Заздравител за цепещи се нокти или............?!

  • 7 669
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
Доволна съм от заздравителите на Импала-има различни видове, аз съм ползвала лилавия и съм  Crazy ноктите ми бяха толкова меки, че се гънеха като пластелин и се чупеха постоянно, но с този заздравител дори успях да си пусна маникюр Party

# 16
  • Мнения: 4 916
А също използвам и стъклена пила за нокти
Момичета, каква е тази стъклена пила, която спрягате???

Отиваш в магазин за лакове и искаш да ти покажат. Маникюристката казва, че е по-щадяща за ноктите от металната  Peace

# 17
  • Мнения: 6 155
5 в 1 на Перфект  Peace

# 18
  • Мнения: 492
И аз ползвам темата с удоволствие.Имам същия проблем.На опаковката на Геритамин-а има ли схема на прием?

# 19
  • Мнения: 1 234
Същите ми бяха ноктите-цепеха се на пластове.Ползвала съм заздравителите и на Орифлейм и на Перфект.Наистина са хубави Peace.Истина та е обаче че няма как да се заздравят за постоянно ноктите ти само със заздравител Naughty.Поне при мен е така.Затова пия Центрум-много по добре са сега-не се цепят,но за сметка от това от време на време се чупят,обаче май е защото пилата ми не е много хубава. TiredЩе ми се да си купя стъклена,знам че е най-добрата,ама ще почакам аванса,защото не ми се дават 15-20 лв.точно сега за пила.

# 20
  • Мнения: 5 317
На Импала заздравителя и пий комбинация от Калмацин и ГЕРИКАПС.

# 21
  • Мнения: 2 407
Перфект 3 в 1.

# 22
  • Мнения: 2 407
И аз ще пробвам и с Геритамин.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 840
И пиенето на рибено масло също е полезно за ноктите. А иначе - киснене на пръстите в зехтин на водна баня.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Аз изсипах 34 лв. за заздравител на OPI и 56 лв. за   PHYTOPHANARE (за коса и нокти)  Crossing Arms и зашеметяващ ефект- няма  #Cussing out.
След раждането с това си оправих и коса и нокти, а сега- нъц Close

# 25
  • София
  • Мнения: 91
Абсолютно същия проблем с ноктите имам и аз, но за съжаление все още не съм намерила решение на проблема. Пия витамини(Центрум- до колкото знам най-добрите), всякакви заздравители съм ползвала (Орифлейм, Ейвон, Перфект, и други не чак толкова известни), зехтин, в момента съм на масло на Икаров, пилата ми е стъклена и пак меки чупливи, цепят се някакъв ужас е.
Единственото което не съм пробвала са хапчета и йод. Всъщност преди време бях пила няколко опаковки Ревалид, но те май бяха най-вече за коса, както и да е и те не помогнаха.
Дайте други идеи, че съм отчаяна  Sad

# 26
  • Мнения: 1 234
Абсолютно същия проблем с ноктите имам и аз, но за съжаление все още не съм намерила решение на проблема. Пия витамини(Центрум- до колкото знам най-добрите), всякакви заздравители съм ползвала (Орифлейм, Ейвон, Перфект, и други не чак толкова известни), зехтин, в момента съм на масло на Икаров, пилата ми е стъклена и пак меки чупливи, цепят се някакъв ужас е.
Единственото което не съм пробвала са хапчета и йод. Всъщност преди време бях пила няколко опаковки Ревалид, но те май бяха най-вече за коса, както и да е и те не помогнаха.
Дайте други идеи, че съм отчаяна  Sad
То така като те слушам положението е много зле ooooh!Не съм пила други вирамини освен Центрум и бих те посъветвала да продължаваш да ги пиеш.Аз пия един месец(по 1 на ден),следващия месец не пия,после пак един месец ги пия.....Как го обясних само ooooh!След всяка опаковка(от 30 хапчета)правя почивка по 1 месец GrinningАко имаш нерви(и пари Wink ) пии ги така,при мен има ефект,остава въпроса докога ще се налага въобще да пия каквито и да било витамини  newsm78

# 27
  • Мнения: 2 039
Има едно невероятно нещо,а и цената му е ниска  Peace На FlorMar,казва се No more breaks.Ползвам го и като основа,и като топ лак.Струва само 3 лв.Горещо го препоръчвам  Hug

# 28
  • Мнения: 1 234
Има едно невероятно нещо,а и цената му е ниска  Peace На FlorMar,казва се No more breaks.Ползвам го и като основа,и като топ лак.Струва само 3 лв.Горещо го препоръчвам  Hug
То заздравител ли се води?И продават ли го във всички магазини,че аз май не съм го чувала като име(не че много,много гледам Laughing ),ама ако го намеря веднага ще пробвам Flutter

# 29
  • София
  • Мнения: 194
а какво е мнението ви за ето този продукт на Абалико

http://www.abalico.de/shop/product_info.php?language=en&info … ardener-11ml.html

една приятелка го ползва вече месец и каза, че са спрели да й се цепят ноктите.
ползва се 3 дни последователно и после се изтрива с лакочистител..
но докато си с него не може да се лакираш.

Общи условия

Активация на акаунт