Бързо отслабване

  • 9 981
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 353
Аз свалих 30 кг.И сега искам още 5 кг ама и аз вземам да се замислям да се ориентирам към  глада Embarassed Tired Crazy

# 16
  • Мнения: 4 053
Аз свалих 30 кг.И сега искам още 5 кг ама и аз вземам да се замислям да се ориентирам към  глада Embarassed Tired Crazy

как ги свали,с каква диета  Thinking

# 17
  • Мнения: 3 647
Аз свалих 30 кг.И сега искам още 5 кг ама и аз вземам да се замислям да се ориентирам към  глада Embarassed Tired Crazy

как ги свали,с каква диета  Thinking
да и  на мен ми е интересно  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 318
Спорт (гимнастика вкъщи, ако можеш), много течности, ябълки и грейпфрути. За кратко време ще ги свалиш Peace

# 19
  • Мнения: 1 432
grigori, фука6 ли се?  Twisted Evil  Peace

ВЕСЕНЦЕ,как успя наистина  Crazy

# 20
  • Мнения: 4 053

що бе душа,що да се фука Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 3 268
И аз искам,ама не става.Не гладувам,но и не ям много.Просто не става.Преди години ставаше от раз.-2 дни се огранича малко с  храната и съм супер.Сега обаче тая работа е невъзможна.Метаболизмът ми куца.Въпреки това момичетата са прави.Яж повече салати и пълнозърнест хляб.

# 22
  • Мнения: 1 432

що бе душа,що да се фука Rolling Eyes


Пошегувах се съвсем добронамерено  Wink.Напоследък 4ета само теми за как да отслабна 30, 20, 50 кила ,та тези 3 ми се сториха безумно малко  затова  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 802
Има лекарство със сраничен ефект - слабеене .
не се препоръчва, но ако някой толкова вече е на зор да свали кг. да ми пише на лични ще  му обесна подробностите .

# 24
  • Мнения: 4 053
e,що на лични,дай тука  Flutter

# 25
  • Мнения: 802
еми .. щото това е лекарство за мигрена, изписва се от невролог -
не е хубаво да ви казвам такива неща защото то не е безобидно
но както казах страничния му ефект е отвращение към храната и естествено отслабване
ама ако някой чак толкова е на зор ...

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840
еми .. щото това е лекарство за мигрена, изписва се от невролог -
не е хубаво да ви казвам такива неща защото то не е безобидно
но както казах страничния му ефект е отвращение към храната и естествено отслабване
ама ако някой чак толкова е на зор ...

Хъм, то по време на мигренозен пристъп получаваш симптоми като гадене, повръщане и т.н, ама това не е от лекарството.А и що се отнася до подобен "ефект" много лекарства педизвикват стомашни проблеми, от които сам се отказваш да ядеш, ама....това не ми изглежда нормално за случая.

# 27
  • Мнения: 1 424
еми .. щото това е лекарство за мигрена, изписва се от невролог -
не е хубаво да ви казвам такива неща защото то не е безобидно
но както казах страничния му ефект е отвращение към храната и естествено отслабване
ама ако някой чак толкова е на зор ...
Според мен това е много краен и напълно неприемлив вариянт за отслабване  Naughty

# 28
  • Мнения: 802
да, разбира се че е така -
съгласна съм напълно
аз казах ако някой толкова е на зор !

# 29
  • Мнения: 4 053
еми .. щото това е лекарство за мигрена, изписва се от невролог -
не е хубаво да ви казвам такива неща защото то не е безобидно
но както казах страничния му ефект е отвращение към храната и естествено отслабване
ама ако някой чак толкова е на зор ...
Според мен това е много краен и напълно неприемлив вариянт за отслабване  Naughty

 Stop Stop Stop

Общи условия

Активация на акаунт