Къде изчезнаха някои от мамите?

  • 18 512
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 669
Скатават се, ясно...или се сърдят...

Не са такива хора... Сигурно работа си имат. Ама мноооого ми липсват. Маня, поне на скайпа пиши Praynig

# 121
  • Мнения: 2 084
И на скайпа ми бяга....

# 122
  • Мнения: 2 722
Жива съм, не ме мислете
Мило е че мислите за мен
Много ви обичам, знаете си го нали  Hug
Просто не съм толкова усмихната в момента и пренасям на моменти негативизма си, а нашия форум няма нужда от това.
Вляза ли във форма ще бъда отново на линия, обещавам.
Децата са добре, растат и дивеят, ще се организирам поне малко снимки да кача.
Идеята за девойка за момента изостана, просто защото бизнеса се забатачи така, че просто не ми се мисли. Изплувам ли, обаче, жална му майка на Руслан Simple Smile)

Липсвате ми  Hug  Hug  Hug

# 123
  • Мнения: 2 084
Ето те най-сетне! Стскам палци за изплуването! Ти си силна жена! Липсваш ми! Прегръдки и целувки на порасналите момчета! Голяма прегръдка от мен!!!! Hug И скоро да се върне усмивката ти! И оптимизма!   bouquet

# 124
  • Мнения: 3 246
Mama_Galia_66  Hug Hug Hug силна прегръдка и то мен 

# 125
  • София
  • Мнения: 9 517
Mama_Galia_66  Hug Hug Hug силна прегръдка и то мен 
И от мен и стиснати силно палци всичко да се оправи бързо-бързо  Praynig

# 126
  • Мнения: 273
[/quote]Здравейте и аз съм жива, все още, ама не ми остава време за нищо.Или аз не мога да се организирам или нещо в системата куца. нали се върнах на работа от Нова година - след 8 години по майчинства и още не знам на кой свят се намирам. Моят мъж ме подиграва, че ме била ухапала мухата "Цеце", заспивам вечер пред телевизора и от сутринта на педалите - после слугинаж, малко разходка (рядко), пазаруване и както казва един приятел - ако бях пералня у вас, щях да обявя гражданско неподчинение. и така вече 5-ти месец..............

# 127
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
нали се върнах на работа от Нова година - след 8 години по майчинства и още не знам на кой свят се намирам. Моят мъж ме подиграва, че ме била ухапала мухата "Цеце", заспивам вечер пред телевизора и от сутринта на педалите - после слугинаж, малко разходка (рядко), пазаруване и както казва един приятел - ако бях пералня у вас, щях да обявя гражданско неподчинение. и така вече 5-ти месец..............

 Hug Ох как добре те разбирам. Аз от 4 и половина години съм у дома и треска ме тресе как ще започна пак работа на пълен работен ден. Хем ми се иска, хем не. А парите все не стигат....

# 128
  • Мнения: 273
На пълен работен ден, с две деца е малък ужас. Успявам вечер след 18,30 да ги събера децата, които малко преди това нашитe са прибрали от градини и училища, и сега е малко по-добре, че поне вече е светло, надявам се скоро да стане и топло, но преди по тъмно беше - ад. В къщи сме след 19, ако не пазаруваме и дори не ми остава време всеки ден да проверя какво са учили. Та ти през седмицата се прибира след 8 часа и "те така....."

# 129
  • Мнения: 2 172
Да запитам - непорочно заченалата някъде зачезна, дали с местене е   заета newsm78

# 130
  • Мнения: 883
Тя вече се премести  Blush
Щяхме да се виждаме в неделя, но моите ангажименти се оказаха повече, отколкото предполагах  Sad
Но надявам се - следващия уикенд  Grinning

# 131
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Дано всички изчезнали се съберат на хижа Коман .......

# 132
  • Мнения: 3 715
Тука съм. За три дни сме в София, да ходя по докторя. Обаче в Русе вече наводнихме блока. МъжО проби тръбата на парното с някаква двойна видиева бургия номер 10 и като шурна един гейзер, най-лошото е, че сме напоследния етаж и всички под нас пострадаха. Докато свърши ремонта, не се знае ще остане ли нещо за живеене.

# 133
  • Мнения: 1 669
Леллле, Кудку, да не си наводнила и нашия апартамент newsm78

Не, бе, шегувам се... Дано няма много  #Cussing out съседи.

# 134
  • Мнения: 1 669
Наистина ми липсват Мама Галя и Маня... Техните постове винаги са били много важни за мен. Виждам, че Мама Галя надниква от време на време във форума, но не пише. Добре сте, нали??? Поне това кажете Praynig

Общи условия

Активация на акаунт