имам рожден ден,а моят даже и не ми говори.....

  • 2 963
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
БЛАГОДАРЯ ВИ!!! ТОЛКОВА СТЕ МИЛИ!!!!
ТОЙ Е ТАКЪВ-ПСИХАР!!!!СТРАНЕН ЧОВЕК!!!! СЕГА СПИ И ВСЕ ЕДНО МЕ НЯМА!!!!
  bouquet
ако го приемаш такъв, тогава не позволявай да ти развали празника. това, че той е такъв не означава, че и ти трябва да си. забавлявай се днес, а когато той има празник - отнасяй се с него така, както и той с теб. не ми се вярва да му хареса  Confused

# 16
  • Мнения: 261
Честит Рожден Ден! newsm59  ura
Много щастие и любов ти пожелавам!
Не се ядосвай и не бъди тъжна NaughtyНе му се надувай,че по-лошо ще стане!
Сигурно и той е щастлив по тия празници,но различните хора реагират различно на емоцийте.
Едни се смеят,други се разплакват,други не знаят какво да правят с чувствата си и реагират много странно.Не знаят как да са щастливи NaughtyИ на тях не им е лесно,освен че тормозят всички около себе си.А пък и разходите покрай празниците са големи и на някой хора им действат депресиращо,особено ако парите не им течат из крачолите Peace
Затова бъди усмихната,украси с това което си купила,пусни весела музика,бутай му детето под носа,да види колко е щастливо в този ден,прегръщайте го ,целувайте го .....с две думи
ДА ОСЪЗНАЕ КАКВО ХУБАВО СЕМЕЙСТВО ИМА  И КОЛКО Е ВАЖНО, ЧЕ СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДАВАТЕ ПАРИ ЗА ХУБАВИ ПОВОДИ, А НЕ ЗА НЕПРИЯТНИ! Опитай се ловко да му набиеш тази истина в главата bash
Научете вашия татко да уважава този ден ,който е един път в годината.
Всичко ще се оправи!Зарази го с добро настроение  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 261
Малко не разбрах?Рожденния ден е на детето ,така ли?Още по -добре!Припомни му радостта в деня,в който си го родила.И всеки рожден ден трябва да е истински празник,от сърце,защото се празнува ЗА ЗДРАВЕ!А че ти нямаш подарък-не се ядосвай!И на мен не ми подаряват подаръци по рожденните дни на децата HugГледаме всичко да е за тях.От моето обкръжение не знам някоя майка да получава подаръци на този ден.Това е бял кахър PeaceПоне за това не се чувствай пренебрегната : spoko

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
Малко не разбрах?Рожденния ден е на детето ,така ли?...
Детето има утре рожден ден,а нейния е днес...

# 19
  • Мнения: 8 952
 bdbaloni    newsm51      

 МИЛА   stefiji,
особено много искам да те поздравя за рожденния ден, защото и аз днес имам рожден ден!  Grinning

Да си жива и здрава! Много радост, щастие, любов, късмет, успех, усмивки и незабравими мигове!

Днес имаш рожден ден! Опитай се да не си разваляш настроението, каквото и да ти коства това. Заради себе си. Не обръщай внимание на мъжа си. Поведението му е единствено и само в негова вреда, не в твоя. Сигурна съм, че имаш прители и близки, които искрено ще те поздравят на този ден.
Пожелавам ти един  наистина хубав ден!  

# 20
  • София
  • Мнения: 1 062
Хем си го знаеш какъв е, хем ревеш.
Не виждам смисъл.
Гледай си кефа и празника, и толкоз. Голям праз, че не ти говори. Тамън ще си починеш малко.

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
БЛАГОДАРЯ ВИ!!! ТОЛКОВА СТЕ МИЛИ!!!!
ТОЙ Е ТАКЪВ-ПСИХАР!!!!СТРАНЕН ЧОВЕК!!!! СЕГА СПИ И ВСЕ ЕДНО МЕ НЯМА!!!!
  bouquet
Майната му- нека кърти, ти се забавлявай.

не ми се вярва да му хареса  Confused
Ако е като моя- хич няма да му направи впечатление. Някои просто са си темерути по рождение Tired

# 22
  • Мнения: 742
Честит рожден ден, на Стефи и утро77 пожелавам тази да бъде първата им от  мноооого шеметни, щастливи и безметежни години!  И да знаят, че смеха лекува всичко! Hug  bouquet
Бъдете щастливи, момичета, пожелавам ви всяка да открие за себе си най-успешната формула за борба с  ядовете  Peace
Здраве и късмет!

