Монтана - в пролетна премяна!!!

  • 22 051
  • 243
  •   1
Отговори
# 135
ei ama i az jiveq do popskata kato svetlaem.ti kade to4no jivee6 tan?

# 136
  • Мнения: 1 881
На Раковска номер 4 живеят баба й и дядо й, това са първите блокчета зад "раяните". А сега ходи на градина в "Слънчице"Simple Smile

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 13:14 от Небесна

# 137
emi i az sam tam blizo.naistina kade sme vsi4ki? newsm78nqma nova tema mai.kak izdarjate v skapanoto verme?az napravo vatre neizdarjammmmm ooooh!

# 138
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Мали колко много сте писали Simple Smile. Аз почнах работа от няколко месеца и нямам време изобщо даже и да чета тук. Искам да ви питам нещичко. Някой правил ли е рожден ден на детенце в сладкарница и ако е коя и кога? Ако някой ми пише ще съм много благодарна.

# 139
emi nie ne sme pravili o6te sme malki no bih ti pomognala sas udovolstvie.moje v sladkarnica nedelq ili pak pizariq lu4ano,no ti opredeleno si iska6 sladkarnica taka li?e tova e za sega iri.4ao ot nas.vie na kolko stavate? Hug

# 140
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Не държа да е точно сладкарница. А къде се намират тази сладкарница и пицарията, че от доста време не съм била в града и не знам? Малкият ще стане на 2 годинки другия месец Simple Smile.

# 141
  • Мнения: 1 881
Ако бях в Монтана бих направила празника на открито, ако времето позволява. Чудесна за целта е градинката до ресторантчето в "Монтето", има пързалка, люлки, тревичка, а масите са добре разположени и може спокойно и родителите да се почерпят:)

Последна редакция: вт, 25 сеп 2007, 14:49 от Небесна

# 142
  • Мнения: 3 317
 Rolling Eyesами аз ти предлагам Стив  Peace

# 143
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Момичета, благодаря ви за предложенията. Ще ги имам впредвид. Когато рождения ден мине, надявам се благополучно Simple Smile, ще сложа снимки.

# 144
mali ama sam 6matka..... :oops:iri az si misleh za sofiq. :outtajoint:luda glava,no nasistina stiv mai e nai gotinki.az jiveq do stiv i tam vssqka sabota sutrin ima detski kuklen teatar i e mngoo zabavno.sabirat se stra6no mnogo deca.i stava #Crazy

# 145
  • у дома
  • Мнения: 7 171
Ири,аз съм си от Монтана и големия ми син през октомври става ан 5г,така че зад гърба си имаме празнувани 4 рожденни дни.Какво да ти кажа за по-студено време в Монтана така и не намерих подходящото заведение.Били сме в Стиви аз съм настроена негативно-люлките са много близо до пързалката ,а има деца които се люшкат доста силно и всеки път,вкойто сме били пострадва някое дет включително и на моя син се е случвало макар че бях плътно до него,просто няма време да се реагира.Кухнята изобщо не искам да я коментирам-не съм доволна.А ако времето е студено вътре направо е някаккъв кошмар за малки деца,пълно е със саксии и няма място за игра.Миналата година павихме рождения ден вМонтанезиума,дето ти е написала Небесна,само че случихме на време нищо че е октомври времето беше хубаво и децата едвасе наиграха.Кухнята там винаги ми е харесвала-аз поръчах няколко плата сандвичи(правят ги от фпанзела и са пресни,защото ги зареждат за самия РД иначе това не го предлагат в менюто за всеки ден) и отгоре има кашкавал,шунка ,домати,краставици,шпек салам,пастет-с една дума различни видове,още бях поръчала и плата от топли хапки,в едно плато бяха сложили пилешси,кашкавал и сирене-супер са!Иначе тортата и сладки ако искаш си ги внасяш ти.Въпроса е ,че за пръв път останах доволна,ама и времето беше с нас.Там сме били и на РД,който беше вътре,защото валеше -има място за тичане и игра.ама не е като навън!Друго какво да се сетя-били сме и по сладкарници на РД-на Войнов,Виенската,в пицария-тази над стария хотел,в едно заведение Петлето,вПлаза-навсякъде проблема емалкото пространтво и че децата тичат(обикновено правя РД с около 10 деца и това за нашия град си е наистина проблем).Друго не се сещам.Ако имаш някакви по-конкретни въпроси за заведение-питай ме на лични.

# 146
  • Мнения: 3 317
Може и в Парадаис  Rolling Eyes ако времето е хубаво.Люлките  1swing са дале4е от пързалките  Peace Миналия месец бях на  bdbaloni рожден ден там но времето бе6е ло6о  buria  Crossing Arms и бяхме вътре  newsm11 има6е о6те един рожден ден и бе6е ужас  tongue bambam football smile3540  ura Tada  costumed034 децата ти4ат,бутат маси и столове,излизат...маиките викат абе ...  ooooh!.Храната и аз няма да я коментирам-само от  cook пиците останах доволна но  може да си внесе6 сладки и торта  Peace   party023 newsm38  party041  ами излиза,4е в на6ия град няма удобно заведение за рожден ден  Hug 

# 147
  • у дома
  • Мнения: 7 171
А не е ли време темата да се казва Монтана -в есенна премяна!

# 148
  • у дома
  • Мнения: 7 171
Ами ние и в Парадаиз сме били на РД ама него ог бях забравила,защото живеем в центъра и по принцип ако не си в квартала е далече.Ама и ние бяхме вътре тогава защото беше март месец и пак беше кошмар-много е тясно и няма място за деца!Зависи с колко дечица е РД -ако са 3-4 мисля ,че където и да е не е проблем,ама за повече в нашия град просто няма подходящо заведение!Това на мен отдавна ми е болна тема ,защото аз предпочитам да правя на децата РД с приятелчета а не с баби и дядовци.Честно ви казвам че няма заведение в Монтана,в което да не сме правили или да не сме били на РД.Аз затова и писах на авторката на питането ако иска да ми пише на лични за повече подробности-даже знам и къде какво предлагат като меню,ама за цените вече не съм в час ,че малко са ги вдигнали.

# 149
  • Мнения: 3 317
4акаме с нетърпение новата теми4ка  Hug  

Ами ние и в Парадаиз сме били на РД ама него ог бях забравила,защото живеем в центъра и по принцип ако не си в квартала е далече.Ама и ние бяхме вътре тогава защото беше март месец и пак беше кошмар-много е тясно и няма място за деца!Зависи с колко дечица е РД -ако са 3-4 мисля ,че където и да е не е проблем,ама за повече в нашия град просто няма подходящо заведение!Това на мен отдавна ми е болна тема ,защото аз предпочитам да правя на децата РД с приятелчета а не с баби и дядовци.Честно ви казвам че няма заведение в Монтана,в което да не сме правили или да не сме били на РД.Аз затова и писах на авторката на питането ако иска да ми пише на лични за повече подробности-даже знам и къде какво предлагат като меню,ама за цените вече не съм в час ,че малко са ги вдигнали.
       наистина няма хубаво заведение за  рожден ден с много деца   

Общи условия

Активация на акаунт