Точкова диета за сериозни мами и девойки 2

  • 40 670
  • 353
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 56
Само да питам по вещите  месото как трябва да се приготвя , предполагам печено или варето нали?  Виждам че и колбаси си хапват някой - може ли  или само чисто месо ???
И най Важния ми въпрос какъв резултат би трябвало да има? За колко време колко килогрома?

# 166
  • Мнения: 1 095
месото не трябва да е панирано,така знам аз.
Колбаси си хапвам,а резултатите са индивидуални Simple Smile

# 167
  • Мнения: 3 453
месото не трябва да е панирано,така знам аз.
Колбаси си хапвам,а резултатите са индивидуални Simple Smile

Панираното месо е 5т Peace Хапвайте спокойно.Печено и варено е 0т.
Рибите панираните са 12т. печените и варените 0т.

# 168
  • Мнения: 1 014
Здравейте, бих искала да се включа и аз в тази диета, но на таблицата не виждам за какви количества се отнасят тези точки.  Предварително се извинявам ако вече е писано, но е много обемиста темата и е трудно да открия.

# 169
  • Мнения: 3 453
за 1бр или за 100гр/от по дребните неща/

# 170
И ядките ли са за 100гр.?

# 171
  • Мнения: 56
А само да попитам , предполагам ще ми отговорите от личен опит , по какво количество си хапвате на един път ??
Аз за обяд си хапнах  кюфте + кебапче на скара с домат и 1/2 краставичка  със сос чили и го сметнах 12 т Правилно ли Е ???

# 172
  • Мнения: 3 453
А само да попитам , предполагам ще ми отговорите от личен опит , по какво количество си хапвате на един път ??
Аз за обяд си хапнах  кюфте + кебапче на скара с домат и 1/2 краставичка  със сос чили и го сметнах 12 т Правилно ли Е ???


Как ги смяташ?От къде видя колко е соса? #CrazyОстаналото ти е 2т

И ядките ли са за 100гр.?
На този въпрос съм отговорила много пъти! ДА ЗА 100гр са ядките и боровинките и лешниците и т.н

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 01:23 от Mamma

# 173
  • Мнения: 56
Как ги смяташ?От къде видя колко е соса? #CrazyОстаналото ти е 2т
аМИ СОСА ГО СМЕТНАХ  КЕТЧУП + ЧИЛИ = 5  А ДОМАТА 4 т и краставицата 3т
Така ги сумирах
И имам чувството че преядох

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 01:32 от Mamma

# 174
  • Мнения: 3 453
аМИ СОСА ГО СМЕТНАХ  КЕТЧУП + ЧИЛИ = 5  А ДОМАТА 4 т и краставицата 3т
Така ги сумирах
И имам чувството че преядох

Така така...чудесно..ами намаляй порцийките като ти идва в повече или направи една разходка Peace

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 01:47 от Mamma

# 175
  • Мнения: 56
Ок , ама само като си помисли човек че може да си хапва , а пък то всъщност нищо не беше Tired, някаква малка порциика , можеби ми стана така от соса защото е лют newsm78
Нищо смятам  да си хапна следобед 100 гр. кисело мляко
Вие колко често си хапвате ? И колко често може да се хапва , или стига да не надвишавам точките мога да си хапвам като почувствам глад?
Криисси  споменаваш че правиш упражнения , всеки ден ли ги правиш или правиш и почивка - през ден??
Разпитвам подробно защото спрях цигарите преди бременноста и сега май трудно ще отслабна! С първата бременност за 4 м бях във форма , но сега нещата не стоят така

# 176
  • Мнения: 3 453
valary irons-можеш да си хапваш винаги щом си гладна стига да не надхвърляш 40т за деня.Аз доста често съм ги надхвърляла с по още 4-5..и може би затова по-бавно отслабвам/за 3,5 седмици -5кг/Относно спортаа тренирам всяка сутрин на кростренажора в къщи по 20 или 30 мин зависи ...понякога съм по-изморена и тренирам по 20 иначе 30мин.Вдигам и гирички по 2,5 кг за стягане на ръцете.

Зависи колко кг си сега и колко искаш да бъдеш.Едни отслабват по-бързо други по-бавно..Аз не мога да кажа ,че спортувам за да отслабна по-скоро спортувам за да не ми увисва кожата при отслабването от диетата.Надявам се да съм те ориентирала,ако има друго питай Peace Hug

# 177

момичета, нов въпрос-помагайте!
какво ще кажете за данон активия-фибри,това колко ли то4ки е и диабетичните шоколадчета Shocked
дали да гледам въглехидратите smile3529-колкото въглехидрати толкова точки а???

# 178
  • Мнения: 377
Здравейте, и аз ще пробвам тази диета или по точно начин на хранене, но имам и един въпрос чай с една лъжичка мед за колко точки да го смятам. Може някъде да е писано но и двете теми са достатъчно дълги и нямам време да изчета всички мнения. Моля да ме извините ако повтарям въпроса.

# 179
  • Мнения: 56
Здравейте мамичета !!!! Стрелката на кантара паказва между 64 и 63 кг !!
Да споделя сама Вчера си хапнах на обяд 12 т и за вечеря кофичка кис мляко  пак 12т или общо 24 т . Много съм доволно от себе си и диетата Party
Но правих и упражнения снощи , аз си правя по принцип че коремчето ми има нужда от прибиране ! Много ви благодаря  bouquet

 Споделете с мен вие какво ще хапвате ????

Общи условия

Активация на акаунт