Бихте ли билi спокойни,ако децата ви посещават църкви?

  • 2 392
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
знаеш ли аз какво съм си мислила - колко ли педофили от цял свят събира този сайт ?
Ауу, ама те и български ли вече са научили гадините.
Много ще се разочароват обаче като видят писанията коя как забърсвала тоалетната, какво е сготвила и неприличните снимки.. на кафе, например.

Алиса, базик си правиш ти, ама колко снимков материал за болни хора има тук?

Иначе и аз виждам нещата като теб и Лени  Wink

Вивита, промитите мозъци не водят децата си на църква а в Макдоналдс  Tired

# 16
  • Мнения: 3 098
Водя детето си на църква,манастир,литургии единствено в България.Ние сме православни християни.Отделно,4е изпитвам отвраЩение и страх от католиците.Няма да позволя в никакъв слу4ай на детето си да доближава католи4еска църква или да ходи на някакви тяхни промиваЩомозъ4ни и сектоподобни сбирки.
4ела съм много за католиците,какво става с обикновенния 4овек,отношения вътре в манастирите и т.н.за да пусна детето си,4е и на вси4ко отгоре и да съм спокойна. Shocked
От самото зараждане на тази вяра освен да опустошават,грабят,използват,укриват изобли4аваЩи ги факти и документи,убиват науката и прогреса....4е и колко неудобни за тях хора са затрили...
С какво биха могли да обогатят детето ми?

Сега има някаъв млад поп тук,на който от км му личи че е хомо,ми другите,които изглеждат нормално,дали наистина са?
Аз мисля,4е огромен процент от тях са.
Или пък ако наистина са "въздържатели",то липсата на секс би била способна да помра4и абсолютно всеки мозък и не се знае оттам нататък къде Ще избие.

# 17
Водя детето си на църква,манастир,литургии единствено в България.Ние сме православни християни.Отделно,4е изпитвам отвраЩение и страх от католиците.Няма да позволя в никакъв слу4ай на детето си да доближава католи4еска църква или да ходи на някакви тяхни промиваЩомозъ4ни и сектоподобни сбирки.
4ела съм много за католиците,какво става с обикновенния 4овек,отношения вътре в манастирите и т.н.за да пусна детето си,4е и на вси4ко отгоре и да съм спокойна. Shocked
От самото зараждане на тази вяра освен да опустошават,грабят,използват,укриват изобли4аваЩи ги факти и документи,убиват науката и прогреса....4е и колко неудобни за тях хора са затрили...
С какво биха могли да обогатят детето ми?

Сега има някаъв млад поп тук,на който от км му личи че е хомо,ми другите,които изглеждат нормално,дали наистина са?
Аз мисля,4е огромен процент от тях са.
Или пък ако наистина са "въздържатели",то липсата на секс би била способна да помра4и абсолютно всеки мозък и не се знае оттам нататък къде Ще избие.

хайде да не прекаляваме ....

# 18
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
знаеш ли аз какво съм си мислила - колко ли педофили от цял свят събира този сайт ?
Ауу, ама те и български ли вече са научили гадините.
Много ще се разочароват обаче като видят писанията коя как забърсвала тоалетната, какво е сготвила и неприличните снимки.. на кафе, например.

Алиса, базик си правиш ти, ама колко снимков материал за болни хора има тук?

Иначе и аз виждам нещата като теб и Лени  Wink

Вивита, промитите мозъци не водят децата си на църква а в Макдоналдс   Tired

ммм, аз не съгласен.   newsm78
твърдо съм убедена, 4е една огромна 4аст от проблемите на този народ (италианците), се дължи на промитите им от църквата мозъци и внедреното им от малки лицемерие (ти со прави каквото си искаШ, пък после ела да те опростя. ай мерси).
друг е въпросът, 4е от организационно гледна то4ка, църквата, или по_то4но "ораториото" (не знам как се казва на български  Rolling Eyes), за което говори Лени, е единствения възможен и добре устроен вариант за работеЩи родители, а и не само, за самите социални контакти на децата.  за да се посеЩава ораторио, не е необходимо да се посеЩават и служби, или катехизъм, достъпът е свободен. и естествено, предпо4итам, детето ми да е там, отколкото нейде по улиците. но, повтарям, това заЩото липсват обЩински такива "занимални".

на въпроса на Влади : не бих се притеснявала (освен по дадените от Анет при4ини, но виждам, 4е пък за теб те не са предмет на интерес) пове4е, отколкото да го пратя на у4илиЩе, или в къЩата на роднини/приятели и т.н.

Да,донякъде се мъча да разбера това което за другите е толкова смислено,уважавам тяхното право на вярващи,въпреки че аз лично не съм вярваща в убежденията на църквата.Но не е вова въпроса,да не се отклонявам от темата.Повдигнах тази тема,защото въпреки че със съпруга ми не сме от този тип религиозни семейства,той иска детето да бъде кръстено и пр процедуреи,семейството му също.И ты като детето не е само мое ,а също така и негово е нормално да уважа исканията му.Въпроса е как бих била спокойна след всичко това което ми се поднася по този жесток начин от медиите за собствената му сигурност в предвид обстоятелствата.

аз ей това отказвам да го разбера.  Sick

# 19
  • Мнения: 2 427
Алиса,достатъчно е да разгледаш снимките на децата в този форум.Аз лично не бих публикувала снимка на голо бебе,след като знам какви изроди има на този свят.Отварщавам се само при мисълта че някой би злоупотребил дори само със снимката.
Колкото за това че питаш дали трябва да знаят български,мислиш че само в чужбина състествуват педофили ли?
Феям и на мен ми се драйфа от ситуацията,но освен да се карам със съпруга ми на тази тема,друго не успявам да направя.Вината е изцяло негова,но отчасти не го обвинявам че реагира така.В крайна сметка единствената правилна стратегия и подход с техните е да им играеш по свирката иначе се предизвикват невероятни скандали и конфликти,от които съпруга ми се чувства ужасно.Защото винаги  се оказва по средата на огневата линия и се превръща в пушечно месо.Ако не го кръстим,това означава че онези ще се нацупят и "няма повече да ни познават",което за мен лично би било прекрасно,но знам че съпруга ми ще страда.Така че колкото и да се мразя за това че им играя по свирката,просто друг начин няма.А най-най-идиотското е че те също не са особено религиозни и го правят единствено от "хорски срам". Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 20
Амi, знаеш ли какво бих те посъветвала: Да си уговориш среща с претето. Отиваш и му казваш всичко, което те вълнува относно кръщенето на детето, това, че не сте религиозни, че го правиш за пред хората и т.н. и т.н. - виж какво ще ти каже, понякога се получават приятни изненади и много добри разговори  Peace

# 21
  • Мнения: 2 427
Джойче,точно този поп,веднъж дойде в нас да освещавал къщата,като разбра че съм православна непрактикуваща ме изгледа на кръв ,каза че нямало никакво значение че не съм била католичка,нали съпруга ми бил,освети къщата със светена вода,и преди да си тръгне ме помоли да си налэ вода от НАШАТА мивка Sunglasses,че трябвало да освети и по други места ,а му свършила светената вода.Напълни си водичка и се омете. Laughing

# 22
  • Мнения: 3 098
налэ вода от НАШАТА мивка Sunglasses,че трябвало да освети и по други места ,а му свършила светената вода.Напълни си водичка и се омете. Laughing
hahaha
Taka така,следваЩите без това няма как да знаят каква им е водата.Пласебо ефект. LaughingВажното е,4е Ще са осветени.

