NUK или AVENT ?

  • 7 718
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 264
Ние сме със НУК - шишета, залъгалки. Доволна съм. Имат ортопедична форма и мисля, че са по-добри от Авент. Освен това системата за отвеждане на въздуха е на самият биберон, така че ако не ти се дават много пари за шишетат на Нук, спокойно можеш да вземеш други шишета и да си купиш само биберона. (ако е от малките). Аз имам 5 шишета, 3 са НУК и 2 на Campol (на тях стават бибероните на НУК). Тези на Кампол ги ползвам за соковете, че много се оцветяват шишетата.

# 16
  • Мнения: 1 975
Всички биберони досега са на NUK, а шишетата NUBY и Avent Peace
Сама ще си прецениш най-добре, защото тук всеки ще ти предлага това, което той има Hug

Леко бременеене Heart Eyes

# 17
# 18
  • Мнения: 439
За  Авент,ползвам и шишета и залъгалки и съм страшно доволна  Peace
Защо не пуснеш анкета

# 19
  • Мнения: 253
Много ви благодаря момичета  Hug Не знам защо бях си втълпила, че AVENT са по-добри, но добре че попитах навреме. Сега вече се отказах от тях. Ще си взема на NUK или на CHICCO.

Нук. Макар че може да не бързаш с шишета - ако ще се кърмите, вероятно въобще няма да са ти необходими Grinning

Hedra, бях решила да не бързам със шишетата, защото много се надявам да мога да кърмя, а съм чела, че ако се кърмим, няма нужда от вода или чайчета, но пък ние /живот и здраве/ ще хванем летните жеги и може би бебчо ще иска водичка.

# 20
  • Мнения: 2 908
И шишетата и бибероните ми са на Авент-не сме имали проблеми Peace

# 21
  • Мнения: 4 068
НУК. Страхотна марка и само нея ползвам.

# 22
  • Мнения: 230
Ползвала съм и двата вида, защото помпата ми беше на авент и вървеше с биби в комплект. Бибите са им огромни и не се сплескват при папкане както на мама цицата. Зъболекар съм и за това предпочетох бибите на нук. Просто и за мен беше облекчение като замених авент-ската биба с тази на нук и бебо почна да се храни някак по по правилния начин. Ако мога да ти помогна с друго,пиши.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 758
Бях взела от всички видове горе-долу - Авент, Чико, Нук, д-р Браун. Той сам си показа, че предпочита Авент - и за залъгалки и за биберони за шишета. Мисля, че на Нук не му допада специфичната форма, защото прави муцуни и ги избутва.

# 24
  • Мнения: 1 104
Ние сме с Avent и засега сме доволни.Малката не хареса бибероните на chicco.

# 25
  • Мнения: 630
Помпата ми беше авент и в комплект с нея вървяха и шишета. Бяха ме предупредили, че силиконовите биберони на авент са доста твърди и бебетата не ги искат, но моята си пиеше без проблем от тях. Ние сме с шишета от самото начало, защото и кърмата ни беше от шише, така че си бях купила и физиологични шишета на чико с каучукови биберони. Мия си пие еднакво добре и с двете, но за мен лично шишетата на чико бяха и са по-удобни. Имаме и нук, пие вода от него. В началото по-трудно свикна с биберона, но после нямаше проблем. Знам, че голяма част от педиатрите препоръчват нук заради бибероните, но аз най-много харесвам чико.

# 26
  • Мнения: 1 877
Дарко е на НУК от самото раждане

# 27
# 28
  • Мнения: 4 621
Ползвала съм и двете. За мен Nuk са по-добрите Peace

# 29
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Аз съм за Авент. Peace

Общи условия

Активация на акаунт