"Орифлем" - тема за консултанти

  • 17 963
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Да знаете случайно дали Орифлейм работи и в събота?

В Бургас ще работят в събота до 14 часа

# 271
  • Мнения: 243
А някой няма ли инфо за София?Praynig

# 272
  • Мнения: 9 095
а навсякъде ли ще работят в събота?

# 273
  • у нас
  • Мнения: 5 730
незнам може би трябва да се обадите да питате

# 274
  • Мнения: 3 782
Да знаете случайно дали Орифлейм работи и в събота?
В какъв смисъл да работи?Да си вземеш поръчка ли или да пуснеш поръчка. Питам,защото това зависи от самото ЦП и неговата политика.
Наприме в Горна Оряховица денят за поръчки /получаване/ бил неделя и сряда. newsm78

# 275
  • Мнения: 9 095
тука има сервизни центрове с нормирано работно време, с тея ЦП и тяхните глупости... ooooh!

# 276
  • Мнения: 3 782
Обучения на следните дати:
5.05 – София, зала ВИАС, 13:00 ч.
18.05 – Плевен, Читалище Съгласие, 18:00 ч.
8.05 – Ст. Загора, Кукления Театър, 18:00 ч.
9.05 – Русе, зала „Русе” , 18:00 ч.
10.05 – Варна, зала 1 на ФКЦ, 18:00 ч.
17.05 – Пловдив, зала „Конгресен център” в Пловдивския панаир, 18:00 ч.
Айде,ако някой ги посети да каже след това новините. Ще чакаме.

# 277
  • Мнения: 9 095
нищо интересно според мен, ама ще видим Peace

# 278
  • Мнения: 3 782
нищо интересно според мен, ама ще видим Peace
Е,ще има представяне на нови продукти. Naughty Ще си с една карча по-напред. и не само ти.

# 279
  • Мнения: 3 782
Да попитам аз, някой от вас занимавали се само с това? Имам предвид да не работи нещо друга, а да разчита само от тук на доходи. Thinking

# 280
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
нищо интересно според мен, ама ще видим Peace
Що, бе, мацка, да не е интересно? Ще се представят каталозите за май, юни и юли, а и Кирето Чалъков ще разяснява модните тенденции в грима за лято 2007!
Аз поне нямам търпение да отида /всички от мойта група са така/ и от сега се чудя кой ли ще докара с него този път /на миналото представяне на 9 февруари беше помъкнал с него тризначките от ББ Laughing/.
А сега да ви кажа за автобронзантите - супер са! Аз чак вчера се намазах /а се каня от 5 дена Embarassed/, с гела - прозрачния. Вечерта си взех душ и на ексфолираната кожа нанесох не много плътен слой. Днес сутринта се събудих с много готин тен и всеки, който ме види ме пита от солариум ли е Laughing. Така че - струва си, определено!

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 15:58 от Nik`s mom

# 281
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Да попитам аз, някой от вас занимавали се само с това? Имам предвид да не работи нещо друга, а да разчита само от тук на доходи. Thinking
По стечение на обстоятелствата при мен е така, просто защото в момента съм в неплатена отпуска за гледане на дете. Но да си призная се замислям сериозно дали да се връщам на бач или да се развивам в Орифлейм. Даже мойта директорка в момента се "занимава" с мен за разрастване на структурата ми.
Но много от хората над мен са напуснали редовните си работи и в момента издържат семейства само от приходите си от Орифлейм.
Просто в началото, когато прохождаш, това ти е някакъв допълнителен доход, но ако имаш потенциал и най-важното ЖЕЛАНИЕ да постигнеш нещо - вече се превръща в твоя основна работа.Според мен е така, но е въпрос на виждане Peace.

# 282
  • Мнения: 9 095
ти сериозно ли тез животни са били там ooooh! имам предвид тризначките, благодаря че ме предупреди Peace

# 283
  • Мнения: 3 782
Да попитам аз, някой от вас занимавали се само с това? Имам предвид да не работи нещо друга, а да разчита само от тук на доходи. Thinking
По стечение на обстоятелствата при мен е така, просто защото в момента съм в неплатена отпуска за гледане на дете. Но да си призная се замислям сериозно дали да се връщам на бач или да се развивам в Орифлейм. Даже мойта директорка в момента се "занимава" с мен за разрастване на структурата ми.
Но много от хората над мен са напуснали редовните си работи и в момента издържат семейства само от приходите си от Орифлейм.
Просто в началото, когато прохождаш, това ти е някакъв допълнителен доход, но ако имаш потенциал и най-важното ЖЕЛАНИЕ да постигнеш нещо - вече се превръща в твоя основна работа.Според мен е така, но е въпрос на виждане Peace.
Ти трябва да си на много високо ниво.а що се отнася до това,че издържат семейства,естествено че може да се прави.И наистина е въпрос на виждане и осъзнаване. Говорили сме затова и няма да се спускам пак в подбробности.

# 284
  • Мнения: 1 540
Мрежовият маркетинг е много добре измислена система за водене на бизнес, но съгласете се с мен, че не е за всеки. Това е кусура на този тип бизнес. Ако всички са включени в него, ще трябва да си продават един на друг.
Около мен, например, всички са или клиенти, или консултанти на Орифлейм /или Ейвън, де/. Не е удачно да направиш всичките си клиенти консултанти, защото няма да има на кой да продаваш. От друга страна, за да набираш нови консултанти, трябва да обикаляш доста насам-натам. Аз не се виждам да обикалям в постоянно търсене на нови консултанти. Някой друг го прави, обаче.
Личното ми мнение е, че тези, които още отпреди години са "открили" Орифлейм, са имали възможността да се разрастнат. Сега като че ли пазара е доста наситен. Има и друго - този, който силно желае нещо, го постига.

Ей такива нещица ми се въртят из главата  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт