който, рисува графити, завършил е Художествената и отделно прави комикси. Та, той ми я направо за 1 ден и ми взе 200лв.  Party

Че за 200лв. то без пари бе. Браво на момчето. Аз искам цялата стена и таван да са в облаци, май ще ми излезе по скъпо.

# 28
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не ти препоръчвам фирма Naughty. Аз се обаждах първо на такава и като попитах за цена ми казаха : 1кв.м.  =  100лв.  Стената ми е 3 x 3 . Смятай , излиза 900 лв. Направо откачих #Crazy. Тогава се сетих за един мой приятел който, рисува графити, завършил е Художествената и отделно прави комикси. Та, той ми я направо за 1 ден и ми взе 200лв.  Party
200 лева направо си е много добра цена! А снимка на стената може ли?

# 29
  • Мнения: 647
Бих ти снимала нашата детска стая , но се съмнявам , че ще ти харесат рисунките на 3 годишния ми син  smile3511
На мен лично не ми допадат много ! smile3514

Общи условия

Активация на акаунт