🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #12

  • 98 683
  • 2 263
  •   1
Отговори
# 2 025
  • Мнения: 54
на инфантилното момче, най-добре щеше да пасне Дениз,
кака му щеше да го отрака за няколко месеца.

# 2 026
  • Мнения: 2 732
Орлин потвърди,че също е бил несигурен,затова не се е изправял,това още преди драмата с Тихомир.Като се съберат двама несигурни..водевил.
И като цяло смятам,че нито Натали трябваше зорлем да го кара и чака да ѝ казва,че е влюбен,нито той да го очаква от нея.
Какъв е този зор да се признава нещо,което в реалния живот си идва от само себе си като признание,когато са готови партньорите във връзката.Прекарвайте си добре,кефете се на обстановката,кефете се на компанията един на друг,опознавайте се,оставете нещата да се развиват..егати драмата кой първи щял да каже,че е влюбен..на няма и месец "връзка",в шоу.🙄

Последна редакция: сб, 29 ное 2025, 11:44 от Морана

# 2 027
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 054
Как може да ставаш и да казваш, че си влюбен на втората седмица? Не е реално това. Да, изпитваш привличане, да, интересен ти е човека, ама чак пък обичам те да му кажеш... Айде ся...

# 2 028
  • Мнения: 77 137
Виктория - Или плуваш с мен, или потъваш.
Ама Викторио, ти плуваш в л@ната. Кой ще иска да плува с теб. Хайде по-сереозно.
Единствения, когото потопи , това си ти самата!

Орлин като иска Натали да му се заяни, той защо не се заяви???
Имал още нещо видиш ли, да проверявал в Натка за да разберял дали е подходяща. Кое бе, Сульо, ще проверяваш, не разбрах? Излиза, че и ти протакаш и тупаш топката. А обвиняваш в с щото друг.

# 2 029
  • Мнения: 1 571
Колебая се дали да догледам сезона. Сцената с назидателната реч на Тушев беше абсурдна. Размаха пръст на двамата ухажори, а харпиите продължиха да съскат необезпокоявани. Изобщо не му повярвах, че иска да осъди поведението спрямо Натали. Накара се на практика и на тримата, че му развалят сюжета. Успя да каже на Тихомир, че Нати се е обяснила в любов на Орлин предната вечер, на Орлин, че тя предпочита физически Тишо, а на нея, че трябва да избира между тези двамата, но да бъде така добра да не бърза да го прави преди финала, за да не му разваля шоуто. Имаше няколко по-автентични момента напоследък, но грешката бързо е поправена. Единственото истинско в шоуто на Тушев винаги са отрицателните прояви - участниците са докарани до състояние да показват най-лошото от себе си - това го умее безпогрешно.  Въдичките в промото, че ще стават невиждани обрати са ми като приказката за лъжливото овчарче.

# 2 030
  • София
  • Мнения: 19 659
Как може да ставаш и да казваш, че си влюбен на втората седмица? Не е реално това. Да, изпитваш привличане, да, интересен ти е човека, ама чак пък обичам те да му кажеш... Айде ся...

Абе може да се влюбиш за 2 седмици, че даже и за по-малко. Дори и в реалния живот е напълно възможно. Друг е въпроса за толкова кратко време, дали ще си го признаеш пред себе си или не.

# 2 031
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 054
Орлин си каза, че е искал да остави за финала по-сериозните заявки, защото е искал да си даде още време да я опознае. Обаче Наталито не искаше да седи в миманса, а да се превърне в главна героиня. Е, постигна го. На каква цена, само тя си знае.
Е да, да се влюбиш може, ама колко са си признавали веднага? Аз поне не познавам такъв, освен във филмите на Холмарк. Ама тук не сме в тях, а в долнопробно шоО

# 2 032
  • SF
  • Мнения: 26 340
Аз съм сигурна, че  Тихомир не е домашен насилник. Просто е човек с нерви, който търпя, мълча, игнорира... Допусна много грешки. Първата е, че изобщо се захвана на преговори с това чучулато нещо, което ги изтълкува като любовни отношения. Ето до какво води една такава недомислица. Кукуто няма спирачки и ще отнесе някой тупаник в реалния живот. В предаване не може, но предизвиква ярост. Непоносима е.
Ясно е, че ще има рязко ставане срещу нея и някой ще бъде очикен с прозвището насилник. Но, както става и в книгите, жертвата е най-големия насилник.
Виктория не можа да си изпроси любов, но определено се награди с омраза.
Поведението й е отвратително. Изсипва върху другите точно от същото, с което и нея я заливат.

