Отговори
# 240
  • Мнения: 995
Мартеа, иска ми се да пишеш повече Hug Особено пък ако ти олеква поне малко. Бъди сигурна, че те мислим.
Стискам палци нещата да се оправят максимални бързо.

# 241
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Честит Рожден ден на порасналата госпожица Калина!
Куки, да ти е жива и здрава дъщеричката, да слуша и много да помага на мама.

Един букет за нея от нашия ерген.
Мартеа, силно те прегръщам и ти съчувствам. Надявам се скоро Теа да оздравее и да се оправят нещата при вас. И не ни щади пиши.  Ние не сме толкова крехки ще понесем и ако не друго поне ще те подкрепим морално и с мислите си за теб.
Тъй като моето малко теленце май води класацията по инат и проклетия мога само да кажа, че въпреки моето старание и добро желание нещо не се справям с него. Не мога да се погледна много добре отстрани и да видя къде греша, но според мен се грижа за него както за голямата и въпреки това има огромна разлика между двамата. Не че тя не ми е правила номера или не се е тръшкала никога, но такова търкаляне по земята е нямало, а и на нея и досега в повечето случаи е достатъчно само да кажа, че ще и се разсърдя и това което съм поискала бива свършено веднага. Малкият обаче въобще не ни признава за авторитет нас с баща си.
В момента и майка ми е тук. Предвид състоянието на свекърва ми тя е единствената баба която се занимава с моите деца, но нея много по-лесно я манипулират и тормозят. Иначе нямам проблем, особено докато учех е идвала и е стояла повечко време и с двамата от малки и те не са протестирали. А и досега не са ми правили и двамата проблем при когото и да ги оставя. Оставяла съм Иво при хора с които до момента не е имал контакт и той е стоял без даже да му направи впечатление че ме няма.  Само да има деца и играчки и ме зарязва на минутата. Sick

# 242
  • Мнения: 98
Честит рожден ден на кали и Елинор! Да растът здрави и умни госпожици! newsm18 bdbaloni bdbaloni
Ники я гледа предимно свеки, но аз съм много доволна! Научи я на много неща! Но преди всичко ,всичко е до възпитание!

# 243
  • Мнения: 948
Честит втори Рожден ден на Калина!Да расте здрава, щастлива и усмихната и да бъде най-грижовната кака!
Честит Рожден ден и на Елеонор!

Мартеа, прегръщам те силно. Hug

# 244
  • Мнения: 465
Честит рожден ден на Калина и на Елеонор


Вале да нацелуваш твоите послушни и красиви момичета Heart Eyes Heart Eyes
Мартеа  дано бързо да оздравее малката:pray: пиши как сте днес?

# 245
  • Мнения: 480
Честит рожден ден на малките рожденички Калина и Елеонор! Да растат здрави, щастливи и усмихнати!
bdbaloni   bdbaloni

Тази нощ Наско повърна седем пъти. Снощи свекърва ми го нахранила с манджа с топено сирене и гъби. Освен това все още покашля влажно. Може би се получи комбинация от тежката храна и кашлицата, и докато не му се изпразни стомахчето не престана да връща. Днес го оставих в майка и одеве като се чухме ми каза, че като се е закашлял по-продължително, пак е повърнал малко. Иначе няма Т, жизнен е, хапва си, пие течности. Какво е това чудо, не знам?!  Tired

# 246
  • Варна
  • Мнения: 5 592
renkata81, стискам палци Насето да се оправи. Май му е дошла много тежка наистина тая комбинация, а и като спре кашлицата ще се пооправи душицата. Hug

# 247
  • Мнения: 302
Renka, най-вероятно е от кашлянето. Поне при Момчил беше така – като се закашля и връща яденето, което е изял или яде в момента… Сега вече кашлицата намаля и не е повръщал.
Ако продължи – идете на лекар, да не е някой вирус…

Честит рожден ден на Калина И Елеонор! Желая им здраве и весели игри!

# 248
  • Мнения: 639
Честито на всички двугодишни!
На болните, бързо оздравяване!
Мартея, мила, всичко хубаво ти желая след всичко, което ти се е случило!и аз съм я изкачвала тази стълба,преживява се,какво да се прави.
Ние също сме от отбора на тръшкащите се. От моя гледна точка,важно е как се възпитават децата, но е вярно и че се раждат с характери. Калоян се тръшка от едногодишен. След всяка разходка миналата година следваше десет минутно търкаляне по килима.
Сега сме на вълна бой, след като 2-3 дни попадаме на побойници в градинките и той започна да удря децата.Голям срам Embarassed.
Дърпа им играчките,пищи-ужас. Днес една баба ми намекна,че сигурно аз го бия и ето на и той така прави. При всичката ми изнервеност още не съм си позволила да го ударя и не крещя, защото няма смисъл.Той не ме чува, просто отивам и го издърпвам или го оставям да се търкаля, докато му мине ината. Това съответно въобще не е лесно.Вечер ме болят предмишници, а сутрин кръст.
Е, аз не пиша, не пиша пък взема, че се олея Laughing,ама не ми се спи.

# 249
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Честит рожден ден на Калина и Ели с малко закъснение! Да са живи и здрави, много послушни и усмихнати деца  Tada  ura

Вчера направо не знаех къде се намирам  ooooh! Онази вечер на вилата така се разбихме, че...  #Crazy Вчера естествено прекарах в леглото, с аналгин и много айрян  Mr. Green Силия учудващо ми влезе в положението и спа с мен от 12 до 16ч.  Blush

А днес тук вали  Close И сме затворени вкъщи, а това определно се отразява на нервите и на двете ни  Crazy

# 250
  • Мнения: 98
Здравейте от нас! Ние си почиваме страхотно, децата са на двора, Ники си е с една приятелка,играят си ,тичат, пълен релакс family  Nature Sunny 1swingТопло е ,но духа леко, но сме на двора!
Насето да се оправя! Hug

# 251
  • Мнения: 480
Здравейте момичета!
Искам да ви питам някоя давала ли е Киди фарматон на детето  си и по колко? В листовката пише до 7,5мл. за деца до 5 години. Педиатърът, който ни го изписа, го препоръча два пъти дневно по 5мл.. Аз от седмица го давам по веднъж на ден, 5мл.. Вчера прочетох в листовката, че в случаи на продължителна употреба на високи дози може да предизвика повръщане, диария, главоболие, замаяност. Дали този сироп може да е предизвикал повръщането на Наско, защото вчера имаше и леко разстройство, на два пъти се изходи меко-кашаво. Снощи и днес му няма нищо, днес не му дадох Киди. Как мислите вие?

Дианка, извини ме за нетактичността, но да не се е случило нещо? Онзи ден писа, че днес няма да пишеш и понеже съм малко паника, та си помислих, да не ви се е случило нещо?! Извини ме пак, и може да не ми отговаряш, разбира се  Hug 

# 252
  • Мнения: 465
renkata81 аз давах на Криси преди време Киди и то точно като теб по 5мл. на ден. Не ми е повръщала, но честно не го харесах този сироп и след като изпихме едно шише и купих (Мултисанастол)  Peace Важното е че на Наси днес му няма нищо Hug
Ние пък сме с хрема Sad отдавна не бяхме имали, и като знам последствията гърла, кашлици и други подобни съм в очакване и тревога  Crazy
Тарталета голям купон ще да е било Wink

# 253
  • Мнения: 4 254
Момичета, благодаря на всички, които не си спестихте топлите думи! Странно е, но човек наистина има нужда от кураж в такъв момент! Съчувствам искрено на всички, преживели същото Hug

Говорите за баби и дядовци - оставяйте ги бе, хора. Сега като видя дядо с внуче просто реввам... толкова я обичаше моят татко... а Теа няма да го помни както и аз не помня моите дядовци - единият не ме е дочакал, а другият е починал, когато съм била на възрастта на Теа...

Теа е по-добре, чук-чук, от вчера не е вдигала Т. Сега ще мислим какво ще правим с яслата, лекарката е категорична май месец да не ходи, от друга страна аз и майка ми от 2 седмици не сме ходили на работа, а пък в нашата работа сме с нов шеф от 3 седмици... на свеки вече нямам доверие да я оставям, та тя я докара дотук 2 пъти за 2 седмици! В тази връзка - Ренката - нямам думи за завъртяната манджа. Но за работата ще го измислим, в крайна сметка детето ми е най-важно.
Киди съм давала по 7,5 мл на ден.
Сега давам Саностол по 10 мл на ден.

# 254
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Ренката, не умувай повече- всичко е от манджата на свекърва ти... Топено сирене както и да е, но гъби... Смесено още повече. Че и не само да опита, ами се наяло детето...

Миналото лято ходихме на един РД. Приятелката ми беше направила плодова торта, съвсем прясна, домашна. Моята яде като невидяла. И вечерта като почна едно драйфане  ooooh! ...

Общи условия

Активация на акаунт