Кой или какво ви кефи във форума?

  • 5 951
  • 163
  •   1
Отговори
# 60
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много са ... най- скорошно  Мама знае

# 61
  • Мнения: 603
...... и всички от октомврийки 2006г.

И аз те обичам  Hug

Сега сериозно: Харесва ми, че мога да прочета за всичко касаещо дете, хубост, клюки, всичко. Ако имах повече време можеше да отразя 24/7 тук...
Харесва ми особеното чувство за хумор на някои потребители.

# 62
  • Мнения: 2 070
Амиии...

Това, че е поле за споделяне на идеи, преживявания, ситуации.
Че можеш да се почувстваш съпричастен или да изкритикуваш.
Да намериш сродни души, да докопаш информация, да поспориш, да си замълчиш, да прекалиш с говоренето без значение слушат ли те /четат/ или не. Да прокараш някоя и друга активистка или благотворителна идея, да запалиш някой по нещо. Това, че е общност от общности.
Лично на мен ми замества малко липсата на достатъчно общуване напоследък, защото съм зодия близнаци и съм била имала нужда да изговарям по 2-3хиляди думи на ден и не било здравословно да си мълча.
И много я обичам тая слирщина от майки бе, прекрасни сте всички, специалистки по всичко, както ни бяха определили.

# 63
  • Мнения: 1 640
  Много неща ми харесват,затова съм тук всеки ден,само дето времето ми е ограничено.
  Харесвам умерените ССФ-ци,които тактично казват някому,че има и др.варианти,др.пътища,др.решения,без да нападат и парадират с компетентност.
  Харесвам и услужливите,които не си скъпят времето,за да помогнат с линкове към търсена информация.
  Харесвам и тези,които наистина имат какво да кажат,а не само да комуникират с емотикони след цитати.
  Харесвам   ВЕРДАТ,МАРГАРИТА,АРТ МАМА,ДЕЩОВИДИ,НИКОЛ,СИКРЕТГАРДЕН,СКОРПИОНЧЕ,ЗОРИ и др.,ама с по-сложни за писане имена.

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 00:24 от ФЕЯТА

# 64
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Милена Филипова от Горски пътник.

# 65
  • Мнения: 9 912
о, все още се котирам! Благодаря. Моите любими форумки също са тук.

# 66
  • Мнения: 822
Да се разпиша и аз тук,макар че мен хормоните на любовта все още не са ме ударили...Мюриель,на лични ще те попитам за името на твоите хапчета...
Разбира се,че хубавите хора и неща тук са много повече от лошите...Иначе нямаше да се навъртам още по тези ширини.
Страшно много хора ми харесват,но и аз ще пропусна някой,ако започна да изброявам...
Най-хубавото е,че повечето сме много земни хора и затова понякога ни се случва да прескачаме за кратко до категориите от темата на Тони...Това е нормално.Иначе би било плашещо,ако сме само бели или черни...

# 67
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Кефи ме обичливата Мюриель, която си е направила труда да изброи повечето харесвани от мен хора.

# 68
  • Мнения: 2 152
Монда Heart Eyes много е услужлива и ме кефи, че не пуска аванта на никого

Миленка
е голям сладур, Марчето и тя , Мис Бу също

всички Октомврийки 2006 разбира се   Wink

# 69
  • Мнения: 3 146
Най-ме кефи Лиска  Laughing

Харесва ми и това, че майките с деца с хронични заболявания и увреждания имат истинска бърза връзка и се намират тук. Аз не съм от тях, но наистина го смятам за нещо твърде добро Peace

# 70
  • Мнения: 27 524
Монда ме кефи, че не пуска аванта на никого

 newsm78

# 71
  • Мнения: 2 152

aз си го разбирам Блонди, знам за какво го казвам Wink

# 72
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Кефи ме това, че мога да си влизам и излизам, когато си поискам. Че не съм длъжна да слушам и кимам, когато ми е скучно. Че мога да избера кого да чета и кого не.
Че не се налага да бъда сериозна.
П.П. Не съм правила списък на кефещите ме. Много са.

# 73
  • Мнения: 2 361
  Кефи ме ентусиазма на deshtovidi и хорството на Mama Z.

# 74
  • Мнения: 2 550
Кефи ме Тони Сопрано.
Правих виртуален секс с него.
На немски.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт