За каква професия мечтаете?

  • 8 673
  • 145
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
Искам да произвеждам нещо - полезно - а не да търгувам
искам работата ми да позлволява плаващо и повече лично време

малко ми остава да си осъщества мечтите...ама не става за сега

# 16
  • Мнения: 1 655
Ох моята мечтасе сбъдна но съм разочарована!
Та сега искам да съм стиордеса на VIP flights,да летя малко  за да си гледам и детето да имам хубави алауанси,като за вип и всичко включая!некатона гражданските полети 250 маймуни, всеки луд с номера си някой с цяла програма!и все някоя е в цикъл а нанякой не са му вързали и намен си го изкарвати да не идват 3 семейства на тумба праснати в самолета и искат всички да седнат заедно!
Ох май се оплаках много а колко ли хора искат да станат стиордеси и стюарди! newsm78 #Crazy newsm78 #Crazy

# 17
  • Мнения: 2 491
във връзка с това "внимавай какво си пожелаваш, щото мечтите понякога се сбъдват"

А дано, де...
Нали всички ние мечтаем и се опитваме по някакъв начин да сбъднем мечтите си, някой са реални и наистина се сбъдват, някои са по нереалистични и по щури и за съжаление не се сбъдват.
Без мечти ми е пусто и празно, понякога те ме стимулират много и се надъхвам и.....хоп, някоя малка мижава МЕЧТИЦА се сбъднала и тогава съм щастлива с повишено количество адреналин и дерзая и си казвам щом тази мъничката МЕЧТА може, значи сигурно и другите са донякъде осъществими, искам да ги направя възможни и да ги сбъдна, но АЗ сама-по сладко е.

"Да си превърнат мечтите в реалност е привилегия на тези, които се борят за тях."

Ако ви се чете за мечтите...

# 18
  • Sf
  • Мнения: 808
Реститутките вече са заети Simple Smile

Искам да стана наследничка Simple Smile Познавам такава с чичо от Кенъда Simple Smile

Наработих се... От толкова работа останах без очи, нерви и време...

# 19
  • Мнения: 6 993
....
Ох май се оплаках много а колко ли хора искат да станат стиордеси и стюарди! newsm78 #Crazy newsm78 #Crazy
Това го обмислях, понеже не можах да стана пилот Mr. Green, но още едно-две такива мнения и ще съм съвсем разколебана Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 3 840
Искам да си имам собствена клиника за пластична хирургия и да помагам на хората да се харесват повече и да бъдат със самочувствие. А другата ми мечта - да бъда психотерапевт.

# 21
  • Мнения: 3 521
Искам да стана циркова актриса. На батут_да се премятам иz въzдуха, а мъжът ми да работи с дресура на коне и когато не съм под купола да яzдим иz раzни интересни крайчета на света Hug.

Или цветарка(т.нар. флорист), но в голям магаzин_работиш с красота(буквално), всички клиенти влиzат с добри чувства. Раzкош. Mr. Green

# 22
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Има една такава поговорка намери си работа която харесваш за да не работиш нито ден в живота си.Тази в момента не ме удовлетворява особено заради екипа но живота е пред мен , искам да работя с колеги -отзивчиви , усложливи, любезни и добри.
А работата ще си дойде на мястото, мисля че колектива е движещото условие но засега не ми се получава.

# 23
  • Мнения: 1 400
Оххх...много труден въпрос... Особенно ако не знаеш какво точно искаш Mr. Green
Имах една работа, чиято същност ми харесваше, но екипът - не, както и цяла поредица други нещица около нея. Затова и я напуснах.  Tired
Мечтата ми е да се занимавам с нещо...творческо да го наречем. С кеф бих работила в някоя рекламна агенция - да правя разни брошурки, диплянки...туй онуй.. Иска ми се дори и нещо като старата ми работа, но екипа да съм си го подбрала аз . ( бях мениджър на моделиерна - нови колекции облекла правехме Blush )...
И естественно - работно време такова, че като си свърша задачките да се изнасям, а не да кибича и да маам крака  Tired Чудно би било Hug
Гигова, вземам те за част от моят екип bowuu  Peace

# 24
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
уилд кет завиждам ти за старата работа но не и за екипа тогава

# 25
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Реститутките вече са заети Simple Smile

Искам да стана наследничка Simple Smile Познавам такава с чичо от Кенъда Simple Smile

Наработих се... От толкова работа останах без очи, нерви и време...
Собственичка. На жилищни имоти. Да ги давам под наем. И, понеже много хора се притесняват, че щяло да ми стане скучно като не работя, нека жилищата да са повече. Около 15-тина, например. Докато ги обиколя да си прибера наемите и месецът изтекъл.  Laughing Пък и за други дейности ще остава време.

# 26
  • Мнения: 2 386
Искам да съм водолаз и да изследвам морското/океанското дъно......Ех..... 

# 27
  • Мнения: 4 585
Горски надзирател в резервата "Воден".

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Актриса. В Холивуд.

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
психо:
- лог;
- аналитик.

Общи условия

Активация на акаунт