Моля помогнете!!!!! Добър доктор Варна!

  • 2 441
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 010
Благодаря ви!!!
Д-р Александров къде има къбинет, работи ли със здравна каса или поне ако имате някъкви координати за да се свържа по някакъв начин с него.

МИла BebEshOnDe, добре дошла ФаФ клуба   bigdance2  Crazy

# 16
  • Мнения: 493
Благодаря ви много за инфото. Дано се вредя:)))))))

# 17
  • Мнения: 493
А някой има ли наблюдения върху Д-р Атанасов пак от АГ-то?

# 18
  • Мнения: 59
[]
Ако имаш възможност иди в Плевен при проф. Горчев. За варненските гинеколози мога да кажа само лоши неща и то много.
[/quote]
Това,че ти си попаднала на кофти гинеколог ,не означава,че всички във Варна са такива.Има специалисти и то много добри,да не говорим,че се водят едни от най-добрите в България изобщо! Един от тях е д-р Александров - както са изтъкнали и другите момичета.
[/quote])
То не е един лекар, а цяла болница начело с "проф". Козовски. Всичко започна с раждането на дъщеря ми на 29.01.- секцио по мед. показания в хода на раждането. Оказа се че  не e направена като хората ревизия на матката. При профилактичния преглед се установи плацентарна задръжка (като последица почити никаква кърма както разбрах по късно). Последва кюретаж при който се отстрани парче 2/1.5/1.5 см. полип- данните от ехография показваха 4.5/3/2.5 приблизително. Контролния преглед при д-р Давидков отново показа наличие на полип с обем на кръвотока 9 мл. Отново назначиха кюретаж и са започна едно ела днес , ела утре и така гладна жадна цяла седмица сутринта влизам в болницата на обед ме изписват. Който не ме гледа и не ме бърка зор му остана. Накрая професора каза "ще го направя утре". Като дойде това утре качи ме на магарето, извика анестизиолога, докара един ехограф и каза" я по кротко бе момиченце. Ти какво искаш да те стържа за тоя дето духа ли? Искаш да ти пробия матката ли? Нищо ти няма имаш ендометрит, ще пиеш малко естрогени и след 15 ден ще си ок."Не искам да коментирам тона на изказването. Истината е че не му повярвах и отидох в Плевен ри проф. Горчев. Направиха ми не кюретаж а хистероскопия и извадиха полип приблизително 4/3/2.5см. Имам го на снимка.Освен това от лекарите в отделението разбрах че аз съм 5 или 6 случай от началото на годината, като за живота на едното момиче са се борили 2седмици в интензивно отделение. За мен резултата е - вероятно още една хистероскопия в началото на май, 20 дена и 150 лв. за антибиотици, както борба да запазя малкото кърма която имах, 3 общи анестезии за 2 мес. и огромно количество нерви и притеснения за мен и семейството ми и още не му се видял окончателно края. За мен извода е добри диагностици има добри оператори няма, а въпросния проф. козовски е време да се отдаде на заслужен отдих и да спре да осакатява жените във Варна.

# 19
Poli 77 здравей, много съжалявам за случилото се с теб, можеби имаш основателни причини но аз цял живот ще му бъда благодарна,ако не беше той и екипът му аз нямаше да се радвам сега на моите близнаци.Свидетел съм била как млади и по-възрастни жени му целуват ръка,че им е помогнъл,той е голям професионалист и е признат като такъв в цяла Европа.Проф.Козовски,доц.Маркова,др.Александров,Анелия Трифонова и колегите им са най-добрите.

# 20
  • Мнения: 59
Poli 77 здравей, много съжалявам за случилото се с теб, можеби имаш основателни причини но аз цял живот ще му бъда благодарна,ако не беше той и екипът му аз нямаше да се радвам сега на моите близнаци.Свидетел съм била как млади и по-възрастни жени му целуват ръка,че им е помогнъл,той е голям професионалист и е признат като такъв в цяла Европа.Проф.Козовски,доц.Маркова,др.Александров,Анелия Трифонова и колегите им са най-добрите.
Честито да са ти живи и здрави. Това е най- голямата радост Hug

# 21
Poli77 радвам се,че и твоето бебче е живо и здраво,а колкото до лекарите ти пожелавам всичко лошо да остане в миналото и да ти предстоят много щастливи дни.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт