Планирана бременност след противозачатъчни.

  • 12 035
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 945
Само да не се шашнеш, ако при теб не стане още първия месец. Не винаги става бърzо...  чак след 1 година неуспехи при редовно правене на секс може да се zамислиш zа проблеми.
  bouquet
Дано при теб стане бърzо...

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Втория месец след като ги спрях видях двете черти, преди това бях пила противозачатъчни около 4г. Не се притеснявай, не би трябвало да има проблеми заради тях. Успех Peace
Стискаме палци скоро да ни зарадваш. И аз съм от тия случай /който цитирам/.

# 17
  • Мнения: 256
Kolkoto jeni popitash,tolkova razlichni mnenija shte chuesh-po-dobre ne se rakovodi ot tjah/kazvam go v dobrija smisal/,za da ne si kazvash kak edi koja si zabremenjala,vednaga,a pak pri teb stanalo na 2 mesec naprimer/pojelavam ti go ot sarce/.Spirash hapchetata i se otdavate na burni strasti  Mr. Green

Az sam pila s godini hapcheta s prekasvanja.Poslednijat pat beshe okolo godina.3 meseca sed kato gi sprjah zabremenjah.

Uspeh v bebepraveneto   bouquet

# 18
  • Мнения: 487
Аз забременях на втория месец,след спирането им.По принцип казват,че точно толкова е нужно на яйчниците да "заработят" отново.Прави са и мацките,които казват ,че е индивидуално все пак.Успех ти желая! PeaceМое мнение е ,че след хапчета става по-лесно.Аз бях и съм с проблемна менструация и овулация и с първото бая зор видяхме,а след хапчетата стана веднага!
Още веднъж ти желая успех и скоро да се похвалиш с хубава новина!  bouquet

# 19
# 20
  • Мнения: 326
Гадното е, че изобщо не знам кога ще ми е овулацията, или дали изобщо ще имам този месец.  newsm78 Затова ще правим опити всеки ден, за да не я изпуснем!!!

# 21
  • Мнения: 1 335
Здрасти пак, миличка!! Много се радвам да те "видя"!!!  Hug
Споко за Ову-то! Виждам, че си си направила календар. Мери БТ и с тестове за Ову ще я хванеш!! Аз само с тестове я следя.
Секса - недейте баш всеки ден, че здрави и узрели плувци ти трябват. Около Ову обаче му дръпнете здраво .... обичане  luvbed
Стискам ти силно палци да стане бързо!!!!  bouquet

# 22
  • Мнения: 326
При всяко положение ако този месец не стане от другия започвам да меря БТ. Вчера казах на мъжа ми, че не е много добре да го правим всеки ден и ето пропуснахме един. Вече започват да ме болят гърдите и като помня колко ми беше болезнено неразположението, много се надявам да не ми дойде въобще!  baby_neutral Когато съм си правила почивки от хапчетата /само за един месец/ веднага ми се връщаше нормалният М. Ужас!

# 23
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Мила колежки ме по съдба , и аз вече искам бебче а пия от повече от две години хапчета ,но като се консултирах с моя лекар той ми каза един месец да ги спра и да се пазим по друг начин ,защото трябва да има един месец почивка без хапчетата и тогава бременност, моя план е за септември, на теб успех

# 24
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Спираш хапчетата и започваш без да мислиш кога ще стане. Има една приказка "Направи си планове за да разсмееш Господ".
   Някои забременяват в първия месец в който не пият хапчетата, други след години. На мен противозачатъчните ми направиха ПЪЛЕН ХАОС в организма - объркаха ми хормоните яко, трябваха ми няколко месеца за да се оправя.
   Успех и дано стане бързо.

# 25
  • Мнения: 326
На мен не ми се вярва да стане от първия месец, но ако стане - добре дошло! Гинеколожката ми каза, че няма проблем да започна бебеправенето още от първия месец, след спирането на хапчетата - най-много да не стане веднага!!!

# 26
  • Мнения: 2 422
Секс всеки ден не но около уво ден два яко............... човечетата трябва да се въстановяват

# 27
  • Мнения: 410
Здравейте! Досега само четох, а сега е време и аз да се включа във форума. Най-накрая се решихме да си направим бебе - плануваме да започнем август, когато сме на море. Притесняваме само, че аз пия противозачатъчни от поне 5 години. Не знам, дали това би забавило резултата. Ако слушам свекърва ми - тя мисли, че ще стане поне след няколко месеца, а според гинеколога ми би трябвало да може да стане след 1 месец след спирането на хапчетата. Иначе от 1 май започвам да пия фолиева киселина. Моля, тези които са пили противозачатъчни да ми споделят след колко време се е получило при тях. Благодаря предварително.
zdravei az pih hapcheta sashto 5 god.ot 1 god se opitvame s moia maj za bebe,no za sega uvi-nishto.vse oshte se nadyavam da stane.uspeh i na teb

# 28
  • Мнения: 634
Наистина след противозачатъчни дори се забременява по-лесно! Но, разбира се, при всеки е индивидуално Naughty
Успех  bouquet

# 29
  • Мнения: X

   Някои забременяват в първия месец в който не пият хапчетата,
 
Аз съм от тези.С каката забременях по този начин. А с малкия забременях докато пиех противозачатъчни,без да съм пропускала хапче или да е имало друга причина... Rolling Eyes
Не правете секса задължение и не се самоизмъчвайте ако не стане веднага.Успех и когато стане да се похвалиш! Wink

Общи условия

Активация на акаунт