ужасявам се от цветна снимка

  • 1 814
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 143
Ако ти кажа, че  не боли, ще те излъжа, но не е болка за умиране, изтърпява се. След като станеш, вече си го забравила. Аз правих ЦС миналата седмица. Колкото до тилкотила, мисля че при мен не действа особено, само дето после ме хваща разстройство. Но и в това лошо няма - организма се прочиства  Wink Стискам палци за добър резултат!

# 16
  • Мнения: 529
Благодаря за куража. В четвъртък ще Ви пиша за резултата ! Наистина Ви благодаря от сърце, защото от две години не мога да се престраша на тази процедура.
Само да ти кажа че и аз бях същата работа, инатях се и не исках да я правя таз снимка, много анти бях настроена. Накрая склоних въпреки всичкия ужас, който изпитвах  Rolling Eyes, процедурата не беше приятна, но бързо се забравя, особено като се има предвид, че в същия месец забременях.  Grinning Така че стискам палци да мине леко, резултата да е добър, и да преобърне и твоя живот към по-добро. Naughty
п.с. да ти кажа и от раждането не ме е толкова страх, колкото ме беше от цс.  Embarassed

# 17
  • Мнения: 334
Не се стахувай! Ще видиш че като отмине не си е заслужавало да се притесняваш! Мен не ме е боляло повече отколкото при цикъл да не говорим че не трае повече от 2-3 минути цялата процедура! Подкрепял Лали- резултата е по-страшен, че ако са запушени тръбите тогава е беля.. Вземи тилкотил или но-шпа ,  на мен ми сложиха мускулно-бусколизин преди манипулацията. Пиши като мине всичко..

# 18
  • BG
  • Мнения: 793
kalianna, как си? трябва да е  минало вече. стискахме палци  Grinning

# 19
  • Мнения: 110
kalianna, какво става миличка ?
Надявам се всичко да е минало добре !
В същност съм сигурна ,че е така   bouquet
Пиши какво е станало !Стискам палци! Peace

# 20
Kalianna, как си? Дано всичко да е успешно и да ни зарадваш!
Правиха ми такава снимка преди 7г. и честно казано беше много болезнено за мен.Не бях подготвена за болка и не очаквах, че ще е така, но всичко се забравя и остават хубавите неща.
Пожелавам ти успех! Laughing

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Kalianna, как си миличка?Тук всички те чакаме да се включиш с добри новини. Praynig

# 22
  • Мнения: 561
Благодаря за куража. В четвъртък ще Ви пиша за резултата ! Наистина Ви благодаря от сърце, защото от две години не мога да се престраша на тази процедура.
Само да ти кажа че и аз бях същата работа, инатях се и не исках да я правя таз снимка, много анти бях настроена. Накрая склоних въпреки всичкия ужас, който изпитвах  Rolling Eyes, процедурата не беше приятна, но бързо се забравя, особено като се има предвид, че в същия месец забременях.  Grinning Така че стискам палци да мине леко, резултата да е добър, и да преобърне и твоя живот към по-добро. Naughty
п.с. да ти кажа и от раждането не ме е толкова страх, колкото ме беше от цс.  Embarassed

И аз като Какичка, забременях в същия месец. Пиши как е минало!!!

# 23
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   ЧАКАМЕ ХУБАВ РЕЗУЛТАТ. ХАЙДЕ, ПИШИ КАК Е МИНАЛО!!!

Общи условия

Активация на акаунт