Има ли оправдана изневяра?

  • 4 618
  • 132
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ако всеки път, когато се чувствам така хвана да изневерявам няма да остане нена*бан мъж в София  Whistling Mr. Green

Улеле, Биби...ти много фрустрирана ходиш, бре!

# 16
Но имам още за обмисляне!!! Thinking

# 17
  • Мнения: 1 364
Няма оправдана изневяра. А защо търсиш оправдание?

# 18
  • Мнения: 49
Ее, ми щом няма да разбере съпругът ти, няма изневяра. Това е основен принцип. Спазвай го и всичко ще е наред.
Peace

# 19
  • Мнения: 677
Освен тва не знаеш ли,че всички мъже изневеряват и са виновни по дифолт..
Така че ти имаш да си връщаш на твоя..
И ако го направиш,дори няма нужда да имаш угризения..
Успех пак!

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ах, Тони. По дифолт изневеряват всички други мъже, освен собствения.
Няма оправдания мацката, не я подлъгвай.

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Има. Ако те пребива, обижда, потиска, ако е супер гадняр, но не можеш да го напуснеш по някакви си там причини/за каквито в момента не се сещам, но да речем, че има и такива случаи/.

Ако просто се чувстваш недооценена и недокл... Wink, това не е повод за изневяра, а повод да си поговориш със съпруга Wink

# 22
  • Мнения: 3 447
Ах, Тони. По дифолт изневеряват всички други мъже, освен собствения.
Няма оправдания мацката, не я подлъгвай.
По дифолт и тази, и всяка друга гледна точка може да се сменя според това, което ти изнася в момента, така че Тони е прав.

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ааа, не така, Доне. Тук е гледната точка на съпругата Mr. Green
На любовни/к/цата е в съседната.

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
...така че Тони е прав.

Аз искам само да знам Тони тука като ги пише всякакви такива, вечер какви ги къдри у дома пред Барбалекс? Thinking

# 25
  • Мнения: 677
Момичето си е решило и има нужда от нашата подкрепа!
Моят съвет е-да пусне анкета..
И да го издифолти американеца после,независимо от резултата,щото анкетите по дифолт не дават правилните решения..


...така че Тони е прав.

Аз искам само да знам Тони тука като ги пише всякакви такива, вечер какви ги къдри у дома пред Барбалекс? Thinking
Пиши и на лични,а не спами  #Cussing out

# 26
Заздравяват ли брака подобни случки или напротив - има вероятност да се влюбя и да се задълбочат нещата?

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ама ти сериозно ли?
Щом един брак опре до там, че да го заздравяваш с кръшкане - пиши го загинал. Даже не геройски.

# 28
  • Мнения: 2 792
Заздравяват ли брака подобни случки или напротив - има вероятност да се влюбя и да се задълбочат нещата?
Е това как очакваш, ние да го знаем, вероятности има хиляди, може да се влюбиш, може и да не се влюбиш. Може пък и като го видиш тоя младеж, дето си му се наточила,да установиш, че може и да изневериш, ама друг път...

# 29
Ама ти сериозно ли?
Щом един брак опре до там, че да го заздравяваш с кръшкане - пиши го загинал. Даже не геройски.

Eми чувала съм и такива версии.

Общи условия

Активация на акаунт