Кървене извън цикъла

  • 5 675
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
Мисля си, че единствено гинеколог след преглед може да ти каже дали това течение е нормално.


# 16
Здрасти Елеонора76 на мен ми се случи същото преди два месеца. Миналата седмица бях на преглед и лекаря ми каза, че това прокървяване се дължи на овулацията. Ставало при липса на нещо си в организма (извинявам се, но не помня на какво), но ако искаш за успокоение иди да те види гинеколог. Мисля, че няма да е нещо сериозно.

# 17
  • Мнения: 1 802
Момичета, както изглежда, май ще ми дойде. На 3.04 ми дойде, днес пак?! Какво е пък това чудо?  Crazy

# 18
  • Мнения: 656
Момичета, както изглежда, май ще ми дойде. На 3.04 ми дойде, днес пак?! Какво е пък това чудо?  Crazy
Какво е това чудо може да ти каже гинеколог! Заминавай на гинеколог!

# 19
  • Мнения: 73
И  на мен ми се случи такова нещо скоро,дойде ми 2 пъти за един месец и се бях много стреснала,така че знам какво ти е.Една консултация с гинеколог може да те успокои напълно.

# 20
  • Мнения: 194
Момичета,нека да се включа и аз,относно проблема на Елеонора,аз пиша  в един друг форум.При мен също имаше кървене извъмн цикъла придружено с болка, добре,че отидох на гинеколог,правиха ми цитонамазка и се започна,сега вече съм с направена конизация преди един месец.Не искам да ви плаша,но всяко кървене извън цикъла или след полов акт е ненормално и би следвало всеки гинеколог да препоръчва задължително цитонамазка в тези случаи.Мен това ме спаси.Късмет на всички  bouquet

# 21
  • Мнения: 656
А може и да са хормонални смущения...

Затова иди на преглед, ако лекаря не открие нищо нередно и ти каже, че е нормалн, ногава го приеми за нормално.

# 22
  • Мнения: 1 802
Благодаря ви момичета!   bouquet
Днес ми дойде, нямам болки, само малко ми се гади и имам главозамайване от време на време. Щом ми спре ще ида на лекар. Все още съм доста притеснена, но дано да нямам повод за това. Миналата година ми правиха цитонамазка (септември месец) резултата беше PAP 2. Ако се наложи пак ще си направя.  Hug

# 23
# 24
  • Мнения: 38
Такова зацапване получавах по време на овулация, придружено с болка когато бях със спирала. Това наложи да ми я махнах - просто не ми понесе и минах на друга контрацепция.

# 25
На мен ми се е случвало да имам леко кървене, обикновено за 1 ден горе-долу по средата между двата цикъла. Бях и на гинеколог и ми казаха, че сигурно точно тогава ми е овулацията и е нормално да прокърви, а даже на някои жени кървенето хич не им спирало напълно между двата цикъла.

Общи условия

Активация на акаунт