Какъв е този цвят (за коса)?

  • 15 545
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27 524
Блонди сега си идвам от фризьор. Ами от 9,30 часа съм там - такъв цвят не докарахме! Сигурно 5 вида кичури ми направи мацката, ама...

Дай снимка да те видим, де, важното е да ти е хубаво, пък каквъвто цвят - такъв.
Аз намерих и розовото, не е то, Спасето правилно е написала, цветът е чикаго, имаше рекламни афиши и там също го пишеше. Хич не ми прилича да е това, ама... взех го. Розовото е интересно, но доста смело като решение би било. Много розовее и малко червенее и е наистина студен цвят. Аз с моето дълго лице и остър нос ако така порозозовея...  Flutter Утре ще се наклепам с чикагото, пък да видим, ще плесна тук снимка, ако става за пред хора  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 27 524

А, това доста жълтее, аз имам и много лунички и като Пипи ще се докарам. На чикагото пише, че имало бежови не знам си какви си неща и убивали жълтото и оранжевото, ама... то пак си зависи и от косата, моята има много от жълтия пигмент и все избива  Tired

# 62
  • Мнения: 2 673
Блонди,не искам да ти се бъркам,...мислех даже да не ти го казвам, ама ще го кажа..
Не виждам кво те е засърбяло да си сменяш цвета, като така ти е добре. Да не стане като с мойта коса,...дългичка хубавка, ама аз ...не ще се подстригвам, и после знаеш как оревах форума..В смисъл ...вместо да си изпишеш веждите да не си избодеш очите...Не рискувай..според мен, и не се връзвай на рекламни трикове.

# 63
  • Мнения: 27 524
Е, та един цвят да не е завинаги. Няма да се подстригвам, от светло руса ще опитам малко по-тъмно руса. Като не ми хареса другия месец пак ще си стана светло руса, не е проблем и няма да ми е за първи път. Не съм взела червено или черно, няма страшно  Hug Мерси за съвета   bouquet

# 64
  • Мнения: 2 673
абе, права си....просто исках да те предпазя, да не сгафиш, че знам колко е гадно после...
Стискам палци за успешен цвят! Дерзай момиче! Hug

а аз  Embarassedако тръгна пак да се стрижа,  ShockedДА МЕ СПРЕШ! Naughty

# 65
  • София
  • Мнения: 5 606
На мен този цвят точно ми беше основата. Но току-що си измих пак косата, че детето ме поля със сок от ябълка и...май отдолу ми избиха червените кичури.  Cry А толкова се радвахме с фризьорката, че червеното не изби...Утре ще ви пусна снимка, че трябва мъжа ми да си дойде да ги качи на компютъра /че аз съм малко аборигенка/, а той е в Китай  Cry . Така исках да го изненадам с нова прическа!  Confused

Последна редакция: сб, 21 апр 2007, 20:08 от tzvety26

# 66
  • Мнения: 1 418
Значи са взели името от "Лонда".Сигурна съм.Боядисвала съм се
с това розово дърво 86г.Беше един единствен такъв цвят от
каталога на "Лонда".Сега ползвам същият цвят,но от друга
марка и съм много доволна от резултата.

Сподели коя марка и кой цвят (номер).
Този цвят,който ползвам е много светло рус,има в него розово,
за да не жълтее косата.Не е като този на картинката.Но ще
проверя в каталога,кой цвят е като този и ще кажа.
На мен този цвят точно ми беше основата. Но току-що си измих пак косата, че детето ме поля със сок от ябълка и...май отдолу ми избиха червените кичури.  Cry А толкова се радвахме с фризьорката, че чурвуното не изби...Утре ще ви пусна снимка, че трябва мъжа ми да си дойде да ги качи на компютъра /че аз съм малко аборигенка/, а той е в Китай  Cry . Така исках да го изненадам с нова прическа!  Confused
Червеното избива,защото косата няма предварителна подготовка.
Много е дългоо за обяснение,но с две думи:преди боята се слага
друг един препарат,които предпазва новобоядисаната коса от
"измиване".Липсват пигменти,затова така се получава.

# 67
  • София
  • Мнения: 5 606
Тути фризьорката преди това ме обезцвети ужким, и с някакви препарати ме маза, ама...

# 68
 Страшен цвят браво за избора си.На мен ми прилича между русо и лешник.На фризиор наи добре отиди или се разрови яко из нета.Късмет.После пиши.javascript:void(0);

# 69
  • Мнения: 1 418
Тути фризьорката преди това ме обезцвети ужким, и с някакви препарати ме маза, ама...
Да де,но този цвят може да се постигне и без обезцветяване.
Само с боя.Незнам какво ти е слагала и с какви материали работи.

# 70
  • Мнения: 27 524
Ето какво се получи, въпреки, че в действителност сивее малко повече. Интересно е, но още не съм свикнала  Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 478
Харесва ми newsm10

# 72
  • Мнения: 1 234
  newsm51 Поздравления,получило се е наистина хубаво,много ми харесва Hug

# 73
  • Мнения: 2 425
Наистина е станал много хубав цвета Peace. Мене ме чака същото утре, но с червен цвят Wink

# 74
 Харесва ми и на мен.Имаш стахотна коса.Браво.

Общи условия

Активация на акаунт