След раждането!

  • 1 994
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Физически се възстанових още на 2 ден след раждането. Килцата ми също са по-малко, имам да свалям само 5-6. За косопада още е рано - фризьорката ме предупреди да го очаквам 1 месец след раждането.

# 16
  • Мнения: 4 621
За щастие се възстанових доста бързо. качих 12, 5 кг, излязох от болницата - 6. Останалите 6 ги свалих за месец и половина след раждането, корема ми се прибра за същото време. Разбира се спазвах хранителен режим и правих физически упражнения. Косопад така и не получих Laughing
Смятам , че изглеждам толкова добре, колкото и преди да забременея и да имам самочувствие на красива жена Wink

# 17
  • Мнения: 262
качих 15кг и при раждането свалих 10. останалите ги свалих за 3м! косата не ми е падала и зъбите ми оцеляха,защото откак разбрах,че съм бременна всяка сутрин на гладно приемах 1пакетче смлян сусам.

# 18
  • Мнения: 5 362
Колко бързо се възстановихте след раждането? Колко килограми качихте през бременността и колко бързо ги свалихте след това? А с косопада как се справихте? Въобщте върнахте ли си самочувствието на красива жена след раждането, за6тото аз си мисля че погрознях и това е по-скоро психологически проблем май. Споделете и вие!
Много бързо-ако говорим в психически и емоционален план.
За физическо възстановяване,и по-точно за смъкване на килограми ми трябваше повече време.Качих 30 кг през бременността,и си ги смъкнах за 1 година.
Косопада си мина от само себе си.Сега вече е в историята... Wink
Чувство за погрозняване още не съм изпитала.
Наистина,че за това е виновно ниското самочувствие,което явно имаш за себе си.Промени нещата-мисли позитивно,усмихвай се повече,погрижи се за външния си вид!Желая ти успех Peace

# 19
  • Мнения: 451
Качих 7-8 кг през бременността, месец по-късно бях свалила всичко, че и още 3 надолу. От самото раждане се възстанових за 10 дни. Косопод ми се появи три месеца след раждането и сега намалява постепенно. Слагам си хининова вода, но не съм убедена, че има значение. Чувствам се прекрасно, докато бях бременна също.Дори мисля, че съм се разхубавила, така твърдят и хората около мен. Щастието от това да имаш дете неможе да не се отпечата на лицето ти. Все пак е важно, че бебето ми е доста кротко и не ме изцежда.

# 20
  • Мнения: 4 514
Аз качих 20 кг по време на първата си бременност, в болницата оставих 5, после смъкнах само още 5. Целта ми беше да сваля още 5, за да стана 50 кг, но междувременно забременях отново Embarassed
Косопад не съм имала - косата ми стана гъста и хубава, за ужас на моята фризьорка, която все трябва да филира допълнително. Mr. Green
Сега съм качила 11 кг, остават ми още 2 месеца бременност, живот и здраве. не искам да качвам повече от 15 кг, ама да видим...

# 21
Не се притеснявай. Аз качих 20 кг. Родих секцио. В болницата оставих 10 кг. Като се прибрах вкъщи се чувствах най- грозната и непривлекателна жена на света. Имах корем на бременна в 7 месец, бях все още подпухнала и нищо не ми ставаше освен дрехите от бременността. Изпаднах в депресия. Седмица след изписването имаше голям семеен празник, който пропуснах заради външния си вид. Що сълзи съм проляла.......Сега 3 месеца по- късно като се връщам назад, се смея с умиление. Кърмих докъм 20 ден, после кърмата ми спря. Започнах диета. Безсънните нощи, диетата, разходките, всичко това ми помогна сега, 3 месеца по- късно да съм - 17кг. Остават ми още 3. Купих си дрехи малко по- голям размер. И въпреки това сега се чувствам много добре- една добре изглеждаща майка с едно сладко бебче. Косопад не съм имала все още. Но и да имам ще ползвам маски и тем подобни неща, с който е залят пазара. Така че не се притеснявай. Не се занемарявай, поддържай се доколкото имаш време. Да си майка е страхотно. Килограмите се възвръщат рано или късно.

# 22
  • София
  • Мнения: 248
На втория ден от раждането вече се чувствах добре, след нормално раждане с малко външни шевове. А при първото раждане се възстанових след около 7, 8 дни.Аз качих 15кг, свалила съм 10кг.
За косата нищо не правя, а и вече поспря да капе.

# 23
  • Мнения: 14 133
Това с депресията явно на малко родилки им се разминава. Да разкажа и аз своята историйка. Качих 20кг по време на бремеността. Нямаше как и да бъде иначе след докторските заръки да пазя леглото, заради куп проблеми. С раждането и след това нямах никакви пролеми . Няколко часа след него бях в банята в АГ-то и ходех по коридорите. Дори и външните конци почти не ме дърпаха, защото доки добре "бродираше". След махането на конците дори се хванах да чистя из нас. Но за това, че не свалям килограми и не прибирам корем достатъчно бързо и аз доста сълзи пролях CryКато бебо стана на 1месец, отидохме да се покажем на доктора и последният, каза "Вече си почнала да се вталяваш", а моя милост му отговори, да не се майтапи, че достатъчно ми е криво, че на нищо не приличам. В крайна сметка след 5месец /тогава ми спря кърмата/ вече бях минус 16кг. И косата ще се възстанови постепенно. Време му е майката!!!! Peace

# 24
  • Мнения: 430
качих 20 кг а 7 останаха в болницата за 1 месец отслабнах с 4 кг просто нямам апетит а и по цял ден сме на вьн

# 25
  • Мнения: 819
Кърмих суперактивно и се възстанових за 2 месеца.Не кърмя от два месеца,ама съм си стройна.Бях качила 14 кила.

Общи условия

Активация на акаунт