# 23
  • Мнения: 4 546
Ако е като моя- хич няма да му направи впечатление. Някои просто са си темерути по рождение Tired
сериозно ли   Shocked дори, ако не му честитиш рожденният ден? или му кажеш, че не заслужава подарък?   newsm78

# 24
  • Мнения: 836
utro 77, Честит рожден ден и на теб!  Grinning
 Много весел празник, щастие и любов!  newsm59  
 smile3525

# 25
  • Мнения: 261
Още по-добре!Значи има два дни да проумее,че трябва да се държи прилично!
Исках да поздравя рожденниците с две любими песнички ,ама като съм смотана и не успявам Sad
Ако може някоя мама да го направи,нека ги поздравим
stefiji и utro 77- с Рожден ден на Мая Нешкова
а детенцето и ,с Крокодила Гена -руската песничка за Рожденния ден,който е само веднъж в годината smile3510
благодаря ви  bouquet
 
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ТЕБ,utro 77!Много здраве и любов! newsm59 Gift

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако е като моя- хич няма да му направи впечатление. Някои просто са си темерути по рождение Tired
сериозно ли   Shocked дори, ако не му честитиш рожденният ден? или му кажеш, че не заслужава подарък?   newsm78
Да. Днес има рожден ден. Мисля, че се надяваше, че съм забравила. Въпреки това го събудих с целувка, честитих му и му подадох подарък (парфюм Бенетон)... Отговорът беше: "За какво харчиш излишни пари?". Погледна го и каза: "Аз имах нужда от афтършейв". Не го отвори, а се обърна на другата страна да спи. Викам му да излезем довечера, а той категорично ме отряза- никъде не му се ходи, още повече пък за рожденния си ден... знаела съм, че го мрази... Какво повече да говориш с такъв човек? Confused

# 27
  • Мнения: 2 237
РЕНИ,разсмя ме.И не че е толкова смешно,а защото все едно си писала за моя Убосник.Същия.
На последния му рожден ден (той тогава беше в Испания и точно същия ден летеше за БГ) украсих цялата къща с балони,гирлянди,надписи,цветни финтифлюшки....Купих торта и подарък.Купих му стойка за снимка а нътре сложих снимка на Калина.А,и ел. четка за зъби му купих.Да не мислиш че забеляза !? Нищо подобно,даже едно мерси не каза за труда дето хвърлих да се гъзурча да окачвам по таваните гирлянди.Рамката за снимка не я взе,не му трябвала.За четката ми измрънка защо съм му взела толкова евтина а не от по-съкпите.
И това беше.Ама аз понеже си го знам че е такъв,хич не се и впрегнах.поне дребното бая време си игра после с балони и гирлянди...
Написах това с цел да развеселя ако може авторката и да види тя че има и други темерути.
Ма ще си ги търпим,къде ще ходим....
Моят рожден ден пък да ви кажа до сега нито веднъж не е бил запомнен от съпружеството.Първо се връзвах ама сега вече не.
Така че народе,свиркай си !


П.С. Та като стана дума за рождени дни,попрехвърлете се за малко в моята тема и дайте идея как да празнувам  Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 1 062
Какво повече да говориш с такъв човек?

За следващия, ако все още го търпиш, защото се съмнявам - вместо целувка, ритник по задника.

# 29
  • Мнения: 4 546
и на мен ми се е случвало да не искам да си празнувам РД, но би ми било гадно, ако близък човек забрави да ми честити. и наистина има хора, които като получат подарък питат "за какво си дала толкова пари" или дори "колко струва"  Shocked
ти все пак си му оказала внимание, сигурно го е оценил по свой си начин  Rolling Eyes
моят пък е обратното - обича да получава подаръци, особено ако е изненада се радва като малко дете. ама незнайно защо не му идва на ъкъла, че и аз може да се зарадвам, ако получа такъв подарък. господинът предпочита няколко дни преди това да ми каже - ей ти пари, купи си подарък, защото не знам какво да ти купя  Confused иначе без повод ми носи подаръци за ядене/пиене - нещо, което знае, че обичам, но не взимаме често. и е супер доволен, че ми е донесъл подарък  Joy

Общи условия

Активация на акаунт