Случва ли ви се...

  • 1 843
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
Да наистина, когато човек се старае да направи нещо и да се представи добре, сякаш всичко се обръща срещу него. Неща, които си ги правил много пъти стават такива, сякаш ти са за първи път.Затова винаги за гости и други случаи правя нещо, което съм сигурна, че ще стане на 100%

# 16
  • Мнения: 27 524
моето руло стефани например всеки 2-ри или 3-ти път леееко се разпада  ooooh!

С яйца, свинска кайма и малко хляб няма да се разпадне  Peace

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
моето руло стефани например всеки 2-ри или 3-ти път леееко се разпада  ooooh!

С яйца, свинска кайма и малко хляб няма да се разпадне  Peace
Ми разпада се  ooooh! каймата омесвам предварително с подправки, слагам накиснат в мляко хляб и 2-3 яйца. После разстилам в/у дом. фолио и навивам, явно му идва повече плънката  Thinking

# 18
  • Мнения: 5 140
Случвало ми се е, да.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
Случва ми  се понякога. Не се ядосвай, здраве да е. Другия път пак ще станат хубави. Wink

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Случва ми се ! Понякога си мисля , че е от продуктите . Уж са едни и същи , а не са. NaughtyМалко производители(особено български) могат да се похвалят с продукт с постоянно качество. Peace

# 21
  • Мнения: 3 388
Оооо, да, случва ми се  Crazy
Последният път с козунака. Стана великолепен за Великден, 2 дни след това реших да повторя / бяхме на гости у лелята на съпруга ми и исках да занеса/ и нищо не се получи  Rolling Eyes

# 22
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
ДА , разбира се ! Нали знаеш по закона на Мърфи , когато най много се стараеш  - нищо не се получава . И аз много се дразня така ....ама ...кво да се прави  !

# 23
  • София
  • Мнения: 462
Това за закона на Мърфи го знам  Simple Smile Обаче не иде реч за старанието ,а просто се изумявам как правейки нещо за 1 път, става страхотно, а като реша да повторя (не само за гости,ей така за мен си като искам да сготвя) ,вместо да стане още по- добре то...все едно съм си оставила ръцете в/у него Simple Smile
 Изходът е да готвя само по нови,неопитвани рецепти.Така късметът на новака винаги ще ме спохожда  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 485
Да,да,дори преди 3 дни се изложих с кремвиршките на Биляна,които преди ставаха фантастични,а сега да"пред хората" се изложих! Embarassed

# 25
  • София
  • Мнения: 160
о да.Преди когато мъжът ми имаше рожден ден и трабваше да почерпи колегите си  -никога не ми се получаваха добре нещата.Когато правех тези неща  за вкъщи беше  окей.Много се ядосвах, а и такива бяха времената нямаше от къде да купиш.
Сега всичко има  и по всяко време на денонощието.
Не се ядосвайте здраве да е.
Аз си го обяснявам с това че при специални случаи сме напрегнати и може би /поне при мен е така/ добавяме несъзнателно по-вече продукти от дадено нещо,като мислим че ще стане по-вкусно?
Понякога и продуктите не са много качествени.
Едно време баба ми казваше,че когато готвя трябва с желание да го правя.Положителната енергия се предава на продукта.Аз никога не готвя ако съм ядосана-ядем нещо полу готово  или сандичи.Ако се налага да го правя сядам пред телевизора за малко да се успокоя и тогава действам.  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 220
Случва ми се най-редовно и си умирам от яд.  Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 7 091
Аз си го обяснявам с това че при специални случаи сме напрегнати и може би /поне при мен е така/ добавяме несъзнателно по-вече продукти от дадено нещо,като мислим че ще стане по-вкусно?
Понякога и продуктите не са много качествени.
Едно време баба ми казваше,че когато готвя трябва с желание да го правя.Положителната енергия се предава на продукта.Аз никога не готвя ако съм ядосана-ядем нещо полу готово  или сандичи.Ако се налага да го правя сядам пред телевизора за малко да се успокоя и тогава действам.  bouquet

Абсолютно съм съгласна с теб!   bouquet

# 28
  • Мнения: 2 591
може би е късметът на новака  Crazy, но и на мен редовно ми се случва  ooooh!

# 29
  • София
  • Мнения: 4 294
Оооооооооо случвало ми се е, но не с гости, а когато приготвям нещо за нас - та поне не се излагам перд хората.  Wink
Веднъж ми става о.к.  Grinning, а следващия път не  Cry

Общи условия

Активация на акаунт