Помолете се за моята приятелка

  • 13 873
  • 283
  •   1
Отговори
# 210
# 211
  • Враца
  • Мнения: 5 210
Ужасна трагедия, съболезнования на близките, дано намерят сили и кураж да преживеят това голямо нещастие. Cry Cry Cry



Колкото и грозно да звучи в този момент, дано някой понесе отговорност за случилото си, а не да остане поредния случай, в който няма наказани!

# 212
  • Мнения: 1 455
...моите съболезнования.. Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 213
  • София
  • Мнения: 384
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Нямам думи.Много ми е мъчно .
 Cry Cry Cry

# 214
# 215
  • Мнения: 636
Миленски,
Страшно съжалявам. Току-що се върнах с дъщеря ми от  гроба на дядо Серафим в Руската църква в София, където отидох специално, за да се помоля за Руми. Бог да я прости! А ти, щом си й приятелка, моли се за нея често, за да й е по-добре там, където е. Мъчно ми е за майка й най-вече, също и за дечицата и съпруга й. И за теб, че си загубила такъв приятел. Ако инициираш някаква помощ за семейството, разгласи я и тук!

# 216
# 217
  • Мнения: 2 891
Съжалявам за загубата ви  Flowers Rose Flowers Rose

# 218
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Нека Руми почива в мир.  И нека господ даде сили на близките й да продължат напред. baby_neutral

# 219
  • Мнения: 332
 smile3518 Тук думите са излишни. Толкова е нелепо и страшно. Почивай в мир Руми  Flowers Rose Flowers Rose

# 220
  • Мнения: 1 209
Защо Господи защо...    Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 221
  • Мнения: 288
Горките дечица, горката млада жена... учила е, работила е, създала е две деца... кой допуска и защо нечия некомпетентност да провали живота на толкова хора?
Цинично съсловие, мислещо  само за пари проваля възможността за благоденствие на младите хора в България.

# 222
  • Мнения: 1 732
Съболезнования  Cry
Нямам думи. Голяма трагедия.
Дано Бог бди над дечицата и даде сили на близките!
Поклон!  Praynig

# 223
  • Мнения: 313
Моите най - искрени съболезнования. Мир на праха й.  Cry

# 224
  • София
  • Мнения: 1 951
Съболезнования!Защо Господи прибираш толкова млади жени!Миналата година по същото време почина още една майка от форума ,също майка на две дечица.Защо!Причината беше ПАК лекарска грешка,ненавреме открита.

Общи условия

Активация на акаунт