Бельо за отслабване-Lytess

  • 49 044
  • 159
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 685
Ами айде моля който се епрежалил Hugда сподели все пак за какво иде реч Praynig Praynig Praynig Peace Peace
Някъде към април месец Sunbeam беше обещала отчет за след месец,а от тогава май станаха 3-4 newsm78 newsm78 newsm78

# 46
  • Мнения: 1 531
Ами айде моля който се епрежалил Hugда сподели все пак за какво иде реч Praynig Praynig Praynig Peace Peace
Някъде към април месец Sunbeam беше обещала отчет за след месец,а от тогава май станаха 3-4 newsm78 newsm78 newsm78

ааа, ето ме, подсетихте ме:)
6 см от талията свалих тогава, хем не можех често да ходя на спорт, да го отдавам основно на коланчето:)
не са  18, но мисля че 6 см за към 20 дена не са за пренебрегване
после имаше дни, в които пропусках, но резултатът върху кожата е видим: позаглади се доста

# 47
  • Мнения: 1 685
Ами хич не е малко-браво Peace  bouquet-направо се замислям за клинчето-ама щом пояса е 80лв колко ли ще е то? newsm78

# 48
  • Мнения: 1 531
Ами хич не е малко-браво Peace  bouquet-направо се замислям за клинчето-ама щом пояса е 80лв колко ли ще е то? newsm78
не знам. тогава за един месец свалих 2 кг. за тия два кг, при много нередовно ходене до фитнеса и то основно пътечка, 6 см са си постижение. иначе си знам, че на 1 кг свалям 1 см, тоест би трябвало да са 2.

# 49
  • Мнения: 2 013
Ами хич не е малко-браво Peace  bouquet-направо се замислям за клинчето-ама щом пояса е 80лв колко ли ще е то? newsm78
не знам. тогава за един месец свалих 2 кг. за тия два кг, при много нередовно ходене до фитнеса и то основно пътечка, 6 см са си постижение. иначе си знам, че на 1 кг свалям 1 см, тоест би трябвало да са 2.

Откъде купи това бельо и какъв размер си взе? Виждам колко тежиш, не знам колко си висока.

# 50
  • Мнения: 1 952
http://tehnomag.net/eshop.php?body=prodshop&pg=1&gr=0&am … promo=1&id=91 - за това ли иде реч?

Има и повдигащ колан и антицелулитен клин също.

# 51
  • Мнения: 1 531
Ами хич не е малко-браво Peace  bouquet-направо се замислям за клинчето-ама щом пояса е 80лв колко ли ще е то? newsm78
не знам. тогава за един месец свалих 2 кг. за тия два кг, при много нередовно ходене до фитнеса и то основно пътечка, 6 см са си постижение. иначе си знам, че на 1 кг свалям 1 см, тоест би трябвало да са 2.

Откъде купи това бельо и какъв размер си взе? Виждам колко тежиш, не знам колко си висока.

поръчах го в аптеката. казаха ми, че дистрибутор е "стинг", тъй че така можеш да кажеш на аптекарката. ми аз си взех л-хл, ама сега влизам в м-л

# 52
  • Мнения: 2 013
Благодаря  bouquet

# 53
Моля за съвет относно размера, който трябва да си поръчам - талия- 88, ханш-114

# 54
  • Мнения: 205
Аз ще си го взема, но не виждам какво количество кофеин отделя, а кърмя и се притеснявам. Искам да питам някой лекар...

# 55
  • Мнения: 2 492
Аз ще си го взема, но не виждам какво количество кофеин отделя, а кърмя и се притеснявам. Искам да питам някой лекар...

Sunbeam   е лекар и  каза , че няма проблем за кърменето .  Simple Smile
доколкото аз разбрах, гелчето е липозомно. няма опасност кофеинът да навлезе в кръвообращението, а ще акумулира в мастните натрупвания.

Съни , и аз се запалих по този колан , защото и при мен килцата са на корема .
След почивката ще го взема , да видим !

# 56
  • Мнения: 2 013
http://tehnomag.net/eshop.php?body=prodshop&pg=1&gr=0&am … promo=1&id=91 - за това ли иде реч?

Има и повдигащ колан и антицелулитен клин също.

Извинете за тъпия въпрос, но носите ли бельо под клина? И ако не - при ежедневното пране не се ли премахват ценните му съставки?

# 57
  • Мнения: 2 492
http://tehnomag.net/eshop.php?body=prodshop&pg=1&gr=0&am … promo=1&id=91 - за това ли иде реч?

Има и повдигащ колан и антицелулитен клин също.

Извинете за тъпия въпрос, но носите ли бельо под клина? И ако не - при ежедневното пране не се ли премахват ценните му съставки?

Ми май е по - добре да си сложиш прашки , за да не се налага да го переш всеки ден .
Така хем дупето ще слабее , хем няма да се цапа .

# 58
  • Мнения: 1 531
Моля за съвет относно размера, който трябва да си поръчам - талия- 88, ханш-114



за теб май е подходящ средният размер м-л.

# 59
  • Мнения: 1 092
нещо недоразбрах Embarassed,може да се поръча и в аптека - така ли newsm78.Не е задължително да го поръчаш през интернет newsm78

Общи условия

Активация на акаунт