Точността на кантара?!

  • 8 997
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 936
според мен тази разлика не би трябвало да те притеснява.... Rolling Eyes
 
плюс-минус 1 кг.  ..... за тези които си написала,какъв е проблема?

мери се само на единия кантар  Peace

# 16
  • Мнения: 167
На електрония - аз имам вкъщи и като го купувах на него пише с ТОЧНОСТ + - 100г. , а доколкото знам при всички електронни е така,но също от значение и на каква повърхност се мериш трябва да е твърда и равна . И бтв аз вкъщи имам и обикновен и електронен - нормалния ме прави с 5-6кила по лека....вади си изводи сама  hahaha newsm78 Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 1 120
най-точни са тези с теглилките  Peace в лекарските кабинети мисля,че ги има.както и в повечето зали
ама не върви в къщи да имаш такъв топуз

# 18
  • София
  • Мнения: 5 605
Незнам как да разбереш дали кантара е верен,но със сигурност знам,че трябва да се теглиш на един и същи кантар винаги Wink.

аз бих вярвала на този който  ме дава по-лека  Flutter  bouquet
Хихи и аз така!

# 19
  • Мнения: 647
Незнам как да разбереш дали кантара е верен,но със сигурност знам,че трябва да се теглиш на един и същи кантар винаги Wink.

аз бих вярвала на този който  ме дава по-лека  Flutter  bouquet
Хихи и аз така!
Тегли се само на този който те прави по лека , ако видиш , че не сваляш бързо килограми започваш да се теглиш на този който те изкарва по-дебела за да имаш по-голям стимул да отслабнеш! Joy Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 802
Мисля, че точността играе с 0,200 гр. при електронните кантари . поне моя е такъв .
сега се мерих с дънки, после без дънки
после мерих само дънките

е .. вярно , кантара мери над 3 кг. но аз ги мерих  заедно с една туба минерална вода .
и така стиганх до това заключение.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 381
Кило захар или брашно май няма да ти свършат работа, защото тези кантари не отчитат толкова малко. Имаха някакъв минимум и той е обикновено над 4кг.
По принцип са верни и точни електронните, избери си него. Отклоненията в меренето често идват от това къде и как ще стъпиш точно на кантара. Едно време като тренирах и исках да вляза в по-ниската категория за състезание просто стъпвах доста напред на кантара и пренасях тежестта на пръстите, така отчита по-малко. Както и ако стъпиш много назад.
Пробвай с една туба мин. вода от 5 литра например, но пак няма да стане сигурно, защото трябва тежестта да е от двете страни на циферблата.
Хич не ти помогнах, Уинки-Бинки, ама карай   bouquet
На нея може и да не си помогнала много-много, но ако ми притрябва да се правя на отслабнала, като се меря, ще прилагам твоите трикове.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт