Сексът изневяра ли е?

  • 6 646
  • 209
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 399
мерси,Тони! Знаех си,че не трябва да трябва да употребявам думи,които не разбирам! Laughing

Защото не си ларж, ако беше, щеше да ги знаеш  Grinning
Ей на, аз съм..



правилно си ме разбрал! Не съм ларЖ!!! Laughing

Е, сега вече го пишеш правилно, хързулна се
по нанадолнището, прасна ластикът на гащите.

Бързо схващам,Лиске! Но пак не съм ларж! Wink

# 166
  • Мнения: 1 095
Много жалко,че има хора,които мислят за секса само като за "движения напред-назад"!
Ами точно по това се различава секса от любенето - мразя я тая дума,айде да го кажем правенето на любов newsm03

# 167
  • Мнения: 22
Много жалко,че има хора,които мислят за секса само като за "движения напред-назад"!
Ами точно по това се различава секса от любенето - мразя я тая дума,айде да го кажем правенето на любов newsm03
Да съм малко по-конкретна , искаш да кажеш ,че има разлика между чукане и правене на любов,нали!? LaughingИ аз мисля че има ,но винаги от едното може да се стигне до другото! Но да се върна на темата ,все пак каквото и да е ,си е изневяра!

# 168
  • Мнения: 1 095
Всеки с мнението си Simple Smile
 Peace

# 169
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Чукането е задоволяване на нагона.
Правенето на любов изисква наличието на чувства....
Първото може да стане с всеки.
Второто- с постоянен партньор.
Преминаването на границата означавя смяна на партньорите. Това е изневяра, да.

# 170
  • Мнения: 22
Чукането е задоволяване на нагона.
Правенето на любов изисква наличието на чувства....
Първото може да стане с всеки.
Второто- с постоянен партньор.
Преминаването на границата означавя смяна на партньорите. Това е изневяра, да.
Ха-ха,не винаги става само със смяна на партньора,що не предположиш,че докато чука друга в един момент може да започне да прави  любов с нея, а пък  теб  да започне да чука! Laughing Mr. Green

# 171
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Даа... и докато прави любов с нея си представя как чука мен Laughing Mr. Green

# 172
  • Мнения: 22
Даа... и докато прави любов с нея си представя как чука мен Laughing Mr. Green
Тогава по твойта логика ще изневерява на нея,не на теб! hahaha

# 173
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Даа... и докато прави любов с нея си представя как чука мен Laughing Mr. Green
Тогава по твойта логика ще изневерява на нея,не на теб! hahaha
Това е твоята логика Wink По моята логика мъжът ми не е толкова прост че да започне друга връзка.

# 174
  • Мнения: 3 423
Темата се е раззеленила, уоу!

# 175
  • Мнения: 22
Даа... и докато прави любов с нея си представя как чука мен Laughing Mr. Green
Тогава по твойта логика ще изневерява на нея,не на теб! hahaha
Това е твоята логика Wink По моята логика мъжът ми не е толкова прост че да започне друга връзка.
А хубаво, браво, май станахме докачливи! LaughingТи още го пускай за по една нощ, пък някой ден да не се чудиш Shocked:"Как стана така,той имал друга, пък аз не знам?!"Това че може да се влюби няма да го направи прост,то не става пожелание, а неусетно-току виж му харесало повече "правенето на любов с нея" и спре да си представя как чука теб! Laughing
 newsm78Какво ти обяснявам, карай си както си знаеш, последствията са си за теб!

# 176
  • Linz
  • Мнения: 11 619
 Whistling Tired
Системното правене на любов Е изневяра... която аз не бих простила.
От влюбване никой не е застрахован. Най-малко пък тези, които ги държат изкъсо Wink
Под "не е прост" имам предвид, че няма да започне връзка на сексуална основа.

# 177
  • Мнения: 22
Много жалко,че има хора,които мислят за секса само като за "движения напред-назад"!
Който каквото и да влага в думата "секс", в крайна сметка е точно това- движения Mr. Green

И аз мисля, че е по-добре да си задоволи нагона и после да е само с мен, отколкото в мислите си постоянно да ми изневерява... Има и много по-гадни неща от физическата изневяра.
Whistling Tired
Системното правене на любов Е изневяра... която аз не бих простила.
От влюбване никой не е застрахован. Най-малко пък тези, които ги държат изкъсо Wink
Под "не е прост" имам предвид, че няма да започне връзка на сексуална основа.
Е как така стана бе, има напредък значи!Да обобщим : "правенето на движения напред-назад", по твойте думи определението за секс- не е изневяра ,а СИСТЕМНОТО правене на любов т.е пак секс се оказа ИЗНЕВЯРА!Разбирам че проблема не е в думата СЕКС ,а в СИСТЕМАТА! Laughing

# 178
  • Мнения: 3 423
Под "не е прост" имам предвид, че няма да започне връзка на сексуална основа.

Е, то за това па много акъл се иска,
по-сложна сложност няма на света!

# 179
  • Мнения: 22
Под "не е прост" имам предвид, че няма да започне връзка на сексуална основа.

Е, то за това па много акъл се иска,
по-сложна сложност няма на света!
Именно ,абе дали влага емоция или не ,все го слага на друга ,а какво има в главата му само той си знае!На която и се ще да слуша такива оправдания да ги слуша!А ако жена така разсъждава за себе си чудесно,вече казах -щом така и е по-лесно да си оправдае съвестта-ок!Точка!Аз бях до тук Stop!

Общи условия

Активация на акаунт