Какво подарявате на мъжа си за ЧРД

  • 16 421
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 416
Това за 30-тата годишнина са глупости - празнува се!Ние обичаме да пътуваме и винаги си подаряваме едно и също - почивка или екскурзия.Това си е годишнина все пак - хубаво е да разпуснете някъде за малко!

# 16
  • Мнения: 6 993
Хм, никакъв спомен нямам какво съм му подарила миналата година Embarassed Най-вероятно нищо  Laughing
Тая година ще получи билет за Блайнд Гардиън или Айрън Мейдън, по избор.

# 17
  • Мнения: 315
парфюм или нещо за хобито му -риболов

# 18
  • Мнения: 261
Само 40 години не се празнуват,защото се отбелязват 40-те дни на мъртвите.Така знам аз.
А иначе 30 години си се отбелязват и то подобаващо ,защото си е юбилей!
За подаръците-всичко подарявам.Дрехи,парфюми,обувки ...от каквото има нужда.

# 19
  • Мнения: 2 013
Сам си избира най-често.
Макар че съм го изненадвала и приятно

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Обикновено дрехи, бельо или нещо, което е споменал, че би искал да си купи. Сега за именния му ден най-вероятно ще му подаря риза Thinking

# 21
  • Мнения: 492
Парфюм, въдица, макара, флашка.Последния път се бях изчерпала откъм идеи и му подарих вещица от парти магазин.Носела късмет.А той ми отвърна, че това съм аз на младини #2gunfire.

# 22
  • Мнения: 952
предимно дрехи, тази година му подарих масаж с мед /бил много хубав/ в картата се включваше още фитнес, басейн  с джакузи Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 267
Винаги нещо нестандартно, за което няма да се сети сам да си вземе. Обичам подаръците да са изненадващи, инидивуални и със замисъл. Никога няма да мога да му подаря просто нещо за подарък (парфюм например).
Та, тази година ми беше особено трудно, но се получи добре. Започнах да правя обратно броене 10 дена преди рождения му ден, като всеки ден му скривах по нещо малко и любимо и  му пращах смс къде да си го намери. ..А на самия ден, колкото и тривиално да звучи, просто му приготвих в едната стая романтична обстановка и го зарадвах с неща, които обича - хубаво вино, ягоди и френски сирена Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 1 524
Миналата година му подарих златна гривна, не я сваля много си я обича.
Преди една година му подарих телефон, радва му се като малко дете.
Винаги заедно с големия подарък има и някаква изненада - романтична вечеря, или парти с приятели или стаята пълна със запалени свещи и аз го чакам само по парфюм. Тази година още имам време, но сигурно ще съм по-скромна, че бебо ще глътне повече средства.

# 25
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ами и моят съпруг на 27.04 имаше юбилей - 30 години.Подарих му златен пръстен,а той си направи подарък GSM....много е скромничък.  Blush
Ама догодина ще мине май с парфюмче  Joy Joy Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 1 951
След няколко дни ,моето слънчице има РД.Отсега се чудя ,с какво да го изненадам.

# 27
  • Мнения: 5
  Ами аз нямам съпруг вече обаче имам женен любовник-и какво да му подаря.

# 28
  • Мнения: 3 622
Винаги му подарявам нещо свързано с неговите хобита - риболов и парапланеризъм. 

# 29
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
А като хоби, обича риболова, но в последно време има много работа и не е ходил.

Има едни столове за риболов, много симпатични с място за чашата отстрани, на мъжа ми миналата година едни приятели  му подариха такъв и той умря от кеф, иначе аз му купих часовник  Grinning  знам, че не било хубаво по принцип часовник да се подарява, ама не съм толкова суеверна, а и той много го харесва. Така че всичко е ок Laughing

Общи условия

Активация на акаунт