Сандалки

  • 4 607
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 728
Аз искам да му взема такива или подобни!

# 16
  • Мнения: 207
Две лета купувам сандалки от марикита,първата затворени втората отворени.Тази година мисля пак от там да купя.Вчера ходих,но имаше до 26 номер,а ние сме за 27.Обещаха да поръчат и сега ще чакам.Много са леки и удобни.

# 17
  • Мнения: 3 089
купих и отдвата типа - и отворени, и затворени;
и двата модела са със затворена петичка - все пак детенце е на година и 6 м. и още ходи като спънат кон Simple Smile а и уж така било по-стабилно.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
Купих и едни междинни обувки с доста дупчици, едни сандалки, затворени отпред и едни гумени сандалки на Райдър за плажа и двора  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 406
Аз искам да му взема такива или подобни!

много подходящи са според мен  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 797
Аз искам да му взема такива или подобни!

 А къде ги има?

# 21
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Наложи се още декември да купим(заминавахме на топло местенце).Купих "Grendene".Отворени са отпред, а и отстрани доста.Страхотни са.Малкия като ги обу и не ги свали повече от три месеца и все още са здрави(което е доста учудващо, като се има в предвид колко ги е ползвал - за него рекорд).Препоръчвам на всеки! Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 3 816
Наложи се още декември да купим(заминавахме на топло местенце).Купих "Grendene".Отворени са отпред, а и отстрани доста.Страхотни са.Малкия като ги обу и не ги свали повече от три месеца и все още са здрави(което е доста учудващо, като се има в предвид колко ги е ползвал - за него рекорд).Препоръчвам на всеки! Peace
А може ли да кажеш нещо повече за тях-къде ги има,на каква цена са горе долу...  bouquet

# 23
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Когато ги купувах(началото на декември) бяха намалени, заради сезона и струваха 10лв., но стикера, с цената по принцип, беше 18лв.Имаше и други модели, а цените бяха между 15лв и 22лв(без сезонното намаление, което имаше в момента).Купих ги от (ох не помня името на магазина newsm78), ами магазин за спортни стоки на бул."Мадрид" по пътя от театъра към гарата(по посока на движението), може би 5 - 10 минути пеша след канала.
А ето ги и въпросните сандалки,снимах ги токущо.Това са сандалки, след повече от 3 месеца търчане из прашни пътища, по брега на океан и много мръсотия!

# 24
  • София
  • Мнения: 3 816
Благодаря  bouquet,а варианти за момиченца имаше ли?

# 25
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Да имаше.Като цветове, когато купувах имаше кафяви, сини, бежави, розови и белички.Казаха ми, че по принцип има почти всички цветове, но в момента не са в сезон и затова има само каквото е останало.Имаше и други много приятни модели(още 7 - 8 модела) - по - изрязани, имаше и по - затворени.Въобще избор имаше, а предполагам и сега пак ще е така.

# 26
  • Мнения: 8 505
Точно такива сандали на Райдър купувам на дъщеря си две лета подред.Това лято пак такива ще търся.Има голямо разнообразие на цветове.Отпред са леко повдигнати (вижда се на снимката на bloodywhite),благодарение на което крачето не се изплъзва напред,а и много рядко влиза по някое камъче.

# 27
  • Мнения: 7 106
Дъщеря ми от самото си прохождане е със отворени отпред сандалки, никога не съм купувала затворени, и никога не са влизали камъни, нито си е жулила пръстите. Не виждам и как би ги ожулила, имайки предвид че те са си вътре в сандала, а не стърчат отвън  newsm78.
Много съм доволна от сандалките на Бикал и вече се оглеждам и аз. Със сигурност единият чифт ще са техни.

# 28
  • Мнения: 4 970
А-къде__в-София-продават-Бикал newsm78

# 29
  • Мнения: 8 505
Виждала съм в Хиполенд,в едно магазинче в Дианабад,малко под магазин ВМВ (не този срещу поликлиниката) и на други места,но за съжаление не помня къде точно.

Общи условия

Активация на акаунт