Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 30
  • Пловдив
Незнам за мен НЕДЕЛЯ си е НЕДЕЛя  newsm78

# 31
  • Пловдив
Като прочетох тук отзивите за Амели, бях решила да поръчам оттам. Но, добре, че реших да опитам първо, защото изобщо не ми харесаха на вкус и се отказах. 

# 32
  • ПЛОФДИФ
"Неделя" според мен е Мерцедеса на тортите  Mr. Green просто няма такива  Laughing ами да, тежки са ама поне от едно парче се насищаш  Laughing и другите торти които харесвам са на "Попи Мони" с крем... малеее страшни и то не че толкова хубави те ами колкото е хубав крема  Party  Crazy  Whistling

# 33
  • Пловдив
А също и тортите на сладкарници "Светлана" в Кичука

# 34
  • Pb
Ето такава торта от "Неделя" си хареса племенника ми за последния рожден ден.

На външен вид тортата беше наистина страхотна.
На вкус - мнооого сладка, изяждаш 1 парче и трупясваш.

# 35
НА НЕДЕЛЯ СА хубави,но спецялно детските са много натъртващи на масло.Иначе шоко лешника с мъжа ми го обожаваме smile3521

# 36
искам да изненадам моя приятел за годишнината и ми трябва цех за торти по порачка където може да се отпечата снимката върху тортата сас захарно мастило.една приятелка беше направила порачка но незнам къде???

# 37
В Попимони, на Коматевско шосе, правят торти със снимка по поръчка.

# 38
Аз ще бъда пристрастна за Светлана, защото мъжа ми работи там.Тя не се намира точно на бул"Южен", а на ул"Стефан Стамболов", близо е до Камела и там се ходи с автобус 16.

# 39
Вярно е, че в Светлана тортите са повече сметанови, но ми се струват по-достъпни като цена в сравнение с тортите, които се предлагат в Скалата и Неделя примерно /където тортите се правят с по-хубави материали и респективно са по-скъпи/.На Попимони съм вземала от Била, изобщо не ми харесват.

# 40
ВИе мами от форума дето правят торти и живеят в Пловдив нямате ли си? Тука такива торти имаме в тортената тема, дето много сладкарници не са виждали на живо.  newsm78

# 41
  • под тепетата
Подкрепям Tandoori!
 "Неделя" за мене беше едно разочарование - за последно бях на Цветница.Три различни ( поне по каталог ) торти - а на вкус еднакви - много желатин, много нещо..."Карамела" - вкусни, но нищо ново за мен. "Попи Мони "- обичам сладко, ама от тях ми става байгън ( дано знаете какво значи).
 Опитвала съм торта на една форумска пловдивска мама - супер беше! Ще кажете за цвета и вкуса приказката - вярно е...само че и аз като Каспър съм пробвала много торти в градината.

# 42
  • Пловдив
Сина ми скоро навърши годинка и поръчах торта от Бътерфлай. Останах много доволна. Вкусна, лека и много красива торта. На Неделя тортите никога не съм ги харесвала, защото са прекалено сладки.

# 43
  • Пловдив
Аз за нас досега съм поръчвала от "Сладък рай" в Тракия и много ги харесваме, особено захарната глазура. Ама тая година ми идва далечко да ида до там с бебка и съм в чуденка. Предложения за Кършиака?

# 44
ВИе мами от форума дето правят торти и живеят в Пловдив нямате ли си?
Аз имам приятелка, която правеше торти по поръчка. И сватбени няколкоетажни е правила, за детски мисля ,че не е проблем.По едно време много поръчки имаше.
Не съм я питала дали продължава да прави.

Общи условия

Активация на акаунт