Кога за първи път постригахте косата на детето си?

  • 1 517
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На 5м с машинката 5ти номер.Имаше много дълга коса и стана много сладко бебе.

# 16
  • Мнения: 4 621
Все още не съм Hug

# 17
  • Мнения: 437
някъде около годинка май... оставих й около един сантиметър коса.. бъркаха я с момче Simple Smile
За сметка на това, перушинестата коса изчезна и сега има, здрава, чудесна коса.. като на голям човек:)

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Във всеки случай не съм чакала да мине годинка... Naughty Калина се роди с коса, която не окапа, а продължи да расте и си я подстригвах редовно, още от съвсем малка.

# 19
  • София
  • Мнения: 632
на голямата ми дъщеря на 8 месеца защото тя се роди с много коса и стърчеше навсякаде а за малката не мисля че скоро ще има нужда защото е без коса Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 1 252
Синът ми се роди с косичка, която опада към 4м. Първото му официално постригване (не броя кръщенето с фризьор дядо поп) бе преди 2 дни. Косата му бе започнала да му влиза в очите, ако не е зализана настрани и за ужас на роднините му свалих красивите къдрички. Но с мноооого рев!

# 21
  • София
  • Мнения: 3 271
На 1 година и 3 месеца

# 22
  • Мнения: 374
Казаха ми, че докато не се кръсти детето, не трябва да се постригва, затова изчаках и след кръщенето ходихме на фризьор, малката беше на 1г 5месеца.

# 23
  • Мнения: 46 516
На 2 години и 7 месеца.

# 24
  • Мнения: 26
на 8 месеца веднага след кръщенето

# 25
  • Мнения: 2 677
Днес!  Mr. Green
Бретонът му беше толкова дълъг, че му влизаше в очите. Голям зор визях, но се справих.  Peace
Синът ми е почти на седем месеца.

# 26
  • Мнения: 256
Понеже Гого се роди с много коса и го подстригах към 3тия месец все пак нали е мъж Simple Smile

# 27
  • Мнения: 789
На 6 месеца беше, когато играха ножиците за първи път. Суеверия или не, няма да й влиза в очите  Naughty Роди се с дълга коса, 4 пъти я подстригвах вече и съм доволна -  доста се сгъсти, а и бързо расте  Peace

# 28
  • Мнения: 985
 На мен тук ми стана интересно  bouquet,защото и на мойта бретона вече й влиза в очите почти и мислех да я подстрижа малко ама не бях сигурна.Утре грабвам ножицата и ще го окълцам,че чак и мен ме дразни Crossing Arms.

# 29
  • Мнения: 5 393
На 11 месеца- нула номер с машинката.Сега чакам пак да се постопли още малко и пак същото.

Общи условия

Активация на акаунт