Кога преминава болката от секса след раждане?

  • 2 735
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
и аз родих секцио преди 1г и2м.първите пъти беше болезнено,но не от операцията,може би от времето без секс, с практиката се намалява болката.сега усещам само някаква сухота,която се опитваме да компенсираме с кремове

# 16
  • Мнения: 2 015
По- редовно и се свиква.Аз вече нищо не усещам. Peace
Peace

# 17
  • Мнения: 1 321
Ами в началото направо не знаех как така ще я карам? ShockedНо постепенно нещата се нареждат и болката изчезва но трябва повече търпение ласки и практика  Mr. Green
Общо взето някъде около 4-тия месец нещата се подобриха. Sick

# 18
  • Мнения: 68
При мен също беше така.Болеше си ме яко, но редовният спорт дава тренинг, а от там вече няма болки, а високо спортно майсторство!!! Хахаха  loveuuu 1dating luvbed smile3501

# 19
  • София
  • Мнения: 555
Дааа, не зависи от това колко месеца ще минат от раждането, а от редовните тренировки Simple Smile

# 20
  • Мнения: 11
Ами в началото направо не знаех как така ще я карам? ShockedНо постепенно нещата се нареждат и болката изчезва но трябва повече търпение ласки и практика 
Цитат
newsm10

# 21
  • Мнения: 166
И при мен болката изчезна напълно чааак след 6-тия месец, тогава се "оправи" и сухотата и вече всичко е "ок", но по едно време и аз си мислех, че винаги ще си остана така, и тъкмо мислехме да купуваме някакви кремчета и нещата изненадващо се нормализираха  Mr. Green

# 22
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Дааа, не зависи от това колко месеца ще минат от раждането, а от редовните тренировки Simple Smile
да и психическата нагласа

# 23
  • Мнения: 385
и аз мисля че си требе практика, а и определено има пози при които не ме боли  Thinking

# 24
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Мъжът до мен, беше много заинтересован как се чувствам след раждането и много внимателен.Лека, но наистина лека болка чувствах 1 - 2 пъти, а след това всичко си беше както преди.Родих със секцио, не знам дали има връзка

# 25
  • Мнения: 1 043
много зависи как си родила - аз примерно с първото си дете бях с доста шевчета и си ме понаболяваше дълго време имам чувството че ме бяха зашили повече отколкото трябва  Sick, сега нямах шевове но пък като че ли си спестиха един и две седмици неисках да пишкам даже че боли - и накрая сама с йод започнах да третирам мястото за да зарастне по бързо - е пак имам доскомфорт и то още седем месеца след като съм родила
е и о т мъжа зависи - моя не е от най внимателните, ама любовта е сляпа...  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 195
Доста късно при мен- може би 6-7 мес, да не кажа и по-късно Sad  гадничко се чувствах, и сега като си помисля, че пак ми предстои същото..... Но да са ни живи и здрави бебоците- другото се оправя Peace

# 27
  • Мнения: 1 949
Дааа, не зависи от това колко месеца ще минат от раждането, а от редовните тренировки Simple Smile

Мммм, не е така.  Naughty  Мен също ме болеше отначало и питах за това гинеколога си на контролния преглед. Обясни ми, че след раждане (и по двата начина) има за известен период "влагалищна сухота". Така е докато организма се пренастрои и хормоните си отидат по местата. И при всяка жена е различен тоя период. Предполагам че и вътрешната нагласа си е от значение.  newsm78

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Третия път вече не ме болеше,но първия беше ад помислих си,че винаги ще ме боли

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 618
а колко дни след раждането правихте секс?

Общи условия

Активация на акаунт