Найл - арт конкурс ІV -

  • 9 018
  • 171
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 723
бъчи, ако прочетеш внимателно всички страници на темата,
ще разбереш, че никой с никой не се кара,
получи се малко по- остър спор, породен от куп недоразумения....

Няма нужда да наскачват още, обяснила съм се подробно-
който иска ще ме разбере!

Казах, каквото имам за казване. Айде, със здраве!  Hug Hug Hug

# 121
  • Мнения: 696
миленка, изобщо не скачам! Прочетох внимателно темата, гласувах и чак след това писах. Мнението ми започва с "И според мен...", нито съм искала да се заяждам, да скачам или нещо такова. Ти ме цитира. Съвсем оспамихме темата. Не това е важно!
със здраве!  Whistling

# 122
  • Мнения: 5 622
Аз едва сега разбрах, че имало някакви недоразумения, само дето още не мога да схвана защо е цялата дандания  newsm78

Както и да е, исках да ви кажа, че на всички декорациите ви са страхотни! И в предният конкурс се включих да гласувам, сега пак, просто съм възхитена  Heart Eyes


Бубо, ти ела - пък ще те направя Mr. Green


Речено- сторено  bowuu




Не се карайте, всички сте страхотни, наистина!   bouquet

# 123
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
То и без това опропастихме идеята за конкурса и конкретно този... да взема да кажа, че третия модел без задължителен елемент е моя!!!  ConfusedЧувствам се длъжна да обясня защо няма чаша на моята снимка

ЖЕСТОКО СЪЖАЛЯВАМ, че изобщо го пуснах и че участвам!!! И без това съм последна, на опашката, което за мен е доста ниско ниво след предното ми второ място!!!

Моделът ми е без задължителен елемент, защото:

1. Нямам чаши за вино /колкото и странно да се стори това за някои/.
2. Нямам фотоапарат и съм молила колежка ди ми го носи 3 пъти на работа, за да заснема и трите модела, които подготвих...
3. Логично е, че щом вкъщи нямам чаши за вино, още по-малка е вероятността да имам такива на работа...
4. Когато пусках модела си имаше събрани само 3, моя беше 4-ти.
5. Направих го и пуснах без елемента, защото имах желание и нямах възможност за ТОЧНО ТОЗИ елемент!

# 124
  • Мнения: 7 723
 
...
ЖЕСТОКО СЪЖАЛЯВАМ, че изобщо го пуснах и че участвам!!! И без това съм последна, на опашката, което за мен е доста ниско ниво след предното ми второ място!!!
....

 newsm78 Казано честно, това не знам как точно да го тълкувам.... newsm78

Кате, след победата ми на първия конкурс, аз изобщо не съжалих,
че участвах на втория, въпреки, че бях на N- то място....
.... не съм си и помислила да съжалявам,
камо ли така да се тръшна преди да е приключил!!!.....
... и въпреки, че ви дишах прахта на предния конкурс,
изобщо не ми е минало през акъла да се фръцна и да си кажа:
"Аз пък няма да участвам повече по конкурси, щото съм последна".
Дреме ми кой ще спечели- аз, ти, тя, Сульо, или Пульо....

А що се отнася за елемента-
аз попитах защо, получих адекватен отговор на въпроса си,
разумна съм и разбрах!!! Аз съм виновна, че не съм прочела всичко!!!

Айде стига вече- темата се изчерпа!
Да сваляме картите, щото до утре вечер ще развием хипертония  Crazy Crazy Crazy

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 18:40 от mylenka

# 125
  • Мнения: 1 418
Сега и останалите да си кажат кои са техните произведения
и гласувайте по съвест. Joy
Бейб,маникюра е страхотен и с право би спечелила първо
място.Просто исках да разбера дали е правен с възд.четка,
а то кво стана...А и не забравяйте-в едно състезание винаги
има и победители и победени. Peace

# 126
  • Мнения: 4
Гласувах!

# 127
  • Мнения: 590
 newsm81   Много грозно момичетa  newsm11 Не мога да повярвам , какви са тези спорове и глупости които съзират очите ми.  newsm09 newsm12  Едва сега успях да прочета каква сте я свършили. Аз и аз предния конкурс не съм разбрала че е имало спорове ама тук се зачетох и ми стана много гадно.След първоначалния ми ентусиазъм от прекрасните модели такова разочарование. Аз нямах време да участвам в конкурсите и добре че не съм го направила, както се вижда и за напред няма да го правя. Нали сте го направили този конкурс да се порадваме на прекрасни декорации и който най заслужава печели просто възхита и уважение. Представям си ако друго печелеше  newsm09 Грозно е че скапахте така радостта на Бейб от заслужената победа. Аз щом разгледах моделите и веднага разпознах този на Бейб тя има специфичен стил който никога няма да сбъркам. Който чете в найл арт темата го знае и няма съмнение че е неин. А това дали е правен по-рано а не за конкурса какво значение има  newsm78 Щом пасва и не е показван какво ви бърка. Хайде дано спрете вече с глупостите  newsm10 smile3525

# 128
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
и аз гласувах имам си фаворит.Не участвам защото нямам време да правя декорации.Успех на всички участници.

# 129
  • Мнения: 226
Гласувах.

# 130
Искам и аз да изкажа моето мнение за конкурса.За първи път вземам отношение, но просто много ме подразни факта,  че хората не обичат да губят.Ами всеки си има собствено мнение и виждане за красота и аз смятам,че е по важно да се покаже майсторството на изработка а не кога,как и на чии нокти е изработен модела.Браво на Бейб!Талантлива е и от все сърце желая да печели много конкурси не само в БГ мама.А на всички останали казвам обичайте се и не си усложнявайте живота с глупости.Оставете това за клюкарките.

# 131
  • Мнения: 1 282
Гласувах!

Много съм разочарована smile3511, не мога да повярвам, че се е стигнало до този спор. Бейб си има свой стил и мисля, че доста добре се различава от останалите, не мисля, че трябва да доказва каквото и да е!Аз като видях всички модели, веднага различих този на Бейб. Все пак това е конкурс направен за забавление, направен с цел всяка да покаже какво може и какъв е погледа й в/у предложената тема. Просто за пореден път се доказа, че където има много жени завистта е на преден план. Надявам се конкурси да има, защото на мен лично ми носят много положителни емоции, но след последния едва ли ще има желаещи за участие... smile3512

# 132
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз пък смятам да участвам и в следващите конкурси (стига да имам идея за маникюр) и не смятам че това което стана тук е чак такъв проблем. Маникюра на Бейб е хубав, никой не е казал нищо друго.  Имаше съмнения, изясниха се. В следващия конкурс нещата вече ще са ясни.
Хайде да го преживеем това без да оставаме с лоши чувства.

# 133
  • Мнения: 382
Гласувах и желая Успех на всички HugВсички декорации ми харесаха,но естествено имам фаворит Whistling

Само не разбирам за какво спорите SickКакто винаги събрали се само жени и все намерили нещо да се клъвнат.Все пак нали всико е за забавление,поне така мисля Wink

# 134
  • Мнения: 5 299
Видеото: http://s93.photobucket.com/albums/l52/desi_to/?action=view&c … ent=Prelivane.flv Качеството е много кофти, съжалявам за което, но още не мога да й хвана настройките на тая камера ooooh! Цветята е ясно как се рисуват...
Това е резултата от видеото: http://i93.photobucket.com/albums/l52/desi_to/Picture534Medium.jpg
http://i93.photobucket.com/albums/l52/desi_to/Picture535Medium.jpg

Общи условия

Активация на акаунт