Влюбих се - какво да правя

  • 6 833
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
Абе дано не е като мен- да го държи по няколко години Confused

Mr. Green Mr. Green

ма ти си като Hallmark Channel бе - "Life is full of Drama" (или нещо от сорта е...жена ми го знае по-точно)

 Mr. Green Mr. Green

# 46
  • Мнения: 2 556
Оправяй се както можеш и най-добре не занимавай никого с подробности по случая.

# 47
  • Мнения: 3 447
Не си си пуснал темата на правилното място, пич. Иди в Клюкарника, там е пълно с широкоскроени, свободомислещи жени, които подкрепят изневерите и връзките с женени мъже  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 106
Питай сърцето си де. . .

Тук е пълно със съпруги, нима очакваше да са толкова либерални и опатили, че да ти дадат универсалният съвет как да се отдадеш на емоцията, без да нарушиш мирът в къщи...

Аз като все още неомъжена не мога да се разгневя толкова и да ти кажа да си трайкаш докато отмине, но като една мноооого често влюбваща се мога да ти кажа как виждам нещата аз.
Тя любовта, емоцията, чувството ... те са си в нас непрекъснато, само понякога някой ги провокира по-силно и те се проектират върху него, но това съвсем не означава, че той с нещо е допринесъл за тях. Не се залъгвай, че въпросната жена те е направила такъв. Ти си си такъв. Тези чувства са си твои.
Просто им се наслаждавай и не прави нищо. Бъди щастлив от факта, че можеш да ги усещаш защото ако ги убиваш непрекъснато един ден ще ти липсват много.
Бъди щастлив, че си влюбен и толкова. Не прави нищо повече.
Ще видиш, че ще ти се случи пак. И пак .... може би...
Ако желаеш мога да ти дам една много хубава книга по темата, защото ако сега ти кажа опитай се да локализираш това прекрасно чувство, което те е завладяло и да го препроектираш върху съпругата си или върху децата си, работата си ако щеш ..... едва ли ще ме разбереш.

Поздрави-
постоянно влюбваща се

# 49
  • Мнения: 721
Какво ти липсва в отношенията с жена ти? Тръпката ли? Страст? Какво е?

# 50
  • Мнения: 830
Тигърчо, в съседния форум където пиша има една тема:"не бъркайте любовта със секса"!!!Аз мисля, че ти правиш именно това бъркаш двете понятия.Ако си решил да изчу..аш въпросната мацка давай ама го направи дискретно  и гледай жена ти да не разбере защото ако я обичаш както твърдиш ще я нараниш много да не говорим, че можеш и да я загубиш.И не бъркай сърбежа в слабините с любовта ,двете понятия са различни.

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 18:09 от benito

# 51
Kakuv e moyat opit s "vlubvaniyata"..S mujo sme zaedno ot 8 godini. Da, sluchvalo mi se e da "zalitna' po drug muj. Postoyanno misleh za nego, ne mojeh da si go "izbiya" ot glavata, sunuvah erotichni sunishta  #Crazy...no sega, sled izvestno vreme ,kogato go sreshtna , ne izpitvam NISHTO. Vijdam vsichkite mu minusi i napravo mi e nepriyaten.
Izliza ,che e bilo samo momentno uvlechenie i sled vreme, chovekut -obekt na lyubovta mi, lusna s vsichkite si nedostatutzi.
Sigurno sled po-porduljitelen semeen jivot , vseki izpitva takiva uvlecheniya...v  rezultat na rutinata v kishti , ili sivoto ejednevie. Za moj kusmet , az ne uspyah da se podhluzna i da si razvalya semejstvoto.

Moyat suvet e da se opitash da vnesesh poveche "trupka" v semejnite otnosheniya, raznoobrazie v seksa, ako shtesh. Pomisli si kakvo hareshvash v jena si, kakva e bila vruzkata vi v nachaloto , kakvo vi svurzva.

Izvinayavam se za latiniztata!

# 52
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Какво ти липсва в отношенията с жена ти? Тръпката ли? Страст? Какво е?
Човека пише, че е влюбен, а не че му липсва нещо в семейството ooooh! Любовта не пита никого Whistling

# 53
  • Мнения: 217
Според мен Тигърчо ви пързаля, за да види докъде ще стигнат жените в съветите си към чуждия забегнал мъж... Не ми звучи сериозно да се обръщаш към бгмамма, та макар и във форум на татковци.  Thinking Не може да си женен мъж с 2 деца и да викаш "Помощ, мамо, влюбих се сякаш за първи път!"

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 10:22 от feel_u

# 54
  • Мнения: 1 446
Отговарям:

Взимаш две тухли, слагаш си топките между тях и удряш. Много бързо ще ти мине влюбването!

Да е жива и здрава жена ти, ама много лош късмет е извадила с тебе!

# 55
  • Мнения: 480
Щастлив баща съм на две деца, имам много хубаво семейство, но ... се оказва че май съм трайно влюбен в една девойка (жена, де!).

Трайното ти влюбване ще изчезне миг, след като я изчукаш, вервай ми!

# 56
  • Мнения: 830
Абе тигърчо аз да питам другата мацка знае ли че си влюбен в нея ?Да не стане работата аз я харесвам ама тя не знае Joy

# 57
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Явно не Ви се е случвало  Sad

Поне някои има ли опит след колко време минава ?

Случвало ми се е нещо подобно, да.
И кое след колко време минава? Чувството, че искаш да чукаш друга, а не жена ти или любовното чувство.
Хем пишеш, че имаш щастливо семейство, пък хем си се влюбил. Нещо не е както трябва.
Ако първото е вярно, не си се влюбил. Просто си вдигаш адреналина.
Ако второто е вярно, сем. ти живот не може да е чак толкова пък щастлив.
Прави, каквото ти идва отвътре, но после се приготви да си платиш цената. За всичко се плаща.
Успех.

# 58
  • Мнения: X
Мога само да ти кажа, че ти се  е случило многоооо лошо нещо Naughty  Струва ми се, че искаш съвети , но не ги приемаш, тоест не ти отърва да ги приемеш. Защо тогава разкаваш всичко? Очакваше да чуеш бурни аплодисменти и всички да те окуръжат да се впуснеш в нова връзка нали...или поне се надяваше да има някой като теб? Е има...но понеже вече е преминало, момичетата ти обясняват че всичко ще съсипеш. Ти даже и неискаш да повярваш, а съвсем скоро ще е много късно да се разкайваш и да си искаш децата и дома обратно. За съжаление те очаква точно това.

# 59
тигър разтяга локуми някви ...

Общи условия

Активация на акаунт