Фотошоп - 24

  • 20 547
  • 514
  •   1
Отговори
# 450
# 451
  • Мнения: 791
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2768951
Извинявам се за лошото качество, но не успях да я кача в Мultiply-то Blush

# 452
  • Мнения: 3 050
Къде изчезна малката ни Игуанка? Нещо не се е появявала скоро май.....
Ааа тя редовно ви следи, но учи за изпити и контролни Confused
Има вероятност да се сдобия с личен компютър и тогава ще се занимавам още с фотошопа защото имам много да се уча Peace
Страхотни сте станали-все по-добри!!!  bouquet Hug Hug Hug

# 453
  • Мнения: 6 472
iguanka, учи си за изпитите, те са по важни, пък после цяло лято е на твое разположение Hug

contesa, много кекси мама си ти Flutter

boomerang, много идейно!

Сега да ви питам нещо - преди известно време някой беше обяснявал защо някои от кирилизираните шрифтове не сработват - може ли да го повтори пак, че нещо ми лазят по нервичките Embarassed

# 454
  • София
  • Мнения: 6 743
Тед_Кат, честичко си сменяш аватара  Mr. Green - задобряваш  Hug
Теодора Стамова (брех, че дълъг ник  doh), хайде сега покажи какво направи с буквите по пътечка  Laughing
Млечко, много са ти хубави рамките    bouquet Дължа ти едно извинение, че не изпратих дънковите текстури.Видях, че She Devil ти е дала линкове към скрапове, но ако още ги искаш ще ти ги пратя  Blush Embarassed
Дива Нова - започвай - бавно, но славно  Hug Laughing
Карменчето, тази в лилаво много ми хареса - сама ли изрязва листата на цветето  Hug
Лулу, кога ще ми направиш и на мен една БЪРЗА рамка  Shocked
Кошничке, тези девойки са много готини бе - страшно се развеселявам катро ти видя рамките с тях  Hug Да ги поздравиш   bouquet
Контеса - много сладурски.Въпреки лошото качество на снимката на втората където си ползвала филтри - страшно ми хареса   bouquet
Ларадо, много ми хареса последната ти рамка , а Лора е много красива   Hug
Маленна, започнах да си правя папка с уроците  Hug Чакам новите ти елементи с нетърпение  Blush Като ме мързи да си направя мои  Embarassed
Петя47, много готска рамката с цветята  и тортата изглежда вкусна  Grinning
Лулу, тази рамка с лилиумите ми взе акъла  Hug, аз нали съм фен на оранжевото  Crazy Ама нарочно ли пише "Пия окаче"  newsm78
She Devil, пиши по-често много е хубава рамката   bouquet
Горска Фея, МНОГО ама много сладурски и весели рамки  Heart Eyes
Лати трите ти рамки са страхотни.Изкефи ме идеята ти да направиш покрив от елементи Simple Smile  Hug   bouquet
Флорапина, влюбих се във втората  Hug
На мен днес от домакински задължения не ми остана време да направя нещо, но до довечера има време  Laughing
Много ви се радвам момичета   bouquet

# 455
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
плииииииииииз и от мене за кирилизираните шрифтове  Praynig

# 456
  • Мнения: 6 472
......
Лулу, кога ще ми направиш и на мен една БЪРЗА рамка  Shocked
....
Лулу, тази рамка с лилиумите ми взе акъла  Hug, аз нали съм фен на оранжевото  Crazy Ама нарочно ли пише "Пия окаче"  newsm78

Ти добре ли си Shocked Точно пък на теб да ти правя рамка! Аз по скоро ще се кандидатирам ти да ми направиш някоя Hug Страшно си надобряла и хич недей да ми скромничиш Joy

Съвсем нарочно пише "окаче" Mr. Green Щерката така вика на сокчетата Joy Мислех тази вечер да направя една, на която да пише казвам се Патина, щото като я попиташ как се казва, така отговаря Joy

# 457
# 458
  • Мнения: X
Дами, не знам дали ми е мястото тук, но търсих, търсих и се отчайвам. От Калдата си изтеглих CS3 , но нямам никакви кодове  за активация, просто трайл версия - не откривам кодове и в гугъл Tired
Моля за помощ  bouquet

# 459
  • Мнения: 1 873
Карменчето, тази в лилаво много ми хареса - сама ли изрязва листата на цветето  Hug
Кои листа, нещо не зацепвам  Embarassed
Malenna Мерси за попълненията!   bouquet
Горска Фея и трите са много артистични!
Дария си хареса едно колело в парка, едно че беше голяма борба да го приватизираме, а после докато го върнем....Ужас!!!

# 460
  • София
  • Мнения: 6 743
Лулу, моя малкия на сока вика "уоко"  Shocked, на шапката "уапка" - изобщо още сме на китайски диалект  Joy Joy
Малена  Hug  bouquet
Зизи_топ, в първия постинг на тази тема има постнати няколко серийни номера за тази версия - пробвай ги  Peace
Карменчето, имам предвид листата под голямото цвете горе в ляво на рамката  Hug Страхотни очи има детето ти  Heart Eyes
Отварям фотошопа - пазете се - идваааам  Laughing Mr. Green (след малко Mr. Green)

# 461
  • Мнения: 1 873
Карменчето, имам предвид листата под голямото цвете горе в ляво на рамката  Hug Страхотни очи има детето ти  Heart Eyes
Мерси, а за листата, не са листа, а едно цвете на Малена.Просто съм ги подпъхнала.Става въпрос за ето това : http://malena2004.multiply.com/photos/photo/267/73

# 462
  • София
  • Мнения: 6 743
Разбрах  Laughing
Ето от мен номер 5 .Снимката е с кофти качество, но по него време имахме един много кофти апарат  Confused, ще ме простите за качеството на няколко снимки занапред, ама нали дневник правя  Hug

http://damaianti.multiply.com/photos/hi-res/9/5?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F9%2F5

# 463
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета помагайте!!!  Praynig

С нов компютър съм, който направо си хвърчи!!
До сега бях с Фотошоп 7, но искам нова версия, коя и от къде да си кача....Айде, че ме сърбят ръцете!!!
Карменчето, много нежна е лилавата!
Дамаянти, харесва ми № 5, и цветово и изпълнението, а ти особено!!! Обидена съм Crossing Arms В дългия пост си изредила целия форум hahaha само мене нЕ!!! Wink Hug

# 464
  • Мнения: 507
Дамаянти от както си почнала серията за дневника направо съм влюбена в нещата които ти се получават!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт