Количка за новородено

  • 2 246
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 236
Джордани три в едно са много удобни

 Аз лично съм се спряла на ето тази количка http://www.giordanibaby.com/galleria.php?pdt=296&folder=ppes … gio_0230_52_M.jpg
 Показаха ми всяко нещо... разглобиха ми я и пак ми я зглобиха и ми се струва, че е добра  Peace
На мен също тази ми допада,мисля,че някъде гледах цената и и беше около 600-650 лв(моля ако греша да ме поправите).Не мога да разбера обаче от снимката освен кошчето за кола това зимен кош ли е или кошче за новородени newsm78.Иска ми се да взема нещо около тази цена-да е подходящо за новородено,да става за зимна и лятна количка (незнам това изобщо дали е възможно) и да е сравнително качествена.На кошчето за кола не държа.И още нещо-кога трябва кошчето да се смнени със столче за кола?

п.п.Цената и я открих-700лв. е без включена доставка.

Последна редакция: пн, 30 апр 2007, 11:37 от I_N

# 16
  • Мнения: 4 428
Извинете ,че се намесвам ,но къде продават новото джордани компакт?

Джордани продават в Бебе + в Дианабад  Peace

Джордани три в едно са много удобни

 Аз лично съм се спряла на ето тази количка http://www.giordanibaby.com/galleria.php?pdt=296&folder=ppes … gio_0230_52_M.jpg
 Показаха ми всяко нещо... разглобиха ми я и пак ми я зглобиха и ми се струва, че е добра  Peace
На мен също тази ми допада,мисля,че някъде гледах цената и и беше около 600-650 лв(моля ако греша да ме поправите).Не мога да разбера обаче от снимката освен кошчето за кола това зимен кош ли е или кошче за новородени newsm78.Иска ми се да взема нещо около тази цена-да е подходящо за новородено,да става за зимна и лятна количка (незнам това изобщо дали е възможно) и да е сравнително качествена.На кошчето за кола не държа.И още нещо-кога трябва кошчето да се смнени със столче за кола?

п.п.Цената и я открих-700лв. е без включена доставка.

Зимен кои и кош за новородено дефакто е едно и също  Grinning Някои модели си вървят с него, при други се продава отделно и по желание. Цената на тази количка е два варианта - о/о 700лв с кошница за кола и с о/о 100лв по-малко без нея. Аз лично бих се лишила и от коша за новородено/зимен кош, защото се ползва много малко и заема много място. Но тук се продават комплект.
Кошницата за кола се ползва до 9-13кг, зависи от модела. Столчетата за кола започват съответно от 9-13кг и има мнооого модели. Някои са само една група - до към 15кг, други включват и още 1-2 групи. Всеки си преценява какво да си вземе. Но да ти кажа кошницата за кола беше най-използваната вещ първите 5-6мес. Освен в колата /ние сменихме кошницата на 11м, но Маги е дребничка/, използвахме кошницата и като шезлонг в къщи, и като столче за хранене в началото и на гости, и като място за дрямка по пътя или на гости. Може да се люшка, може да се подпре дръжката отзад на две нива и да се ползва, като шезлонг в полулегнало и седнало положение, може и дръжкта да е пред бебето и да се закачат всякакви играчки там за занимавка. И то моето беше съвсем елементарно на Чиполино от миналата година. А сега са пуснали много шик модели. Така, че не се лишавай от кошницата дори и да пътувате рядко. Да не говорим, че аз и до кварталния магазин, ако ходим с кола слагам Маги в столче. Безопасността на първо място  Peace

# 17
  • Мнения: 22
Благодаря ти много ,че ми каза къде да намеря Джордани.Дано открия магазина.

# 18
  • Мнения: 4 428
Благодаря ти много ,че ми каза къде да намеря Джордани.Дано открия магазина.

Срещу комплекса е. В едни нови жълти блокчета  Grinning

# 19
  • Мнения: 255
В магазин Пинко на бул. Гоце делчев има от всички видове на Джордани, вкл и новите модели на компакт.

# 20
  • Мнения: 236
Веселина,благодаря ти много за подробното обяснение  bouquetМай ще взема триото(стига да го намеря).
А има ли идея някой в Пловдив къде се продават количките на Джордани?Ако не-може и да се поръчат по интернет,но ми се струва,че доста солено ще ми излезе,а и ако се окаже с някакъв дефект  разправията е голяма..Някой поръчвал ли е количка по този начин?

# 21
# 22
  • Мнения: 5 140
Още едно предложение: http://www.velanas.com/ru/dept_1.html

# 23
  • Мнения: 255
Синеочка същите цени на инглезината са и по магазините като ти направят отстъпката излиза едно и също, а да не говорим че това са старите модели сега има нови по- красиви. Моята е е дна от тях.

# 24
  • Мнения: 238
I N според мен няма никакъв смисъл от зимния кош, освен ако не ти се дават повече пари. До зимата бебока ще е пораснал и ще иска да стои седнал или полулегнал. Мисля, че е по-добре количката да има кошче за носене, респ. за кола и летен вариант с няколко положения на гръбчето.

# 25
  • Мнения: 5 140
Синеочка същите цени на инглезината са и по магазините като ти направят отстъпката излиза едно и също, а да не говорим че това са старите модели сега има нови по- красиви. Моята е е дна от тях.

Аз просто ги дадох като модели, изобщо незнам колко струват и какви са моделите, прсто в Гугъла това ми излезе.

# 26
Веселина,благодаря ти много за подробното обяснение  bouquetМай ще взема триото(стига да го намеря).
А има ли идея някой в Пловдив къде се продават количките на Джордани?Ако не-може и да се поръчат по интернет,но ми се струва,че доста солено ще ми излезе,а и ако се окаже с някакъв дефект  разправията е голяма..Някой поръчвал ли е количка по този начин?
аз си поръчах веднъж и сега се каним и за 2 приятелки да поръчаме  Peace по интернет

# 27
  • Мнения: 3 457
аз също ползвам постоянно интернет -в провинцията някаш кои знае какъв избор Peace

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Моята е от тези http://www.galix.bg/galix.htm - супер съм доволна-голяма е,стабилна и много маневрена.А цената е 250 лв. Peace

# 29
  • Мнения: 236
I N според мен няма никакъв смисъл от зимния кош, освен ако не ти се дават повече пари. До зимата бебока ще е пораснал и ще иска да стои седнал или полулегнал. Мисля, че е по-добре количката да има кошче за носене, респ. за кола и летен вариант с няколко положения на гръбчето.
Значи мога и новородено да возя в "летния"вариант newsm78А аз нещо се бях заблудила,че за новородено трябва количката да е с кошче,т.е. зимния кош Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт