Трафика Тази Сутрин

  • 1 901
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Дам, имаше катастрофи, аз видях едната в посока младост и вероятно уцелих някакъв момент, че в посока център нямаше много коли по това време, та стигнах по-бързо от обикновено, ама малко по-късно положението е било майка плаче  ooooh!

# 16
  • France
  • Мнения: 726
Shusha, намека не го разбрах.
Но, ако видиш бяло Деу Есперо- пази се.

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 12:06 от pechovska

# 17
  • Мнения: 1 517
И аз изпуших 4 цигари докато стигна на работа -  от Стамболийски до Оборище 1 час и 5 минути. Twisted Evil
Същия маршрут , но до 4км - 1ч и 45 мин

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Добре, че пътя ми не минава през Цариградско. Но и по Околовръстното е гадно.

# 19
  • Мнения: 8 999
По бул. България също имаше задръстване, но когато аз минавах вече се "отпушваше" движението. Видях, че е имало сблъсък между рейс и лек автомобил. Карат като откачени!

# 20
  • Мнения: 6 993
О  Shocked
 Някой случайно да знае дали още е така...да не се наложи сега да тръгвам за лекция от 14 часа Shocked

# 21
  • Мнения: 1 733
Такова чудо като тази сутрин не бях виждала!!!

# 22
  • Мнения: 2 563
Уважаеми, съграждани, една от причините да се изселя от сф е трафикът. Смешно ми е, когато в Хасково при задръстване от 50 коли се изнервят. Има едно кръстовище, на което за ляв завой има отделна секция, останалото платно е празно, а тия си чакат в лявото! Естествено, че аз изпреварвам колоната от дясно и се пристроявам първа! А те ми свиркат възмутено! Забелязах, че само коли със соф. регистрация така карат.

Браво! Герой!

# 23
  • Мнения: 4 585
Софийска му работа. Аз задръстване освен на филма
"Голямото задръстване" не съм виждал.
За 150 кинта можеш да си купиш велосипед, като
спукаш гума да го зарежеш и да си извикаш такси.
И мен ми е лигаво днес, но до петък има време.
До събота, шефе. до СЪБОТА!!! ooooh!
Петъчната в събота ли се пуска?

# 24
  • Мнения: 4 585
Уважаеми, съграждани, една от причините да се изселя от сф е трафикът. Смешно ми е, когато в Хасково при задръстване от 50 коли се изнервят. Има едно кръстовище, на което за ляв завой има отделна секция, останалото платно е празно, а тия си чакат в лявото! Естествено, че аз изпреварвам колоната от дясно и се пристроявам първа! А те ми свиркат възмутено! Забелязах, че само коли със соф. регистрация така карат.
Естествено, че само коли със соф. регистрация така карат. Да си столичанин е предимство.

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аммм Добрютру!

Изненадах се, че няма още такава тема!
Как стигнате на работа тази сутрин уважаеми съфорумци? Цариградско беше задръстено чудовищно, колите се движеха с около метър в минута ... казват, че имало 2 големи верижни катастрофи, аз нищо не видях, не разбрах/// само пътъвах час и половина от Стрелбище до Младост...
А на Плиска - все едно митинг на БСП имаше...

Та вие бяхте ли част от тази лудост тази сутрин?
Добър вечер!
Тази сутрин стигнах до работа за 15 мин, пеш, но и с кола да бях, щях да стигна за 5.
Сутрин няма лудост, а който се оплаква - София не е единственият град, в който може да се живее.

# 26
  • Мнения: 5 647
Ами по Цариградско в посока летището обикновено всеки ден си е натоварено, но днес беше кошмар.

# 27
Абе, накрая ще си купите и вие мотори и мотопеди, ама да видим....

# 28
  • Мнения: 7 112
Днес е голяма "веселба" по улиците.
За час и половина време видях 4 катастрофи, един блъснат кон и офейкал шофьор. Добре, че кончето се изправи.
Кога ще спрат каруците по големите булеварди? 

# 29
  • София
  • Мнения: 8 348
сори за оффа, ам акакво щяло да става другия вторник? С градския транспорт това! /уточнение/

А по темата, тоест ин, аз си живея в задръстване, мятам се на седалката на почти първа спирка и си чета час и нещо книжка. Много начетена станах откато работя в почти центъра.

Общи условия

Активация на акаунт