Цистит *Б*

  • 10 645
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Цитат на: Danila
Здравейте на всички. Аз съм нова във форума. Казвам се Дани и съм на 27 години. Много ми харесва вашия форум и темите които обсъждате. В началото на януари  получих цистит който лекувах около един месец с различни антибиотици (Ципрофлоксацин, Гентамицин, Ципринол). Сега изследванията, които си направих са добри и със съпруга ми решихме да си имаме бебе. Имам редовен меструален цикъл и овулация към 12-13 ден. Искам мнението на други потребители на форума, които са се сблъсквали с проблема цистит. Трябва ли да изчакаме известно време? Да започна ли да взимам фолиева киселина и колко грама?

Не ти пречи да си взимаш фолиевата киселина,пий си я.След като спреш с антибиотиците и ти мине цистита действайте по въпроса смело Wink Когато съм имала аз,съм го лекувала със Ципрофлоксацин + Витамин В компрекс ,или с Амопен 500,на той е по -силен антибиотик,пила съм го 2 пъти само него.Оправях се бързо от тях.Хубаво е да се пият доста течности,особено чайове.

# 16
  • Мнения: 7 716
Настиването не е основна причина. При преохлаждане имунитета спада и патогенните организми се задействат.
Често причините за повтарящи се цистити са други.
http://www.policlinica.ru/def2_177.html

# 17
  • Мнения: 3 537
Цитат на: Lali
Настиването не е основна причина. При преохлаждане имунитета спада и патогенните организми се задействат.
Често причините за повтарящи се цистити са други.
http://www.policlinica.ru/def2_177.html

Е,при мен поне основната причина беше настиване.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 757
При мен причина за цистита е :
настинка , нерви , тежка работа , някои храни...................така , че наистина разберете от какво ви се получава, пиите много вода ( минерална , но различни видове - всеки вид е за различно нещо и както може да помогне така може и да вреди , затова не пиите един и същ вид мин. вода без да знаете
кой вид ще ви помогне) или за да не се наливате с само с вода , а и от опит ви препоръчвам чая , за предпочитане - мечо розде ( "малко е гаден "), но  други видове  също не са за изпускане , хем против грип и студено време хем за цистита (   от чая ще тичате често до WC) което е добре .
 оххх пожелавам ви на никои да не се случва или ако се случва да е много много рядко  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт