Балсам без отмиване.

  • 9 016
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Едно време ползвах предимно балсами без отмиване. Имаше (и има май) някакъв български, за лев и нещо. Действаше ми страхотно на косата. Но фризьорката ми ме посъветва да използвам само балсам с отмиване, защото се разнася по- добре по косъма и действието му е по- благоприятно.

# 16
  • Мнения: 636
Аз съм доволна от Елсев, редувам червената и жълтата серия. Все пак червената ми е любима - и шампоана и балсама без отмиване, но нали трябва да се сменяват продуктите.

# 17
  • Мнения: 910
Аз ползвам на Глис с пулверизатора, за копринена коса. Определено съм много доволна, а и мирише страхотно. Има и още един - за лесно разплитане - зълва ми го ползва и е много доволна - тя е с удължена коса и го ползва и за подхранване на "чуждата" Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 9 483
Имам и един на Херген,много е добър и ефикасен.
Да, и аз ползвам този балсам на HERDEN за изрусявана коса-от моята фрозьорка е купен. Simple Smile
Малко обаче ми идва тежък на косата, някак си.  Wink
Нещо, като че ли не го дозирам много добре. Малко ми става тежка косата, като че ли от него. Thinking

# 19
  • Мнения: 3 647
ползвала съм глиз кюр и сън силк -  и двата не ми харесаха - строго  индивидуално е - явно  на моята коса не и понасят  тези без отмиване
 Peace

# 20
  • Мнения: 5 317
В момента използвам розовия на Елсев и съм доволна.

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
А след балсама слгате ли кристали? Нали не се отмива???  newsm78

# 22
  • Мнения: 17 407
А след балсама слгате ли кристали? Нали не се отмива???  newsm78

Аз не слагам. Ползвам едното или другото.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Аз слагам и двете... Кристалите малко по-късно.

# 24
  • На небето
  • Мнения: 5 530
А някой питал ли е фризьор как си влияят и двете върху косата като са в комбинация?

# 25
  • Мнения: 2 336
В Балсамите с отмиване има кондиционери, които не трябва да остават на косата. А в тези без отмиване има други кондиционери и различни силикони.
Много често срещано явление е използването на неподходящите за без отмиване кондиционери в такива продукти. Аз рядко използвам такъв вид балсами. Кристалите се справят добре с моята коса.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 289
Розовия Елсев много ми харесва,има и частици за блясък вътре. Flutter

# 27
  • Мнения: 1 733
Аз позлвам на Сън Силк - за къдрава и за права коса (защото косата ми стои и по двата начина според това как я стилизирам). Скоро си купих и на Vo5 спрей - обем на втория ден. Много съм доволна.

# 28
  • Мнения: 101
Доволна съм от Глис Кюр розовия. Придава лек блясък и косата се разресва много лесно.

# 29
  • Мнения: 230
Ползвам quick repair на Глис. На мен не ми действа добре. На първия ден след измиването е ок. Но още на втория, косата ми стои по тежка някака си и имам усещането, че е мръсна. Освен това, забелязах, че когато ползвам балсами без отмиване, косата ми е склонна да поема повече неблагоприятни миризми от околната среда. Определено се отказвам!

Общи условия

Активация на акаунт