Втрещих се!

  • 1 771
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
и ние сме на същата възраст и в същото положение. яде й се от нашата храна и това е! започвам по малко да й давам кисело мляко, така или иначе вече е захранена с него от кухнята. майка ми приготвя понякога домашен кейк-обожава го, за разлика от пюрета, да не говорим за плодове...

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 488
Споко така е и при нас.
Ива яде в 19.30 а ние сядаме в 19.45 и докато не и дам от това което ям аз не ме оставя виси ми на крака и драпа и скимти жалничко.Затова я слагам на стола й и давам от нашата храна например ориза отделям и картофите и тя е доволна.Номера с коричките вече не върви омръзнаха и.

# 17
  • Мнения: 801
не се притеснявай в края на крищата не е яла нещо което е забранено за възраста и Hug
ами и аз не виждам какво лошо има в това да гризе коричка хляб със сирене, ако се притесняваш заради глутена-  не се препоръчва да се дава преди 6-тия месец. Все пак детенцето е вече на 9 месеца.
Но всеки сам си преценява как да захранва и храни детето си, но не мисля, че трябва да има крайности  Peace.
Радост примерно все още не е яла домат, не защото не искам да й дам, ами защото все още не им е сезонът и тези, които се продават на пазара са с вкус на пластмаса.

# 18
  • Мнения: 2 208
Моят син също се бори със зъбките в момента и няма апетит. Забелязах обаче, че предпочита да хапне нещо, което се гризка... Нещата с лъжица ги отказва.
Давам му всичко, което може да яде (но той е вече и към годинка) Солети, банан, сандвич.... и т.н. Пак яде по малко, но все пак е нещо Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 103
Давай й разумни неща от тези на възрастните и няма проблем. На децата им писва вече едно и също, искат по-соленко, по-пикантно, различни вкусове, няма лошо.
Peace

# 20
  • Мнения: 446
И аз давам корички но много големи парчета иска да отхапва и се задави веднъж,при вас случва ли се?

# 21
  • Мнения: 326
при нас редовно се случва, като и дам нещо тя отхапва големи парчета и се дави

# 22
Moят син също е така.Седне ли някой да яде(той може тъкмо да е ял) веднага почва да досажда Grinning.Ние му даваме нещата,които са позволени иначе се почва едно сърдене.Не се притесняваи от това нали все пак хапва,по-добре ли е да неяде и да го гониш с лъжицата Wink!Малко е неприятно,че неможеш да се наядеш спокоино,ама и този период ще мине.
И ние така,само че  като  му  дам  нещо,той  все  ще  се  задави,защото е свукнал да гълта всичко,тудно му е още да дъвче

# 23
  • Мнения: 379
ние вчера хапнахме наколко щипки захарен памук Laughing татко му яде и малкият мъж и той да не остане по назад...  Mr. Green какво да го правя като си иска детето; мисля, че е повече от любопитство и стремеж да подражава. щом е умерено - няма страшно!

# 24
  • Мнения: 6 164
Ми давай й, не е малка. Какво има да се втрещяваш. Като иска домат, да яде домат. Важното е да хапва.
Криси като се мъчи от зъби и той яде предимно домати и краставици, кашкавал и сирене... мези си човека, явно си усеща, че иска по-лека храна.

# 25
  • Мнения: 475
Е, да ама това нейното продължава вече повече от месец.Не се притеснявам,че не яде пюрета,защото те наистина са гаднички,но проблемът е, че отказва и домашно приготвена храна ooooh!И тук стои въпроса дали въобще да я записвам на детска кухня newsm78

# 26
  • Мнения: 24 467
Ами детето все пак нещо трябва да яде. Няма да кара само на мляко.
Ние кухнята не я предпочетохме по други причини. Малкото бебе го свикнахме по- навреме с разнообразна храна, тъйкато имаме горчивия опит от баткото, който късно започна да се храни с готвени домашни ястия и до сега не ги обича много.

Общи условия

Активация на акаунт