за или против газовите котлони?

  • 11 691
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Сопот
  • Мнения: 165
Винаги сме готвили на газ! yesПовечето предимства вече са отбелязани преди мен!Просто се включвам за да кажа,че никога не бих го сменила!Между другото и бойлера ни е на газ.Никога не сме имали на ток! newsm03

# 16
  • Мнения: 2 591
също съм за!  Peace и ние отдавна сме на газ и нямаме оплаквания, горещо препоръчвам!

# 17
  • Мнения: 3 576
ние сме газифицирани и няма да се уморя да повтарям, че е страхотно.
от това, че се готви със скоростта на светлината, до това, че е в пъти по-евтино.
Напълно подкрепям!

От друга страна, ако не бяхме газифицирани и трябваше да сменям бутилки, отговорът ми ще е не, от гледна точка на удобството.

# 18
  • Мнения: 6 958
Никога не сме ползвали  Thinking Ама няма лошо, защо не  newsm78

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Против съм аз.
Нямам нищо газово у дома(само запалката ми е на газ), но имам печка с бързо нагряващи котлони, на които на втората минута водата ври.
Страх ме е от газта, една бомба по-малко.

# 20
  • Мнения: 258
печката ни е комбинирана-на газ и ток.Независимо ,че котлоните ни са бързонагряващи,предпочитам да готвя на тези с газ.Много по-бързо и икономично е. Peace

# 21
  • Мнения: 8 505
Против.Без сериозен аргумент.Винаги ме е било страх да работя с газ.

# 22
  • Мнения: 534
Определено съм против,страх ме е ,въпреки
че вкъщи се готви на газ,вярно е че е по-бързо,
но когато нещо стане с бутилката или ми замирише на газ и
изпадам в паника  Shocked

# 23
  • Мнения: 1 485
Твърдо"за"! Peace

# 24
  • Мнения: 836
По-икономично е на газ, но не е за разсеяни глави, като мен.  Naughty

# 25
# 26
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Твърдо "За". Много икономични, загряват моментално и ако ти спре токът внезапно, те продължават да работят Laughing А миризма на газ действително няма изобщо, при положение, че вентилът е сложен като хората и е изправен Peace Новите печки имат и защита срещу изтичане на газ.
Единственият минус, който виждам спрямо керамичните плотове е, че газовите котлони по-трудно се почистват, защото имат повече джаджички, а плотовете са гладки и равни Thinking

подкрепям всичко написано!!!!!!!  Peace

# 27
# 28
  • Варна
  • Мнения: 25 242
ПАПИТУУУ, никога бутилка не е изкарвала токова време у нас. Зареждаме всеки месец. Доста често чистя дупките на котлона, и ми мирише на газ, въпреки добре поставения винтил. Караме я на газ за по- евтино. Ако съм в нов апартамент бих се замислила определено.

Знаеш ли какво ми идва наум: щом често се налага да зареждате и на всичко отгоре усещате миризма на газ, може би самата бутилка е неизправна - в смисъл нейният вентил изпуска, а не т.нар. редуцир-вентил, който се монтира отгоре Thinking Ние имахме една такава - наистина като я сложехме, започваше да мирише. Обърнете внимание на хората от газостанцията следващия път, да ви го регулират, ако в него е проблемът Peace

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Против.Без сериозен аргумент.Винаги ме е било страх да работя с газ.

И аз така. А живях близо година с бойлер на газ, печка за готвене на газ, печка за отопление на газ... Rolling Eyes Сама си знам как я карах  Confused

Общи условия

Активация на акаунт