Точкова диета за сериозни мами и девойки 2

  • 40 610
  • 353
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 453
Момичета добро утро LaughingНе мога да ви опиша щастието си вчера -0,500 и днес ...за два дни 1кг тази седмица при положение че дох и доста сладолед  #CrazyОт днес ще го спра изглежда етаболизма ми се е раздвижил и съм го стреснала,а може би и спорта си казва думата аз като спортувам свалям много лесно.Вече втори ден спортувам.Кантара показа 66 тази сутрин newsm44 4кг са си заминали.  Joy

Желая Ви лек ден   bouquet

.:.Stef.:.,да мила точно така Peace

piddochia
-стресни метаболизма с едно сладоледче ила.При мен помогна много.И аз миналата седмица не свалих,но тази ето -1 кг Peace

Lidia555
-тайната на диетата е в месото/белтъчините/ и яйцата и другите от рода.Зеленчуците са междудругото-не трябва да си само на тях,а да ги използваш като допълнение.

Желая Ви успех милички  bouquet


# 31
  • Мнения: 887
Момичета добро утро LaughingНе мога да ви опиша щастието си вчера -0,500 и днес ...за два дни 1кг тази седмица при положение че дох и доста сладолед  #CrazyОт днес ще го спра изглежда етаболизма ми се е раздвижил и съм го стреснала,а може би и спорта си казва думата аз като спортувам свалям много лесно.
[


Май сладоледа има отслабващ ефект,защото и при мен стана така и аз също свалих 1 кг за 2 дни.Аз слушах по радиото една статия четоха че когато си на диета и ти се хапва нещо сладко най добре е да хапнеш сладолед,защото той е студен и организма ти изразходва енергия за да го стопли.

# 32
  • Мнения: 3 453
patenceto_,ного благодаря за инфото.Чудесна новина,е няма да прекалявам но поне ще знам.А и освен това той е на млечна основа и ми се вижда най-безвреден Peace

Аз тъкмо обядвах дробета по селски и сега ще си смятам точките. ooooh!

# 33
  • Мнения: 3 453
ееееееее днес всички ви няа май Laughingаз съм на работа и умирам от тъпотия.На всичко отгоре ми е още тежичко от дробчетата на обяд,напоследък ям по много малко и сега ми стана тежко ooooh!на всичко отгоре са цели 17т..грубо де ама като закръглих яхнийката им. #Crazy

Последна редакция: сб, 21 апр 2007, 15:31 от Kpuccu

# 34
  • Мнения: 664
тук съм аз, работя и аз;
2 пържоли да запиша от мен

# 35
  • Мнения: 664
между 17:30 и 18 пак ще ям пържола, яде ми се днес и ям, от вчера съм - 0.500 кг. довечера се надявам да си изразходвам енергията с танци

# 36
  • Мнения: 887
И аз съм тук.Тукощо хапнах 2 варени яйца(1т.) с половин домат(2т.) и 100гр.шунка(1т.).Общо 4т.

# 37
  • Мнения: 3 453
оф аз и фрапе без захар пих и мисля довечера да хапна много мъничко,че още ми е тежко от обяд.А ако не съм много гладна мисля даже да не вечерям.Надявам се да не съм качила от яхнията с дробчетата,ама аз и много вода пих че е голяма жега в Пловдив.Направо ще ме е страх да се тегля след малк окато се прибера.Сутринта бях ного щастлива ,ама сега след този обяд... ooooh!

piddochia- приятно прекарване довечера.

# 38
  • Мнения: 664
Kpuccu притегли се утре, или след като посетиш 00, и аз пих вода.на мен днес ми е яшен ден, затова ям
Аз съм разочарована smile3511 за два дни нищо не съм свалила, само 300гр. след тренировка, а почти карам на зеленчуци. Много трудно свалям  smile3516
в основата на тази диета, както и на някои други подобни на нея и също толкова успешни е увеличения прием на белтъчини; зеленчуците съдържат повече въглехидрати; лично аз ям повече месо(пилешко, пуешко или риба) и малка салата(зелена или 1 домат) и млечни продукти, само преди лунна диета и след нея минавам на плодове

# 39
  • Мнения: 3 453
Утре,ама напрежението ме гризе по-добре днес,за да може като видя как съм се освинила да се мотивирам и поне да пропусна вечерята и да поспортувам още малко. ooooh!

# 40
  • Мнения: 664
ти пък, кво да се освиниш от едни дробчета и от вода, аз к'во да кажа с 2-те пържоли

# 41
  • Мнения: 255
Точици   Hug
Отчета ми за вчера - 3 кафета с мляко - 9 т., 1 ябълка - 16 т., 2 домата - 8 т. и 200 гр.сирене - 2 т. Общо - 35 точки.
Свалих о6те един килограм, но 6те го отбележа на линийката чак понеделник. Довечера 6те напиша точките за днес.   bouquet

# 42
  • Мнения: 3 453
ти пък, кво да се освиниш от едни дробчета и от вода, аз к'во да кажа с 2-те пържоли
Освинването е 0,600гр ама се надявам утре слуд тоалетна да съм ок.Май и аз трябваше д яизчакам с линийката ама се надявам да не се изложа.Няма страшно с пържолите..мен яхнийката ме беше притеснила към дробчетата. Joy


Bonita-браво продължавай така.  bouquet

# 43
  • Мнения: 255
Днес "изядох" 42 точки.
2 кафета с мляко - 5 т.
4 домата - 16 т.
100 гр. сирене - 2 т.
0, 50 гр. кашкавал - 1 т.
100 гр. колбас -  1 т.
200 гр. йогурт с плодове -17 т.

Незнам дали е от йогурта, но се чувствам като балон надута. Изядох го за десерт. Дано не се отрази на кантара, че 6те се  #2gunfire

# 44
  • Мнения: 887
Ей момичета къде сте?Аз вече съм 2 кг минус макар че днес имах малко прегрешение купих си диетичен шоколад и хапнах малко не съм го изяла целия няколко купчета ама нямах избор падна ми кръвното и трябваше бързо да го вдигна.Иначе съм изяла 30т.

Общи условия

Активация на акаунт