# 23
  • Мнения: 3 521

Значи ще го формулирам така_Много повече ме е страх, на какъв чеп би попаднало детето ми в накой интернетски форум, Скайп, КЮ и т.н. виртуални пространства и до къде биха се раzвили нещата при подобно общуване, но това не zначи, че ще и zабраня да се докосва на компЮтъра. По време на сбирките в черквата децата са МНОГО и не ми се струва въzможно да се случи нещо лошо да не говорим, че повечето от подготовките се провеждат от монахини поне в нашия регион, преди въпросните сбирки има срещи на настоятелите/родителите на въпросните деца, на които те zапоzнават с това, което ще бъде правено. Съвсем нормално е да zаведеш и да вzемеш детето си от сбирките, ако се zабави_влиzаш и си го търсиш_няма кой да те иzхвърли от черквата.
Няма начин да боцнеш детето в една саксия и да го оставиш на балкона. В действителния живот винаги има опасност от нещо_пияни шофьори, свещенници педофили, дрога, иzвращения, опасни спортове, масови побои, нападения в училища, отвличания, осакатяване и т.н. Кофти тръпка, но това е света, в които живеем. Ролята на родителите, според мен, е да съzдаде връzка с децата си, да спечели доверието им, да им иzгради една zдрава ценностна система и да им обясни някои прости неща от живота. Справи ли се с това просто трябва малко повече внимание след това.

Въпросът може да бъде zададен и във форма Спокойни ли сте, когато децата ви посещават Американски учебни zаведения(сори американски мами)/Дискотеки/ходят на екскурzия в страната на лалетата(иzвинете холандки)/Майорка/Тайланд/имат zа приятелче дете с татко виден скинар и т.н.?
Ами няма как да ги иzолираме децата нали?

# 24
Джойче,точно този поп,веднъж дойде в нас да освещавал къщата,като разбра че съм православна непрактикуваща ме изгледа на кръв ,каза че нямало никакво значение че не съм била католичка,нали съпруга ми бил,освети къщата със светена вода,и преди да си тръгне ме помоли да си налэ вода от НАШАТА мивка Sunglasses,че трябвало да освети и по други места ,а му свършила светената вода.Напълни си водичка и се омете. Laughing

аз съм забелязала, че страшно много зависи от свещениците тук
нашият е голям ентусиаст, че съм православна (или поне така се водя) - в момента изучавал православните светци и му беше много интересно как стават сватбите и т.н.

този, в съседния район отказа да кръсти детето на наши приятели, защото били женени в общината, та дойдоха при нашия  Shocked

# 25
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Амi, знаеш ли какво бих те посъветвала: Да си уговориш среща с претето. Отиваш и му казваш всичко, което те вълнува относно кръщенето на детето, това, че не сте религиозни, че го правиш за пред хората и т.н. и т.н. - виж какво ще ти каже, понякога се получават приятни изненади и много добри разговори  Peace

аха, и аз като казах, 4е смятам да осведомя претето, 4е Ще кръстя детето, заради традицията, а не, заЩото дълбоко вярваЩа, родата предпо4ете да си спести изживяването  Mr. Green

Алиса,достатъчно е да разгледаш снимките на децата в този форум.Аз лично не бих публикувала снимка на голо бебе,след като знам какви изроди има на този свят.Отварщавам се само при мисълта че някой би злоупотребил дори само със снимката.
Колкото за това че питаш дали трябва да знаят български,мислиш че само в чужбина състествуват педофили ли?
Феям и на мен ми се драйфа от ситуацията,но освен да се карам със съпруга ми на тази тема,друго не успявам да направя.Вината е изцяло негова,но отчасти не го обвинявам че реагира така.В крайна сметка единствената правилна стратегия и подход с техните е да им играеш по свирката иначе се предизвикват невероятни скандали и конфликти,от които съпруга ми се чувства ужасно.Защото винаги  се оказва по средата на огневата линия и се превръща в пушечно месо.Ако не го кръстим,това означава че онези ще се нацупят и "няма повече да ни познават",което за мен лично би било прекрасно,но знам че съпруга ми ще страда.Така че колкото и да се мразя за това че им играя по свирката,просто друг начин няма.А най-най-идиотското е че те също не са особено религиозни и го правят единствено от "хорски срам". Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

разбирам те, Влади  Peace.
но все пак тези хора рано или късно трябва да разберат, 4е вие сте отделна единица и вземате ваШите реШения, в които родата няма право на глас.

# 26
  • Мнения: 1 049
 amymommy, да попитам ама вие женени ли сте в църква?
При нас не искаха да кръщават детето, щото сме нямали църковен брак. Наложи  се да по обиколим няколко църкви,докато срещнем един поп дето не ни направи проблеми.
Амi, знаеш ли какво бих те посъветвала: Да си уговориш среща с претето. Отиваш и му казваш всичко, което те вълнува относно кръщенето на детето, това, че не сте религиозни, че го правиш за пред хората и т.н. и т.н. - виж какво ще ти каже, понякога се получават приятни изненади и много добри разговори  Peace
Много добър съвет  Peace

# 27
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Джойче,точно този поп,веднъж дойде в нас да освещавал къщата,като разбра че съм православна непрактикуваща ме изгледа на кръв ,каза че нямало никакво значение че не съм била католичка,нали съпруга ми бил,освети къщата със светена вода,и преди да си тръгне ме помоли да си налэ вода от НАШАТА мивка Sunglasses,че трябвало да освети и по други места ,а му свършила светената вода.Напълни си водичка и се омете. Laughing

аз съм забелязала, че страшно много зависи от свещениците тук
нашият е голям ентусиаст, че съм православна (или поне така се водя) - в момента изучавал православните светци и му беше много интересно как стават сватбите и т.н.

този, в съседния район отказа да кръсти детето на наши приятели, защото били женени в общината, та дойдоха при нашия  Shocked

и наШият е готин : идва, благославя къЩа, деца, манджи, вино, трапеза, ако има приятели и тях благославя  Laughing. преди няколко години 10 4овека вкупом му казаха, 4е не са вярваЩи, а той заяви, 4е Господ си оби4а вси4ките 4еда и, 4е се радва да види толкова млади хора с малки деца и 4е приятелството и задружния живот били важни ценности.  Rolling Eyes

(е, от време на време намеква на мъж ми, 4е отдавна не се били виждали, което зна4и от Коледа до Коледа  Twisted Evil, ама толкова)

оспамихме темата  Embarassed

# 28
  • Мнения: 54
Църквата в която ходим в момента е източно православна.
Въпреки че мъжа ми е американец, той споделя нашата вяра.

Наскоро в тази същата църква правиха background check (криминална справка) на всички, които по някакъв начин имат контакт с децата - свещенници, дякони, неделни учители и много други.
Това е много наболял въпрос в Щатите и властите много държат всичко да е по закона.

Като майка на 2 деца естествено винаги си имам едно наум.
Не бих се притеснявала децата ми да ходят в тази църква,
но много съм скептична към разните там секти(нехристиянски)

Промиват им мозъците със всякакви теории, вкл. многожение, отричане на ползването на противозачатъчни методи от всякакъв сорт,... Дори проповядват самооубийство...
Абе не ми се говори че се ядосвам...

# 29
  • Мнения: 6 167
аз така и не разбрах няколко неща ( към влади):
- каква е връзката между кръщенето и наличието на педофили и хомосексуалисти сред католически свещеници.
- каква е връзката между педофилията и посещението в църква от деца.
- какви са тези мероприятия, на които свещеника е сам с дете?
- за какво промиване на мозъци говорите сред католическите общности по-специално в италия.

просто ми е интересно, не защото съм католичка, аз дори не съм християнка - а защото от прочетеното до тук разбрах , че католическата църква е място за поквара на невръстни дечица и промиване на мозъци, а свещениците педофили и хомосексуалисти.

и не може ли всичко това , тези страхове , да се случат на спортно мероприятие в училище например, с главно действащо лице учителя по физическо?   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт