За каква професия мечтаете?

  • 8 701
  • 145
  •   1
Отговори
# 90
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Ех, аз работя това, за което съм учила...но не бих казала, че съм удовлетворена .

Мечтите за работа са много: сватбен агент; нещо, свързано с пътувания по целия свят /в туристическа агенция, водеща на предаване от типа "Другата Бг" или "Глобусът". Но най-много ме влече ФОТОГРАФИЯТА.
Аз примерно искам да съм фотограф, искам да имам професионална фотографска техника и да снимам всичко красиво което видя, да мога да ходя навсякъде по света и да щракам на всякаква тематика.
thumbsup Ето  това е то!

А най-важното условие - да съм сред отзивчиви, любезни и добри колеги  Grinning.



# 91
  • Мнения: 3 146
Мечтая да съм фотограф на Нешънал Джеографик  Laughing

# 92
  • на село
  • Мнения: 1 028
Аз пък искам да съм градинар! Страшно ме разтоварва! По цял ден заровена в градината като къртица  Mr. Green.
Другата ми мечта е да съм археолог. Ама пусто, като не мога да помня имена и дати...  Rolling Eyes

# 93
  • Мнения: 4 586
Мечтая да съм фотограф на Нешънал Джеографик  Laughing
Супер.

# 94
  • София
  • Мнения: 7 242
Шеф на зоопарк, ловец на диви животни, изследовател на диви животни..Нещо като Дж. Даръл, Дж. Гудол, Джой Адамсън. Явно ми пречи, че името ми не започва с Дж  Mr. Green

# 95
  • София
  • Мнения: 2 958
Мечтая да съм водеща на "Другата България". Може и оператор. Важното е, че ще обиколя света.

Мда! И такава мечта имах/м Laughing
Даже имаше едно време такава тема и сега се сетих ,че бях споменала точно тази мечта. Party

Но сега ми е PR на ...вече писах всъщност. Flutter

ПП- криста,виждам и в твоя подпис тяхна песен, за което Peace  bouquet  Heart Eyes

# 96
  • София
  • Мнения: 2 623
Мечтая си да имам собствен мотел
с ресторант и с огрооооооомен детски
кът - вътрешен и външен  Hug
Другата ми мечта е да работя
нещо свързано с " Човешки ресурси "
и АЛЕЛУЯ днес ми предложиха
такава работа  Hug
Толкова съм щастлива   bouquet

# 97
  • София
  • Мнения: 268
Писател-пътешественик. Да скитосвам по света и да пиша за хората и местата, които опознавам. Да научавам местните диалекти и история...
Иначе си работя, според това, което съм завършила, и ми харесва, не искам да си сменям съдийството с нищо друго (освен с това горе Wink)   

# 98
  • Мнения: 2 673
искам да съм Лили Иванова
 Mr. Green
или да се занимавам с генно инДжинерство..и да клонирам разни работи

# 99
  • Мнения: 2 724
Исках да стана треньор по джудо, ама се размина  Cry .Крепи ме мисълта ,че никога не е късно...

# 100
  • Мнения: 24 467
Ами едно от хобитата ми е моден дизайн /на облекло/, обичам да си сътворявам от малка разни нещица, нищо че сега нямам много време.
Друго- ще ми се като остарея да се занимавам с отдаване на къщички под наем, като преди това сме ги оформили, подредили с дворчетата и интериорчетата...
Обичам и да пиша.
Пък туй не е мисия невъзможна.

# 101
  • Мнения: 49
поне акционер в Microsoft,но няма да протестирам ,ако стана и едноличен собственик smile3521 smile3508 newsm47

Последна редакция: нд, 29 апр 2007, 20:49 от kikii

# 102
  • Мнения: 835
Жена на мъжа си

# 103
  • Мнения: 275
аз искам да съм учителка в детска градина...

Сърдечно ти пожелавам да станеш учителка в детска градина.
Там имат място само хора, които макар и в тези условия искат да станат такива.
Струва ми се, че са единици истинските желаещи.   bouquet   bouquet   bouquet

А аз мечтая да стана актриса.

# 104
  • 1st floor
  • Мнения: 9 137
Хирург...аре , може и обикновен лекар  да съм Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт