За косите във Vip Brother

  • 2 602
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Мъжа ми е бел в един клас с Маги в гимназята и  тя и тогава си е била с такава коса.......пък преди 15 годими Дима Стил май не я е имало Laughing

За Бастилията ли става въпрос... Wink

С Маги сме израсли заедно, тя е приятелката ми от ученическите години и косата й винаги е била такава. Е, толкова дълга не я е носила никога, но винаги е била така чуплива и гъста. Няма удължаване  Naughty

# 16
  • Мнения: 1 546
Мъжа ми е бел в един клас с Маги в гимназята и  тя и тогава си е била с такава коса.......пък преди 15 годими Дима Стил май не я е имало Laughing

За Бастилията ли става въпрос... Wink

С Маги сме израсли заедно, тя е приятелката ми от ученическите години и косата й винаги е била такава. Е, толкова дълга не я е носила никога, но винаги е била така чуплива и гъста. Няма удължаване  Naughty
Така изглежда - като истинска.Разкошна коса.Някак си надените коси си личат, като на Деси, примерно.И наистина веднъж снимаха точно удължителите й.

# 17
  • Мнения: 2 673
Н а т и Маги ми харесва, и спор няма има разкошна коса!!!! Но от доста години е с УДЪЛЖЕНА в ДИМА стил. знам го от източник, много близък до нея.

# 18
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
A,бе хора всичко при тях е фалш и измама.Онзи  ден лично ги гледах по канала и Маги обясняваше,че заради афро-имиджа си ,й се е налагало да си сложи още коса и как на три месеца ходи на подръжка ,дето й излизала по 70 лв.Тя каза,че косата й по принцип  била гъста ,ама трябвало да  седи като грива.  Wink

# 19
  • Мнения: 2 673
Krasssona   аз чух Маги ..ама за циците, като обясняваше, че ги е искала по-малки, за да стоят естествени. За косата пропуснах. НО ЗНАМ със сигурност, че се прави в Дима стил, от около 10-ина години..Може би откакто съществува Дима. Няма лошо, мацката си я бива, пък и има доста силна собствена коса, за която да се "държи" чуждата. Чудно ми е обаче, какво ще се случи с тези мацки, които имат 5 косъма на главата си ...и на тях висят 500 "втъкнати" SickТо тежи, опъва...мале, ще останат и без петте hahaha
Сетих се още нещо, което ми каза една приятелка "близка" до Маги. Маги си сменя често косата, ...купува си нова за "удължаване" а това струва при Дима около 1500-1700 лв. Колко често е обаче ...незнам...Както и не съм била свидетел, ....казват ми го..вярвам..Пък като може да си позволи, -.що не??? И аз да имам мъни..ЕХЕЕеееееееее

# 20
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Aз, преди горе-долу 2 седмици ,ги гледах пак по канала,още Азис беше там, и си приказваха с Деси и Маги как и тримата са си правили лифтинг на задниците,и така им седяли като бразилски дупета.Така,че всичко им е фалшиво:и дупета,и коси,и цици,и лица...Много ми е чудно как ли ще изгеждат без всички тия неща... Thinking

# 21
  • Мнения: 2 673
Маги може да е с "бразилско дупе", но Деси лифтинга май не я е хванал много, .. Joyизпуснали са конците JoyА на Азо му тежат глутеусите..та и при него нЕма особен праз

# 22
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Маги може да е с "бразилско дупе", но Деси лифтинга май не я е хванал много, .. Joyизпуснали са конците JoyА на Азо му тежат глутеусите..та и при него нЕма особен праз
smile3532

# 23
  • Мнения: 4 451
Маги действително има красива коса, според мен е удължавана обаче. Но не ми харесва лицето и, има негърски черти, което никак не ми допада. Това си е мое мнение. А на Деси косата със сигурност не е нейната.

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Някой разбра ли как си правят косите Катето и ДесиСлава от прави така приятно чупливи. ...

На Катето пък косата приятно чуплива?! Аз я намирам за пършива и неподдържана. Лично мнение, сега да не ми наскочите тука  Twisted Evil

# 25
  • Средната земя
  • Мнения: 371
А някой знае ли откъде в Интернет могат да се закупят такива ролки "червейчета"? Имам предвид български сайт.

# 26
  • Мнения: 2 673
А някой знае ли откъде в Интернет могат да се закупят такива ролки "червейчета"? Имам предвид български сайт.


незнам на кво викате ролки - "червейчета", но тези които са отвътре тел, а отвън като дунапрен, се наричат \така поне аз знам\ папайоти. Има ги във всеки магазин за козметика и аксесоари. аз имам такива, но не съм доволна. По доволна съм от сешоара с дифузер...ето филмче, което някой беше пуснал...http://www.videojug.com/film/how-to-blow-dry-curly-hair

# 27
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Имам предвид такива, като в рекламата на Нова Бразилия  Embarassed

# 28
  • Мнения: X
Имам предвид такива, като в рекламата на Нова Бразилия  Embarassed
Има ги в магазините за бои за коса, дори в магазините по левче - различна дебелина са- не знам от какво зависи. Peace

# 29
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Иакам да ги поръчам някъде от Интернет, че ще ми е по-лесно, че в нашия квартал (Дианабад) не намирам.

Общи условия

Активация на акаунт