Хубав ресторант за сватба

  • 14 815
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Моята сватба беше в зала Мати в малкото НДК  Peace
Мати правят е кетърнг и храната беше от тях - превъзходна. Внесохме си алкохола. Хубавото е, че е заба с много цветя, огромни прозорци, можеш да си арнжираш масите както поискаш.

Иначе миналата година бяхме в "При орлите", но не бях много очорована, само гледката си струваше...

# 16
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Биляна в Студентски град!

Нашата сватба беше там - храната е превъзходна, обслужването - безупречно. Цената е 30 лв. До 100 човека вътре и към 150 в градината. Много съм доволна!

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
Ние след 2 седмици сме на сватба в Биляна.И аз знам,че е хубав ресторанта:)
Много сватби този месец Laughing

# 18
  • Мнения: 1 208
В събота бях на сватба в Best Western Хотел Сити обстановката е много хубава, менюто също но нямам идея колко е струвал куверта.

# 19
Ще ви кажа за два много хубави ресторанта за сватба, обаче не са в София, а във Враца. Rolling Eyes

Единият е "Хемус" - голям и луксозен ресторант със поносими цени. Капацитетът му е около 200 места. Над него има и хотел.
Ето няколко снимки:

 

Това е хотела:

 

Другият вариант е по-екзотичен. Става дума за един от най-добрите ресторанти в северозападна България - "Чайка". Кухнята е неповторима, а кувертите за сватба мисля, че не са повече от 30 лв. Капацитета му също не е малък. Но най-голямото предимство е, че ресторанта се намира във планинска местност на 100 м от прохода Вратцата. Природата наоколо е страхотна, пред ресторанта има река, а отсрани има и езеро с водни колелета. Има чудесна лятна градина, голям паркинг. Ако съм заинтригувал някого мога да кача снимки и от този ресторант. Надявам се да съм бил полезен   baby_neutral

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Много полезна информация. Сигурна съм, че приятелката на Дуцката вече е решила да празнува сватбата си във Враца и никъде другаде Laughing

# 21
Защо пък не! Все пак става дума за не повече от 100 км разстояние. А пък и в посочените по-горе ресторанти не е рядко явление сватби да правят и хора от съседни градове. Не виждам нищо странно в това.

# 22
  • Мнения: 4 195
Дуци бях на сватба ето тук http://www.svetasofia-alexanders.com/sveta_en/restaurant.html и много ми хареса. Точно за нормална сватба е, в смисъл - до 70-80 човека има място, има пространство за танцуване и то голямо, хапването беше много и на ниво за куверт мисля от 28 лв, но наистина много - всичко беше супер,много ми хареса.

# 23
  • Мнения: 1 520
Бяхме преди година на сватба в Чайка-та във Враца.
Вярно обстаовката е изпипана, ама чак пък от тук да се вдигне някой там на ресторант.  Rolling Eyes

А Хемус е на центъра, май. За врачани са си хубави предложения.
Сигурно. Stop

# 24
  • Мнения: 576
Хотелски комплекс "Царско село"! - препоръчвам ти го с две ръце! sohappy

# 25
  • Мнения: 534
Нашата сватба ще е в "Езерото" на Суходолско езеро,
ресторанта е прекрасен Heart Eyes,а кувертите са приемливи,с много неща в тях  Flutter

# 26
  • Мнения: 4 371
Бонбоно, дай координати  Hug
Вам, до Враца няма да се вдигнем, благодаря ти за предложението Grinning
Муунче, нещо тоя р-рт не го долюбвам, но ще го предложа на младоженците, все пак няма аз да се женя Laughing
Исайкова, задължително ще споделя какво е останало в крайна сметка.
Биляна не я знам, вече си записвам, че много предложения ми станаха нещо Mr. Green

# 27
Бяхме преди година на сватба в Чайка-та във Враца.
Вярно обстаовката е изпипана, ама чак пък от тук да се вдигне някой там на ресторант.  Rolling Eyes

А Хемус е на центъра, май. За врачани са си хубави предложения.
Сигурно. Stop

Това бяха само две предложения, нищо повече. Никой не съм насилвал да се вдига до Враца  Wink
Просто знам, че има много хора, които правят сватбите си на отдалечени места. Поинтересувайте се какво става в Трявна, например. Там направо си развиват сватбен туризъм. Записват се дати, за месеци напред. И младоженците съвсем не са от региона, а напротив - от цяла България. Затова и предложих тези два ресторанта, защото са наистина подходящи, а и не са много далеч от София.
Но където и да е сватбата пожелавам на младоженците, да си изкарат чудесно  и най-вече щастлив съвместен живот. Това е най-важното!

# 28
  • Мнения: 636
Ние се женихме в ресторант "Берлин", понеже беше близо да църквата. Цените са прилични /беше 25 лв преди 4 год./, обслужването -също, не е огромен, но 60 човека побра, може и 80. Сватбеният ми ден беше страшно хубав, не знам доколко ресторантът е допринесъл, но след това гости коментираха, че въпреки горещия ден, танците и алкохола, никой не се е изпотил - всмисъл, че беше добре климатизиран.

# 29
  • Мнения: 1 520
Бяхме преди година на сватба в Чайка-та във Враца.
Вярно обстаовката е изпипана, ама чак пък от тук да се вдигне някой там на ресторант.  Rolling Eyes

А Хемус е на центъра, май. За врачани са си хубави предложения.
Сигурно. Stop

Това бяха само две предложения, нищо повече. Никой не съм насилвал да се вдига до Враца  Wink
Просто знам, че има много хора, които правят сватбите си на отдалечени места. Поинтересувайте се какво става в Трявна, например. Там направо си развиват сватбен туризъм. Записват се дати, за месеци напред. И младоженците съвсем не са от региона, а напротив - от цяла България. Затова и предложих тези два ресторанта, защото са наистина подходящи, а и не са много далеч от София.
Но където и да е сватбата пожелавам на младоженците, да си изкарат чудесно  и най-вече щастлив съвместен живот. Това е най-важното!



Написах го с позитивен тон.  Peace

А за другото, подчертаното - то е най-важното.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт