Отговори
# 45
  • Мнения: 952
аз ги обичам процедурите в салоните, действат ми разтоварващо Peace Но като отида при моята фриз-ка,която ми е и приятелка и никога не си тръгвам на време,държи ме по час два,а ако трябва и да се боядисвам отиде ми деня, и тогава бих казала че ми действа натоварващо Crazy Най голям кеф ми е при маникюристката  Laughing

# 46
  • Мнения: 2 956
Понякога да,понякога не. И "НЕ", когато имам насреща (или зад мен по-точно  Laughing ) някоя фризьорка дето е станала с лице към възглавницата или по природа си е такава  Close

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
По принцип - да, обичам да завързвам разговори, но не и да се налага да участвам в обсъждането на клюки с непознати. А определно ми е приятно - дали на фризьор, дали на маникюр или нещо друго, но ако се наложи да седя повече от необходимото в салона, започвам да се изнервям.

# 48
  • Мнения: 217

 За мен посещението на подобни места е пълна досада. Онзи ден бях на процедура за почистване на лице, последвано от цялостен масаж на тялото..Какво да ви кажа....Накрая вече си гледах часовника(верно се проточи тоя масаж, ама не очаквах, че ще ми донесе такава досада..)и потропвах нервно с пръсти  Rolling Eyes

Сега ми предстои да си подновя кичурите на косата и самата мисъл, че ще стоя към 2-3 часа в салона ми е неприятна, поради което отлагам посещението....


Само аз ли съм така? Гледам всички тези салони са пълни с жени. По мои наблюдения им е приятно да седят там, а някои от тях прекарват и по-голяма част от деня си на подобни места..За някои това е просто ежедневие.  Rolling Eyes

Аз не само,че не мога да го разбера това, ами и ми се струва вече, че аз съм сбъркана...Има ли и други като мен?  Thinking

Абсолютно си права, досадно е. Особено, като вземат разни гугутки да ти циклят на главата и да те занимават с житейските си проблеми - е тогава издивявам.....

# 49
  • София
  • Мнения: 7 097
Хм,днес си купих карта за Спацентър Дрийм на околовръстното.Смятам да се поглезя и ще споделя дали ми е било приятно. Flutter

Със сигурност ще останеш доволна - там е страхотно... thumbsup

# 50
  • София
  • Мнения: 2 271
Зависи за какво съм в салона, но в повечето случаи и на мен ми е досадно това висене... Може би само на маникюрист не ми е досадно, но то е, защото процедурата минава бързо...

# 51
  • Мнения: 1 120
за мен няма по-досадно нещо от това  Tired всеки месец ходя за корени ,а веднъж на 2-3м. и за кичури.е полудявам.да не говориме и почистване на лице и ''маникура''
негативността ми идва от това,че там се разправят само махленски клюки.затова често ходя там с някоя приятелка.двете си правиме някаква процедура,и си говориме наши си неща,които ни засягат.

Хм,днес си купих карта за Спацентър Дрийм на околовръстното.Смятам да се поглезя и ще споделя дали ми е било приятно. Flutter

Със сигурност ще останеш доволна - там е страхотно... thumbsup

има ли там басейн?от отдавна го гледам и все се каня да го посетя.но ако има басейн,определено ще ходя.поне ми е близо

# 52
  • Мнения: 3 576
За мен тия посещения са си чиста загуба на време, като изключим разкрасителния ефект.
Докато седя и ме правят, усещам как мога да си използвам времето за далеч по-ползотворни неща...

Единственото, което що-годе не ме изнервя е посещението при фризьор и най-приятната част ми е сешоара.
Боядисването, а особено висенето на мивката ми е пълна отврат, ама няма начин - 1 път месечно е задължително.

# 53
# 54
  • Мнения: 1 800
МРАЗЯ!МРАЗЯ!МРАЗЯ! И най-много мразя фризьора...не стига че изглеждам супер смешно с всичките фибички и шноли по косата,ами и никога не съм сигурна какъв ще е крайният резултат.А и всички козметици,фризьори и т.н. задължително ти казват в какъв лош вид е:косата,кожата,ноктите...''теб кой те подстригва миналия път,много е неравна'', ''аууу,какви кожички'',''сега ще ти оформя веждите да заприличат на такива'' и куп глупости.Не стига,че им плащаш,ами и те обиждат,пфу!
Абсолютно подкрепям!Където и да съм ходила,манталитета на фризйорките е един и същ,и направо ме влудява.
Не е съвсем така, зависи на кого и къде попаднеш Peace. При моя фризьор има кафе и вино, държат ти палтото, дават ти специална престилка да си облечеш за да не си цапаш дрехите, винаги има голямо разнообразие на списания и никога не досаждат с тъпи темички и клюки, винаги сме имали забавни и интересни раговори...Всъщност това е и моята професия, но не искам да коментирам къде аз работя, а от страната на клиент. Иначе рядко си правя професионално почистване на лице, маникюри(обикновен) и педикюри си правя сама, толкова е лесно че не виждам нужда да се плащат луди пари за това.(тук педикюр е около $50)...трай бабо за хубост:)

# 55
  • Мнения: 377
По принцип ходя само на фризьор на 2-3 месеца и много рядко на маникюр или други процедури, тъй като ми е супер изнервящо да стоя на едно място и да не правя нищо. А дори да реша и да се опитам да релаксирам е невъзможно, тъй като служителите считат за свое задължение да поддържат разговор. ooooh!
И по магазините по принцип не обичам да ходя.  Tired

# 56
  • Мнения: 1 120
(тук педикюр е около $50)...трай бабо за хубост:)[/b]

50$  Shocked ако трябва и с уста ще си режа ноктите на краката,но няма да ги дам.много бе.не е за нашия стандарт  Naughty

# 57
  • Мнения: 1 800
(тук педикюр е около $50)...трай бабо за хубост:)[/b]

50$  Shocked ако трябва и с уста ще си режа ноктите на краката,но няма да ги дам.много бе.не е за нашия стандарт  Naughty
Да, аз затова си го правя сама. Само да утoчня, че има много китайци, тук в САЩ,които правят маникюри и педикюри, те взимат по евтино, но аз никога не бих им се доверила, защото не изглежда особено чисто. Но където работя е $47 и е средна класа салон.

# 58
  • София
  • Мнения: 5 606
АЗ пък много обичам. Особено на масаж - като пропусна някоя седмица да отида и се чувствам някак схваната. И маникюр обичам и педикюр. Само при  фризьор ако е за повече от 1 час ме хващат лудите.

# 59
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ами зависи. Тъй като мн. мразя да ми пипат косата,на фризьор не обичам да ходя. И на коломаска много-много. Но на маникюр, педикюр, масаж-да.

Общи условия

Активация на акаунт