# 2 033
  • Мнения: 5 714
Тихомир ми е много неприятен, но го разбирам. Виктория не се трае, не знам какъв светец трябва да си, че да не си изтървеш нервите. Не може да се държиш отвратително с всички и да очакваш те да стоят кротко.

# 2 034
  • Мнения: 628
Виктория е подла.Дразни Тихомир, за да избухне и да го изгонят.

# 2 035
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 054
О, Тихомир сам си го направи това - влиза, още в началото се завря в нея, ръце й пуска, договорки прави и после що тя му се лепнала. Той нито веднъж категорично не я отряза. И той седя заради роза. Денислав ми хареса в това отношение - ето, това е момента, в който трябва да се държиш мъжки. Той си седя там, намъкна се в двойката на Орлин и Наталия и сега видиш ли Виктория му е виновна, че той е льохман. Още от житото показа какъв точно е.

# 2 036
  • Мнения: 1 112
Тушев много точно разкри ченгеджийския похват на Орлин за изтръгване на самопризнания. Бой, изтезания, тормоз, блъскане в басейн, унижения и после влиза строгото ченге при смачканата жертва с ръцете на Ф и пита "Тиии сега мене обичаш ли ма?!! Казвай тук и веднага!" И това ако не е изтръгване, здраве му кажи. Нямаше прегръдка и мили думи за утеха. Камо ли думи като обич и любов. Той Маминият още разследва някакви неща и търси дефиниции.. на 30г.

# 2 037
  • Мнения: 16 836
Виктория е подла. Дразни Тихомир, за да избухне и да го изгонят.
Да, тя видя, че той не се удави след като махна "спасителния пояс - Виктория" от себе си и сега всячески се опитва да го предизвика да стъпи накриво и да го шитнат от продукцията.
Честно, друг на негово място отдавна да е агресирал срещу нея. И не е вярно, че не е заявил пред нея точно какво мисли и чувства към нея. Заяви и то многократно, но беше прекалено тактичен и деликатен. Опита по много начини, както с думи, така и с действия, но това прилепчиво чучело не приема отказ, не, че не го разбира, просто отказва да го приеме и се озлобява на макс.

# 2 038
  • SF
  • Мнения: 26 340
Виктория е подла.Дразни Тихомир, за да избухне и да го изгонят.

Тя така ще го изкара. Ще каже, че е искала да го провокира, да покаже истинското му лице.
Истината е, че е дразнеща, неприятна и му дойде до гуша от нея.
Всъщност този човек си провали цялото участие в предаването покрай глупавата си идея да се хване с Виктория, макар и само по договор. Изкара си времето в "приятни" разговори с нея. Под "приятни" да се разбира само обяснения, клюкарене и слушане колко за зле всички, как са вътре само заради розите и други глупости, които самата Виктория прави, но обвинява останалите. След което продукцията му подшушна да се отърве от Виктория като се заяви на тази, която харесва и така с един куршум два сюжета се заформят: тройката и изоставената злобна жена.
Тя продължава да си въобразява, че са имали нещо: Как не ти беше неудобно пред мене и пред Орлин????? Тя си въобразява, че с Тихомир са били двойка, подобно на Орлин и Натали.
От къде на къде на Тихомир ще му е неудобно от нея да заглежда чужди жени??!!
Виктория никога не е била нещо значимо в мислите или идеите на Тихомир. От къде си състави този филм в главата, уж голямата разбирачка на нещата, не е ясно.

# 2 039
  • Мнения: 156
Не подкрепям провокациите на Виктория и тя самата не ме кефи още от 3-ти сезон, НО
Тихомир е дребен тарикат без особено много житейски опит, който си мислеше, че с чар и малко забаламосване ще издрапа до финал. Той още от началото знаеше, че Виктория си падна по него и се възползва най-безцеремонно от това. После играта взе да загрубява и сега се чуди защо Виката не го оставя на мира и взе да се прави на жертва. По същия начин се присламчи и към Натка и Орлин - явно му се е видяла най-податлива от всички заети дами и ох, чувства, ох симпатии... Ама той ще я чака, няма да настоява, възпитан, разбран, ама мъти водата нали и там.
Ситуациите, в които сами се поставяме са преди всичко наша отговорност.
 Да питам ли за кюфтетата, а?

Последна редакция: сб, 29 ное 2025, 12:54 от FelicityB

Общи условия

Активация на акаунт