За свекървите

  • 5 158
  • 110
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 447
За добро или залошо аз свекърва нямам. Rolling Eyes Но, каквото съм чувала - добър човек е била, лека й пръст.

# 76
  • София
  • Мнения: 4 966
Все още нямам обръщение към нея.
Знам че е мнго гадно,ама майка да кажа"абсурд",лельо също.На Име някак изведнъж не мога да се пречупа,като е не малко по-възрастна от мен.... Confused

# 77
  • Мнения: 1 761
Ужас!
Аман от това мамосване на свекитата....
Майка ми е на 2800 км от мен,следващата седмица ще я оперират от рак.Не мога да опиша как се чувствам и колко ми липсва тя.Бебето по цял ден вика "баба",а не знаем дали ще я видим пак....Не мога да си отида в Бг в момента...
Да кажа "мама"на свекърва ми,дето е 50 години по-стара от мен и изобщо не чувствам близка, нито я харесвам като характер е голямо наказание за мен.
Никак не и викам,нищо не искам от нея и се старая да я срещам колкото може по-рядко.

На мен само сина ми може да ми вика мамо.Никой друг.

# 78
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Казах й ,, майко " още на годежа и така ....Нямам проблеми с  нея , ако се налага - ми помага ,ако ли не - не се меси . Малко в началото се опитваше да сказва ,  ама като разбра , че не минава и се отказа ! Laughing

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 576
Та като става дума за свекита, искам да ви почерпя, момичета. Днес моята има рожден ден! beer party023
И въпреки, че не й викам "мамо" съм й благодарна, че е отгледала такъв прекрасен син!

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Аз на моята й казвам "майко". Получи се някак си естествено, имаме прекрасни отношения за което много се радвам. Естествено никой не може да замени моята майчица, но свекърва ми заслужава също уважението ми.

# 81
  • Мнения: 95
Обичам теми за свекърви. Нищо, че се повтаря. Ще се повторя и аз. Имам една ГАД в къщи, която не ми е свекърва, а е баба на мъжа ми. Е, такова подло човече не пожелавам и на най-големия ми враг. fight fight

# 82
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Я разкажи нещо повече за подлото човече, да го видим вярно ли е подло  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 332
Караме го по приятелски, на име се обръщам към нея, винаги е било така....
Просто не мога да й кажа МАМО, няма начин  Stop
Една майчица си имам

# 84
  • Мнения: 315
нищо не и казвам на моята свекърва ,тя просто не го заслужава това обръщение "майко"

# 85
  • Мнения: 23 379
По име.

# 86
Аз лично не я наричам "майко",защото ми е адски  странно да нарека някой друг така
,както наричам собствената си майка.Може би никога няма да й го кажа.Преди да се роди синът ни,бяхме в отвратителни отношения,но не по моя вина.как да се разбираш с някой,на когото целият свят му е крив и никого не харесва,камо ли жената на сина си?Нещата малко се подобриха откакто родих,но благодаря на Бог,че тя не живее в същия град и си идва рядко.сигурна съм,че ако беше обратното и живееше при нас,досега с мъжа ми да не сме заедно,щеше много да помогне за една раздяла(не че някой й се връзва,просто винаги нажежава обстановката,собствените й деца се изнервят покрай нея,какво остава за непознати?)Много искам нещата да не стояха по този начин,но какво да се прави има свекърви и свекърви  Heart Eyes и  #2gunfire важното е ,че с мъжа ми се разбираме,другото  са бели кахъри

# 87
  • Мнения: 216
Никак и  ми  е много тъпо така
Так и не се разбрахме след сватбата понеже я виждам мнооогооо рядко
Но ве4е ще я питам как  иска  bouquet newsm78

# 88
  • Мнения: 711
Никак не и казвам.  Thinking
А, тя иска майко, но ....  Naughty

# 89
  • Мнения: 422
Моята свекърва каза да не се чувствам длъжна да я наричам майко и според нея по- добре е на име.Когато се обръщам към нея е с малкото и име, а когато я споменавам в разговор е на фамилия, но и съпруга ми се обръща към нея с фамилията.Разбира ме се с нея, и ми е приятно да си пием кафенце , да си говорим и да понауча някоя и друга рецепта от нея.

Общи условия

Активация на акаунт