Появиха се мравки в къщи. Как да ги изгоня?

  • 87 064
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Ние пък сме на първи етаж и нито сол,нито брашно ,нито оцет стана.Оцета ми изветряваше и пак идваха.Между впрочем малко го спира брашното, запуших дупката,ама пак е временно.И оня ден си взех от аптеката някакъв препарат турски DAYTOX, за 1.50 лв и напръсках дупката и около нея/за всякакви пълзящи и летящи пише,че става/ , да чукна тези дни няма, дано изчезнат гадините #Cussing out , напръсках сутринта след като пратих детето на градина и 10 мин трябва да е затворено, след това за 2-3 часа се беше проветрило напълно

# 16
  • Мнения: 85
При нас се появяваха в банята, а сме на втория етаж. Една позната ми каза да намеря дупката и да я поръся с малко прах за пране, като след това 3-4 часа да не ползваме банята, /за да не се отмие праха/. Изпробвах го и изчезнаха напълно. Не са се появявали вече две години, дано не се появят, че  #Cussing out #Cussing out #Cussing out.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Преди време имахме. Купих от аптеката едни тебешири специално за целта. С тях се пише по всички ъгли в къщата или от където предполагаш, че влизат. Проработи.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Преди време имахме. Купих от аптеката едни тебешири специално за целта. С тях се пише по всички ъгли в къщата или от където предполагаш, че влизат. Проработи.

Потвърждавам за тебеширите. При майка ми имаше нападение от мравки - махнаха се само с тези тебешири. След изсипани тонове сол и пр.

Общи условия

Активация на акаунт