Монтана - в пролетна премяна!!!

  • 22 005
  • 243
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42
Здравейте момичета.Нашите планове за сега са гости и море за около месец на Гърция.Мислим също и на Монтана да си идем за 10 -на дни, а и с приятели плануваме за българското черноморие но това не е сигурно.За Гърция мислим дори в най-скоро време да си резервираме самолетните билети.

# 16
  • Мнения: 416
Честита нова темичка и от нас! newsm51 newsm51 newsm51
Май само аз съм запълнила графика за почивки през лятото!Може да се засечем някъде с някой от вас!
Сега за почивните дни пак ще посетим Монтана.Надявам се вече да са отворили "Стив"!Миналият път не работеше,а уж имаше бележка на входа,че ремонта е приключил!
И да се оплача от дядото с количките на площада!Абсолютен НАГЛЯР! #2gunfire #2gunfire #2gunfireПитам го аз колко струва возене на количка,а той ми казва 2,после 3 и накрая 4 лв. понеже детето било по-едричко!Да си седи сам при количките тогава - ние ще си вземем нашият мотор!
 motor motor motorСъщото стана и с сапунените мехури,които продава - първоначална цена 1.50лв.Давам му 5лв. и получавам ресто 2.50!Объркал се бил "милият"  - стрували 2.50.Такава наглост скоро не бях срещала!!! #Sniper #Sniper box box
Ами това е засега от нас!Приятни почивни дни на всички! smile3525

# 17
  • Мнения: 1 858
Честита нова темичка и от нас! newsm51 newsm51 newsm51
Май само аз съм запълнила графика за почивки през лятото!Може да се засечем някъде с някой от вас!
Сега за почивните дни пак ще посетим Монтана.Надявам се вече да са отворили "Стив"!Миналият път не работеше,а уж имаше бележка на входа,че ремонта е приключил!
И да се оплача от дядото с количките на площада!Абсолютен НАГЛЯР! #2gunfire #2gunfire #2gunfireПитам го аз колко струва возене на количка,а той ми казва 2,после 3 и накрая 4 лв. понеже детето било по-едричко!Да си седи сам при количките тогава - ние ще си вземем нашият мотор!
 motor motor motorСъщото стана и с сапунените мехури,които продава - първоначална цена 1.50лв.Давам му 5лв. и получавам ресто 2.50!Объркал се бил "милият"  - стрували 2.50.Такава наглост скоро не бях срещала!!! #Sniper #Sniper box box
Ами това е засега от нас!Приятни почивни дни на всички! smile3525


Да наистина е голям нагляр! Не стига, че количките са от времето на баба ми ами и  е скъпчия. Явно и цената за всеки е различна...
Светли веднъж искаше да се повози и отидохме, питах колко струва и той ми каза левче.  Светли обаче в последния момент се уплаши и не пожела да се качи а дядката започна да псува, че трябвало да ми връща парите. Теглих му една тънка дълга монтанска взех си парите и вече го заобикаляме.

# 18
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте честит ви 1-ви Май.Аз за почивка несъм и мислила нали започнах работа и нямам голяма възможност да почивам.Имам право на една седмица неплатен отпуск през август и сигурно ще съм си в Монтана.Тук ще изкарам почивката.А иначе за море аз и друг път съм ви казвала че ще ходя на семинар на Кранево от 4-ти до 12-ти Юни.Като се прибера ще разказвам колко готино сме си изкарали.Това са  моите планове за лятото.Поне за сега.
Защо пак темата ни заспива никой не иска да влиза,драснете някои ред.Water Lily няма ли да идваш вече нет ние с теб раздвижвахме темата а сега съм сама и ми е трудно да си пиша сама влез и ти.
Разкажете  как сте какво правите как сте OffaL-ka ако имаш снимка на роклята ти покажи ни я разкажи как минава подготовката за бала.Какви аксесоари си  избра.
Толкова от мен.Приятно изкарване на празника.

# 19
  • Мнения: 1 881
Здравейте, мами:)

Първо искам да ви поздравя за чистия и зелен град, в който живеете. Всеки път се възхищавам от добре поддържаните градинки и фонтани.

Аз не съм от Монтана, съпругът ми е от там. Имам една молба...Може да се наложи известно време детето да се гледа там и се интересувам лесно ли може да се наеме детегледачка на половин работен ден.  Ще съм ви благодарна за ориентировъчна информация за цени.

Много ви благодаря предварително Hug

# 20
  • Мнения: 1 858
Нямаш никакъв проблем Небесна като гледам дъщеря ти  е малко по-малка от сина ми и ако искаш аз мога да ти свърша работа. Цени не знам. Аз така или иначе по цял ден съм си вкъщи и се занимавам с Светли с удоволствие бих забавлявала и двете деца а и на тях ще им е приятно. Но ти си знаеш ако искаш ми се обади. А иначе аз се опитвах една година да намеря подходяща детегледачка за Светли но така и не успях и си останах вкъщи да го гледам.

# 21
  • Мнения: 123
Ехооооо! Здравейте и от мен! Мале, много несериозна станах, изобщо не пиша...ама така ми се е запалила главата, че нямам време за нищо  Cry
Петя, на теб кога ти е дипломирането? на мен ми остава още 1 месец, а с дипломната съм до никъде  Cry
Хайде весело пролетно настроение на всички!!! Когато мога ще пиша отново!!  Hug

# 22
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен ,
наистина не ме е срам  Embarassed, че време не мога да намеря да чета и да пиша, даже на етървата в САЩ от 5 месеца не бях писала имейл, но такъв е животът, когато може-може.
За почивка не съм мислила , че хлапето има проблеми с акото , нещо много се запича ,чак два пъти се наложи лекарска интервенция и не знам как ще му угодя с менюто  на друго място / е до тогава дано нещата да се оправят/.
Иначе бих предпочела някой български по спокоен курорт на морето и нещо близо до плажа, но да сеи призная най - добре си почивам при Мама  и Тати в Монтана, пък нищо , че аз си гледам малкия през повечето време.
По гергиовден и аз бях в Монтана , даже с някой от Вас може да сме се виждали по детските площадки, но....не се познаваме.
Чао засега

# 23
  • Мнения: 123
Ми dessyda , може и да сте се засичали ама като никой не изявява инициатива за среща няма как да стане запознанството.... Crossing Arms
Ама да си знаете, юли месец живот и здраве отивам в Софията и хич да не си мислите софиянки, че няма да си уредим среща и да се запознаем  Naughty  Laughing

# 24
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Ми dessyda , може и да сте се засичали ама като никой не изявява инициатива за среща няма как да стане запознанството.... Crossing Arms
Ама да си знаете, юли месец живот и здраве отивам в Софията и хич да не си мислите софиянки, че няма да си уредим среща и да се запознаем  Naughty  Laughing
Аз съм съгласна.Само кажи кога.До септември детето ми е в Монтана и всяка вечер след работа съм свободна.Юли нямам ангажименти.Не се притеснявай ще се разберем и на 100% ще се видим тук.

# 25
  • Мнения: 123
pеtia , много ще се радвам да се срещнем наистина ... като стане ясно кога ще заминавам ще пиша, за да можем да се организираме...надявам се  Hug
Маатете, Лили, Полирал... къде се изгубихте всичките? Пекна слънце и никой не се мярка пред РС да драсне някой ред...ааааа вече съм сърдита  Crossing Arms  Grinning

# 26
  • Мнения: 42
Здравейте момичета наистина стана хубаво времето и повече сме навън на разходки.А и моето дете е толкова палаво докато не спи че гледам през останалото време да сготвя и поуправя вкъщи.Искам да ви се похваля че за почивните дни от 24 до 27 ще ходим на Синеморец и вече всичко ни е резервирано.
Ели ще се радвам да се запознаем като дойдеш в София.
Ще си ходим и на Монтана но не мога да кажа за сега точно кога но ще се радвам да се срещнем и с останалите там.

# 27
  • София
  • Мнения: 104
хей хайде да направим някаква сбирка, какво ще кажете?Simple Smile Нека всеки каже кога ще е свободен и тези, които не са в монтана да кажат кога ще си идват, за да определим някаква дата Simple Smile чакам отговори  Wink

# 28
  • Мнения: 123
Аз винаги съм "за" среща, но не съм сигурна кога ще си идвам...сега обмислям варианта да си дойда покрай събора на града, но все още нищо не се знае, защото зависи от много неща...така че вероятно ще е без мен...
ioni79  Hug
....и нека се похваля - завърших семестриално, взех си всички изпити, така че вече почти съм бакалавър  Laughing..

# 29
  • Мнения: 416
Честито за изпитите!А кога е събора на града? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт