Диета с кисело мляко

  • 73 591
  • 711
  •   1
Отговори
# 690
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Здравейте! Аз от днес не съм към вашата група, но това не пречи да ви пожелая успех   bouquet.
Реших да направя зелева супа, пък да видим ....... колко ще изкарам.
Поздрави  Peace  bouquet

# 691
  • Мнения: 155
Привет на млекцата  Simple Smile!Е,сигурно има доста лунуващи,ама на мен лунуването нещо не ми се отдава.Всеки път след него озверявам и ставам зла и само до 1-2 дни,въпреки всичко си връщам 1-ия кг  Simple Smile.Така че и днеска съм млечна.Често за ви кажа случва ми се да хапвам и по 3 млекца и затова гледам да са 0,1%,поне калориите са наполовина.Днес съм млечна,но за вечеря си направих доста диетична пилешка супа,вместо мляко.Много е приятна диетата и аз понеже мисля да я правя по-дълго време,малко поразнообразявам менютата,ама малко  Simple Smile....Да кажа на мацката за качения кг - не се притеснявай това са задържани течности или пък баластни в-ва,премери се след 1-2 дни и предполагам кантара ще даде доста надолу  Simple Smile...айде лунатичките чакаме ви  Grinning

# 692
  • Мнения: 3 647
ANGYA,
душа,ти къде си,и ти ли ни изостави Crazy
oxxxx ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
 днеска съм в ПМС  толкова ядах, че не е истина
 цял ден спах, и ядах  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
4 фрапета, едно кисело мляко със 300 грама сирене, две консерви риба тон,шопска  и 4 лъжици мед
 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
 поне, че жената на фризьорът ми ме изчетка като ми каза, че изглеждам отслабнала
 Hug  bouquet
 добре дошли на новите   Hug  bouquet

# 693
  • Мнения: 174
И аз се отказах днес да лунувам, но за сметка на това млякото ми се отразява много добре. Днес на една зелена салата и две Активии. Сега мисля да сгъна и една ябълка.
Утре се надявам кантара да ме зарадва.
Успех на всички в борабата!

# 694
  • Мнения: 916
Момичета, в Активиата няма ли захар..по-добре яжте нормално кисело мляко. Peace

# 695
  • Мнения: 3 647
Момичета, в Активиата няма ли захар..по-добре яжте нормално кисело мляко. Peace
по- добре захар отколкото подсладители
 Peace

# 696
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Здравейте,момичета!Добре дошли на новите Hug!
Аз,не лунувам,обаче тази вечер прегреших един печен пилешки кренвирш и тъпото е,че го изядох с таратор,а това е една неразделна комбинация и сега ще направя малко гимнастика.
[/b][/color]Момичета, в Активиата няма ли захар..по-добре яжте нормално кисело мляко. Peace

И да има в Активията захар като се яде само по две млека не е фатално Peace

Желая на всички хубава вечер и спокойна нощ!

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Аз да питам при тази диета - може ли да се хапва и друг млечен продукт за сметка на част от киселото мляко - например извара или малко сиренце?

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 41
Здравеите и от мен.Аз съм била на кисело мляко преди 3 години и свалих около 10 килограма.От утре ще започна и аз.Дано волята не ми изиграе лоша шега.

# 699
  • Мнения: 3 647
Аз да питам при тази диета - може ли да се хапва и друг млечен продукт за сметка на част от киселото мляко - например извара или малко сиренце?
може - аз си бъркам млякото със сирене
 Peace
marianka добре дошла

# 700
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533


Здравеите и от мен.Аз съм била на кисело мляко преди 3 години и свалих около 10 килограма.От утре ще започна и аз.Дано волята не ми изиграе лоша шега.

Добре дошла,Мarianka!Желая ти воля и накрая като станем едни фиданки сами няма да се познаем!

# 701
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Аз днес се качих на кантара,но нещо не ме обича-за 4дни май и кило не съм свалила, SickНоооо не се предавам,смело напред в борбата със сланинките..
Днес:
1 кофичка и половина мляко
1 ябълка
шопска салата
2 ч.л.мед
2 кафета
Добре дошли на новите!

# 702
  • София
  • Мнения: 701
Здравеите и от мен.Аз съм била на кисело мляко преди 3 години и свалих около 10 килограма.От утре ще започна и аз.Дано волята не ми изиграе лоша шега.

За колко време ги свали тези 10кг?  Hug

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 41
За около 20 дни.Но ядох само кисело мляко и кафенце.В началото ми беше доста трудно но после свикнах.Надявам се и сега да е така.

# 704
  • Мнения: 916
Това е супер резултат..  bouquet...а ти колко имаше да смъкваш по принцип..съжалявам,ако ти досаждам Blush

Общи условия

Активация на акаунт