Ходите ли голи вкъщи!

  • 64 094
  • 235
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 8 258
И двамата си ходим по бельо вкъщи през лятото - такава жега е, че това е първото нещо което правя като се прибера е да хвърля дрехите. Моят сутрин си ходи по боксерки докато тръгне за работа дори и през зимата, но на мен тогава ми е студено. В стария апартамент си ходех по сутиен, но сега понякога мятам по някоя тениска отгоре, че сме на първия етаж.
Голи спим през лятото. След време малкият като почне да идва сутрин да ни буди ще му мислим как ще процедираме.

# 196
  • Мнения: 1 174
Simple Smile Темата била стара...Ще си кажа, че не съм я изчела цялата, затова кратко ще отговоря, пък ако нещо ми стане интересна Wink, ще допълвам.
Да, ходим из къщи и спим както майка ни е родила или по бельо, не виждам нищо ненормално в това, а напротив - напълно естествено е, а и удобно.Ние го правим най-вече заради второто, особено през летните месеци.Само сега с беба, която расте става малко притеснително, понеже съм и кърмеща мама, вярвам разбирате, а и организацията по хранене, излизане и каквото и да било друго е много по-висока, та не остава време за домашни...разходки Wink

# 197
  • Мнения: 489
Ходим, да. Голи не чак толкова, но по бельо редовно. Но и още нямаме дете, за съжаление.

# 198
  • Мнения: 4 764
Може да е имала предвид слипа Mr. Green
Баш боксери имах на идея. И не е нужно да се изминава кой знае какво разстояние. Човек като седни по гащи и те се набират нагоре, а както знаете крачолите на боксерите са широки Crossing Arms.
 Иначе благодаря за поздравленията Mr. Green

# 199
  • Мнения: 1 165
. Човек като седни по гащи и те се набират нагоре, а както знаете крачолите на боксерите са широки Crossing Arms.
 
LaughingВярно, така си. Ехеее, колко съм им ги гледала на моите съквартиранти/че и трима на брой бяха-за съквартирантите става въпрос/ едно време....Еее,чудни времена бяха Laughing

# 200
  • Мнения: 2 231
. Човек като седни по гащи и те се набират нагоре, а както знаете крачолите на боксерите са широки Crossing Arms.
 
LaughingВярно, така си. Ехеее, колко съм им ги гледала на моите съквартиранти/че и трима на брой бяха-за съквартирантите става въпрос/ едно време....Еее,чудни времена бяха Laughing
Ей човек да ти завиди Laughing. Аз само да кажа, че учех 1 момиче с 25 момчета, ама по боксери не съм ги виждала. Mr. Green

# 201
  • Мнения: 158
чак пък голи не,по бельо да -и то само ако синът ми го няма

# 202
  • Мнения: 25
Случва ни се да се разхождаме по бельо в къщи,особено в тия жеги! Не виждам нищо притеснително в това.

# 203
  • Мнения: 118
Случва ни се да се разхождаме по бельо в къщи,особено в тия жеги! Не виждам нищо притеснително в това.
Пак да уточним,за тези които не четат назад- без ,без бельо става въпрос.

# 204
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Случва ни се да се разхождаме по бельо в къщи,особено в тия жеги! Не виждам нищо притеснително в това.
Пак да уточним,за тези които не четат назад- без ,без бельо става въпрос.

Силиконови чорапи и обувки с висок ток броят ли се за облекло?

# 205
  • Мнения: 118
Това си е облекло за премиера.

# 206
  • Мнения: 3 886
Случва ни се да се разхождаме по бельо в къщи,особено в тия жеги! Не виждам нищо притеснително в това.
И аз така но само по долно бельо Whistling

# 207
  • Мнения: 82
Мъжът ми определено ходи чисто гол из нас, въпреки, че от както сменихме дограмата нямаме нито щори, нито дебели пердета, та съм сигурна , че прави всяка вечер представление на отсрещният блок.Мен ме е срам и по бельо дори да ходя...вечерно време де  Blush

# 208
  • Мнения: 852
По бельо доста редовно,особено в тия горещини Heart Eyes
Без бельо рядко Peace

# 209
  • Мнения: 95
по тениска и бикини да,ама чисто гола да се прасна немога.Мъжа ми ходи по боксерки и аз му се карам,защото сме на 1 ет кооперацията е на 5-6м от друдата и всичко се вижда,но отговора беше,като не ме харесват да си заковат прозорците Laughing

Общи условия

Активация на акаунт